فقر گلزنی استقلال، مشکل بزرگ شفر
۷۸۹۵۸۱
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۱
۲۱۵۹ 
آمار گلزنی های استقلال در رقابت های لیگ برتر هر روز ناامیدکننده تر می شود تا جایی که بعد از مصاف حساس دیروز این آمار بدتر از همیشه شد.

ورزش سه: 10 بازی و تنها 9 گل زده باعث شد تا ساختار تهاجمی استقلال با میانگین 9/0 در هر بازی بیشتر از همیشه انتقادات را به سمت مهاجمان این تیم بکشاند. مهاجمانی که از روز اول لیگ زیر سایه مامه بابا تیام مهاجم گلزن سنگالی و جدا شده قرار داشتند و هنوز هم نتوانستند از این سایه خلاص شوند.

باشگاه استقلال و در راس همه وینفرد شفر برای این که بتوانند با جای خالی مامه بابا تیام کنار بیایند خیلی زود دست به کار شده و با اضافه کردن مهاجمانی سرشناس و گران قیمت از داخل و خارج به جدایی موتور گلزنی سنگالی واکنش نشان دادند اما نه مرتضی تبریزی نه الحاجی گرو نتوانستند گره ای از مشکلات گلزنی استقلال باز کنند.

عدم گلزنی در بازی با سپاهان باعث شد تا آمار استقلال در ساختار تهاجمی به زیر 1 گل در هر بازی برسد و 0.9 را به جا بگذارد، آماری که در سال های اخیر بی سابقه بود و باعث شد تا تمام هزینه های کلان و میلیاردی که برای تقویت این خط صورت گرفته بود تحت الشعاع قرار بگیرد چون بسیاری اعتقاد دارند به جای این هزینه های بیهوده باشگاه می توانست زمینه ماندن بازیکنی مثل تیام را فراهم کند.

آن چه مشخص است این که وینفرد شفر باید هر چه زودتر تدابیری اتخاذ کند تا ساختار تهاجمی استقلال دوباره به همان روزهایی برگردد که با هر یورش روی دروازه رقبا بوی گل می داد. مربی آلمانی اگر بتواند بار سنگین فشارهای کاذب را از روی دوش مهاجمانش بردارد و آنها را از نظر روحی به سطح ایده آل برساند مسلما این استقلال می تواند روزهای خوب نیم فصل دوم لیگ هفدهم را برای طرفدارانش تکرار کند.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج