یخکشی: می‌توانستم کشتی‌گیر کوبایی را شکست دهم
۷۸۹۶۱۲
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۵
۲۰۵۷ 
ملی پوش وزن ۶۱ کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد گفت: اگر حریف کوبایی را می‌بردم مدالم صددرصد بود، او کشتی گیر خوبی بود اما می‌توانستم شکستش دهم.

خبرگزاری تسنیم: محمدباقر یخکشی در مورد عملکردش در مسابقات جهانی بوداپست اظهار داشت: قبل از اعزام به مجارستان هم گفته بودم که بی‌تجربه‌ام و دقیقا به همین دلیل هم به کشتی‌گیر کوبایی باختم. تایم اول 5 امتیاز از او عقب افتادم اما در تایم دوم آن را جبران کردم و 8-6 جلو بودم 2 ثانیه مانده بود کشتی تمام شود در یک غافلگیری امتیاز از دست دادم. کادر فنی هم اسمش را گذاشت بی تجربگی، اما او واقعا کشتی‌گیری نبود که بخواهم ببازم.

وی ادامه داد: وقتی کاپیتان تیم ما در همان مبارزه اولش باخت، همه تیم تحت فشار قرار گرفت و از نظر روحی شکست حسن یزدانی تاثیر بدی روی کل تیم داشت. قرعه‌ها هم که سخت بودند. نمی‌دانم بگویم شانس با ما یار نبود یا مسائل دیگر روی کارمان تاثیر داشت. هیچ کدام از ما روی تشک کم نیاورد و از نظر بدنی احساس خستگی نکرد. خود من اشتباه کردم که روی سکو نرفتم. حتما با کادرفنی روی نقاط ضعفم کار خواهیم کرد.

این کشتی‌گیر مازندرانی که در مبارزه سوم- پنجمی نیز شکست خورد، تصریح کرد: وقتی کشتی مقابل حریف کوبایی را در ثانیه‌های آخر واگذار کردم، از نظر روحی دیگر نتوانستم خودم را جمع و جور کنم. آقای خادم خیلی با من صحبت کردم، اما خیلی از آن شکست ناراحت بودم. اگر حریف کوبایی را می‌بردم مدالم صددرصد بود، او کشتی گیر خوبی بود اما می‌توانستم شکستش دهم. قول می‌دهم این شکست را در جام جهانی جبران کنم.

انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج