وینیسیوس می‌تواند در ال کلاسیکو بازی کند
۷۸۹۴۶۵
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۱:۳۳
۶۷۹۵ 
درخواست فرجام‌خواهی رئال مادرید برای وینیسیوس جونیور، اعلام شد و این بازیکن قادر به همراهی تیمش در ال کلاسیکو خواهد بود.

ورزش سه: درخواست فرجام‌خواهی رئال مادرید برای وینیسیوس جونیور، اعلام شد و این بازیکن قادر به همراهی تیمش در ال کلاسیکو خواهد بود.

ستاره برزیلی که تنها 12 دقیقه برای تیم اصلی رئال بازی کرده است، در مدت زمان حضورش در این تیم، در تیم دوم رئال – کاستیا – توپ می‌زد. او در دیدار اخیر کاستیا که موفق شد از روی ضربه ایستگاهی دروازه حریف را باز کند، در دقیقه 67 کارت زرد اول را دریافت کرد و در دقیقه 87 کارت زرد دوم باعث اخراج او شد. طبق قوانین فدراسیون اسپانیا، او به علت اخراج در دسته سوم اسپانیا، قادر به همراهی تیمش در لالیگا نخواهد بود.

وینیسیوس می‌تواند در ال کلاسیکو بازی کند

با این حال، رئال مادرید تصمیم گرفت در مورد او به کمیته انضباطی فدراسیون اسپانیا درخواست فرجام‌خواهی ارائه کند و بخواهد که یکی از کارت‌های زرد این ستاره برزیلی بخشیده شود. کمیته انضباطی نیز با تصمیم رئال موافقت کرده و کارت زرد دوم او را بخشیده است. بدین ترتیب، وینیسیوس قادر خواهد بود رئال را در دیدار مقابل بارسا همراهی کند؛ هر چند مشخص نیست توسط لوپتگی در ترکیب تیمش قرار بگیرد یا نه.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج