تراشتگن: گاهی به جدایی از بارسا فکر می‌کردم
۷۸۹۴۹۳
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۲۶
۷۳۷۹ 
مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا که به بازیکنی کلیدی در دروازه این تیم تبدیل شده، تایید کرد که گاهی به جدایی از بارسا فکر می‌کرده است.
ورزش سه: مارک آندره تراشتگن، دروازه بان بارسلونا که به بازیکنی کلیدی در دروازه این تیم تبدیل شده، تایید کرد که گاهی به جدایی از بارسا فکر می‌کرده است.

 دروازه بان آلمانی در ابتدای حضورش با کلودیو براوو برای فیکس شدن رقابت داشت ولی حالا به گلر اصلی تیمش تبدیل شده است. حال به نظر می‌رسد که دوره رقابت با براوو، او را به درهای خروج باشگاه نزدیک کرده بود.

تراشتگن: گاهی به جدایی از بارسا فکر می‌کردم

او گفت:" کسی که می‌خواهد هر بازی در زمین باشد، در سیستم چرخشی دچار مشکل می‌شود. رقابت با براوو اصلا آسان نیست، نمی‌توانم این موضوع که به جدایی فکر می‌کردم را رد کنم. سالها به من گفته شده بود که باشگاه به من اعتماد دارد ولی در واقعیت اینطور نبود و براوو گزینه اول تیم بود."

تراشتگن درباره سبک دروازه بانی اش گفت:" هر دروازه بانی سبک متفاوتی دارد و هیچ کدام بهتر از دیگری نیست. البته هدف اصلی ما متوقف کردن توپ است ولی فلسفه ای که اینجا دخیل است، بازی کردن با پاهاست. در لالیگا، ما بهترین گلرهای جهان را داریم و هر کدام سبک خود را دارند. به نظر من، یان اوبلاک از اتلتیکو و ادرسون از سیتی گلرهای خیلی خوبی هستند."

تراشتگن: گاهی به جدایی از بارسا فکر می‌کردم

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج