محور مهران به ایلام یک‌طرفه می‌شود
۷۸۹۵۷۴
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۳۲
۲۶۰۵ 
رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با افزایش بار بازگشت زائران و برای تسهیل ترددها محور مهران به ایلام و جاده ایلام به ملک‌شاهی، مهران یک‌طرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیتها متعاقباً اعلام می‌شود.

خبرگزاری تسنیم: رئیس پلیس راهور ناجا گفت: با افزایش بار بازگشت زائران و برای تسهیل ترددها محور مهران به ایلام و جاده ایلام به ملک‌شاهی، مهران یک‌طرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیتها متعاقباً اعلام می‌شود.

سردار تقی مهری درباره تمهیدات پلیس راهور برای بازگشت زائران اربعین اظهار کرد: پلیس راهور به طور کامل آمادگی بازگشت زائران اربعین را دارد و در این راستا تمهیدات لازم در استانهای خوزستان، ایلام، لرستان، مرکزی، همدان و‌ کرمانشاه در نظر گرفته شده است.

رئیس پلیس راهور ناجا با توصیه به زائران مبنی بر پرهیز از عجله و ‌شتاب در زمان بازگشت خاطرنشان کرد: زائران در زمان خستگی و خواب‌آلودگی به هیچ‌وجه رانندگی نکنند، حتماً در موکبهای مسیر استراحت کرده و در زمان توقف، خودرو را در محل مناسب پارک کنند.

وی با اشاره به پیش‌بینی سازمان هواشناسی کشور مبنی بر بارش باران در روزهای آتی در مرزهای غربی کشور، تصریح کرد: توصیه می‌کنیم زائران در زمان بازگشت با توجه به لغزندگی معابر حتماً با سرعت مطمئنه تردد کنند.

وی با بیان اینکه برابر آمارها تصادفات فوتی و جرحی از ابتدای آبان ماه تا کنون کاهش داشته، گفت: تردد وسایل نقلیه به مرز مهران نسبت به ماه صفر سال گذشته حدود 11 درصد افزایش داشته است.

رئیس پلیس راهور ناجا یادآور شد: با افزایش بار بازگشت زائران و برای تسهیل ترددها محور مهران به ایلام و جاده ایلام به ملک‌شاهی، مهران یک‌طرفه خواهد شد که زمان دقیق اعمال این محدودیتها متعاقباً اعلام می‌شود.

مهری درباره جابه‌جایی زائران از مرز مهران متذکر شد: اتوبوسهای درون شهری برای این موضوع درنظر گرفته شده تا زائرانی را که قصد دارند به پایانه برکت بروند، منتقل کنند، از سوی دیگر تمهیداتی نیز برای انتقال زائرانی که خودروهای خود را در پارکینگ اربعین پارک کرده‌اند اندیشیده شده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
20:31 - 1397/08/05
بهترین و ایمن ترین مسیر. مسیر دهلران به مهران هستش که مسئولان استانی ایلام معلوم نیست چه پدر کشتگی با دهلران دارند که بایکوت خبری میکنن .و به راحتی به جاده های نا ایمن ایلام و ملکشاهی با جون ملت بازی میکنن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج