مورینیو: مطمئن نیستم دخیا با یونایتد تمدید کند
۷۸۹۴۵۹
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۱۵
۳۴۵۴ 
آقای خاص از عدم اطمینان خود در مورد تمدید قرارداد داوید دخیا خبر داد.

ورزش سه: آقای خاص از عدم اطمینان خود در مورد تمدید قرارداد داوید دخیا خبر داد.

 دخیا سال هاست که دروازه بان شماره یک یونایتد است و چند فصل نیز عنوان بهترین بازیکن تیم را از نگاه هواداران تصاحب کرد. او سال 2015 تا یک قدمی پیوستن به رئال پیش رفت اما در نهایت ماندنی شد و قراردادش را تمدید کرد.

مورینیو: مطمئن نیستم دخیا با یونایتد تمدید کند

در حالی که چیزی به اتمام قراردادش نمانده، او همچنان از تمدید خودداری می کند و مشخص نیست که آینده او در اولدترافورد خواهد بود و یا به باشگاهی مثل یوونتوس خواهد رفت. پس از پیوستن کورتوا به رئال، به نظر می رسید که مسیر برای تمدید قرارداد دخیا و ماندنی شدن او در یونایتد هموار شده باشد اما مورینیو امروز با تردید در این مورد صحبت کرد.

سرمربی پرتغالی یونایتد در مورد دخیا گفت:« در مورد تمدید داوید مطمئن نیستم. البته نگران هم نیستم. نمی توان لغتی به انگلیسی برایش پیدا کنم. ببینیم چه پیش می آید.

فقط باشگاه و خود داوید، پاسخ درستی برای این سوال دارند. نظر من در مورد دخیا را همه می دانند. او یک گلر بزرگ و بسیار مهم برای یونایتد است. اگر باشگاه می خواهد روند رو به رشدی داشته باشد و پیشرفت کند، باید همه تلاشش را به خرج دهد تا دخیا تمدید کرده و بماند. از نظر من، حفظ دخیا برای یونایتد حیاتی است.»

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج