حواس‌پرتی آبی‌ها؛ گل سپاهان چطور به ثمر رسید؟
۷۸۹۵۰۰
۰۴ آبان ۱۳۹۷ - ۲۳:۵۳
۷۶۳۴ 
 استقلال در یک دقیقه تمرکز و برنامه‌اش بهم خورد تا با غفلت از مهاجمان سرزن سپاهان باز هم شفر مغلوب قلعه‌نویی و سیستم گل‌زنی‌اش شود.

وب‌سایت نود: شفر نزدیک بود که این بار موفق شود و از پس سیستم امیرقلعه‌نویی در گلزنی بربیاید. این تیم برنامه‌ ویژه‌ای برای مهار کی‌روش و از کار انداختن سیستم هوایی سپاهان داشت، برنامه‌ای که تا دقیقه ۸۰ در اجرای آن موفق بودند و کی‌روش و مهاجمان سپاهان موقعیت خطرناکی روی دروازه حسینی ایجاد نکردند.

اگر استقلال می‌توانست دروازه اش را بسته نگه‌دارد این اولین بازی در هفت هفته گذشته بود که سپاهان موفق نمی‌شد در یک بازی گل بزند. کاری که البته شاگردان شفر از پس آن برنیامدند و در یک صحنه با از دست دادن تمرکز و برنامه تیمی‌شان یک گل مدل سپاهانی را دریافت کردند. گلی که سعید آقایی ارسال و کی‌روش با سر وارد دروازه کرد. اما دیوار دفاعی استقلال چطور روی این گل فروریخت؟

اولین اشتباه از دانشگر شروع شد. جایی که شوت او برای دور کردن توپ تقدیم سپاهانی‌ها شد و حرکت زردپوشان از همین‌جا استارت خورد. بازیکنان سپاهان با جا گذاشتن بازیکنان استقلال خود را به محوطه جریمه این تیم نزدیک می‌کنند.

در این صحنه زکی‌پور از یارگیری ساسان انصاری که بازیکن کناری‌اش است غافل می‌شود.

حواس‌پرتی آبی‌ها؛ گل سپاهان چطور به ثمر رسید؟

ساسان انصاری از این موقعیت استفاده کرده و فرار می‌کند و به کی‌روش می‌پیوندد و هر دو مهاجم نزدیک دروازه در انتظار توپ قرار می‌گیرند.

حواس‌پرتی آبی‌ها؛ گل سپاهان چطور به ثمر رسید؟

حضور همزمان این دو مهاجم، روزبه چشمی را دچار سردرگمی می‌کند و کی‌روش هم با یک ضربه سر کار را تمام کند. البته از آن سو هم وریا غفوری با حرکت سعید آقایی از بازی محو می‌شود تا مدافعان کناری آبی در به ثمررسیدن این گل نقشی بیش از بقیه داشته باشند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
00:32 - 1397/08/05
وقتی سر مربی تیم ملی آقای روزبه چشمی را دفاع مدرن می تامد !!!!!!!!!!همین می شود........
Iran, Islamic Republic of
11:44 - 1397/08/05
کلا تیم کیسه هرچی بیشتر گل میخوره بیشتر دفاع هاش به تیم ملی دعوت میشن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج