قتل مرد میانسال در خانه مجردی
۷۸۹۷۶۲
۰۵ آبان ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۲
۱۱۱۶۰ 
مرد میانسال در خانه مجردی‌اش به قتل رسید.

خبرگزاری تسنیم: ساعت ۱۹ روز گذشته (۴ آبان جاری) مأموران کلانتری ۱۱۳ بازار در تماس با بازپرس کشیک قتل پایتخت اعلام کردند جسد مردی پنجاه و هفت ساله در محل سکونتش در خیابان ری، خیابان اخوان طباطبایی کشف شده و با توجه به وجود آثار خفگی در ناحیه گردن وی، قاضی مرادی؛ بازپرس کشیک قتل پایتخت به همراه اکیپ تشخیص هویت آگاهی در محل کشف جسد حاضر شدند.

بررسی اولیه نشان داد مقتول بیکار و مجرد بوده، در خانه موروثی پدرش (محل کشف جسد) سکونت داشته، با یک جسم قابل انعطاف مانند کابل یا طناب خفه شده و حدود ۱۶ ساعت از مرگ وی می‌گذرد.

کارآگاهان در ادامه تحقیقات سراغ خواهر و برادر مقتول رفتند که مشخص شد مقتول پنجشنبه (سوم آبان) در منزل خواهرش بوده و همان شب به منزلش (محل کشف جسد) بازگشته است.

خواهر مقتول روز جمعه با برادرش تماس گرفته و پس از عدم پاسخگویی وی، دیگر بردارش را مطلع کرده بود، بردار مقتول نیز به محل جنایت رفته و پس از گشودن در خانه با کلید، با جسد بی‌جان مقتول بر روی تخت‌خواب مواجه شده، ابتدا با اورژانس تماس گرفته که پس از حضور کادر درمانی اورژانس و تأیید مرگ، مراتب به پلیس اعلام شده بود.

در نهایت با دستور قاضی مرادی؛ بازپرس امور جنایی تهران جسد مقتول برای بررسی بیشتر به پزشکی قانونی انتقال یافت و برادر مقتول توجه به اظهارات ضد و نقیض و اختلاف قبلی با مقتول بر سر خانه موروثی بازداشت شد و تحقیقات درباره این پرونده ادامه دارد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
United States
17:17 - 1397/08/05
یعنی بدو اومدم ببینم چند سالش بوده که بهش میگند میان سال! واقعا اجحاف و تبعیض جنسیتی بین روزنامه نگار و خبرنگار، غوغا میکنه
Iran, Islamic Republic of
18:16 - 1397/08/05
برعکس همیشه که اولین مصاحبه از مسئولین مبنی بر اینکه فرد ظاهرا معتاد..... اینبار برادر مقتول تا همه اومدن گفت بردارم معتاد بود ولی ازارش به کسی نمیرسید و شاید براثر مواد ....؛ اگر هوشیاری پلیس نبود الان گواهی فوت م صادر..
دقت کردند دمشون گرم .
گـنـدم مجیدي*'* پـونـڪ قـزویـن
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1397/08/05
خدا رحمتش ڪنه .
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج