پاسخ لاریجانی به تذکر درباره لوایح پولشویی
۷۸۹۹۷۲
۰۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۹
۷۲۷۷ 
نماینده مردم بافق در مجلس گفت: آقای لاریجانی همانطور که اختیار دارید لوایح را به مجمع تشخیص ارسال کنید به همان ترتیب از اختیارتان استفاده کنید و آنها را برگردانید.

خبرگزاری ایسنا: نماینده مردم بافق در مجلس گفت: آقای لاریجانی همانطور که اختیار دارید لوایح را به مجمع تشخیص ارسال کنید به همان ترتیب از اختیارتان استفاده کنید و آنها را برگردانید.

محمدرضا صباغیان در جلسه نوبت شب (شنبه) مجلس شورای اسلامی با استناد به مواد ۲۴ و ۲۰۲ گفت: مصوبات مجلس به شورای نگهبان ارسال می‌شود و اگر ایرادی داشت به مجلس بازگردانده می‌شود و در صورت پافشاری مجلس به مجمع مصلحت می‌رود. اما شما دو لایحه پولشویی و پالرمو را با تشخیص خودتان مستقیما به مجمع تشخیص فرستادید.

وی ادامه داد: قدرت مجلس با این قبیل کارها رو به کاهش است. همانطور که اختیار دارید لوایح را به مجمع ارسال کنید به همان ترتیب از اختیارتان استفاده کنید و آنها را برگردانید.

نماینده مردم بافق در مجلس در تذکر دیگری گفت: بی‌تدبیری مدیران دانشگاه آزاد موجب وارد شدن لطمه به دانشجویان و خانواده‌های آنان شده است. باید تدبیری اتخاذ شود که دانشگاه آزاد خودش هزینه‌هایش را پرداخت کند.

لاریجانی در پاسخ به تذکرهای نماینده مردم بافق در مجلس گفت: کمیسیون آموزش در حال رسیدگی است.

رییس مجلس شورای اسلامی در اشاره به تذکر اول صباغیان، گفت: چند بار بگویم، این مسئله بیش از دو ماه در کمیسیون پس از ایراد شورای نگهبان در کمیسیون ماند، کاری به دلایلش ندارم.

در همین زمان هیات نظارت مجمع هم نظر داد و ما هر دو نظر را به مجمع فرستادیم، مرتب نامه نوشتم و کمیسیون حقوقی جواب نداد. به آقایان اصرار کردم، یکی از آقایان به بنده گفت این لوایح را گرو گرفتیم که اگر سی اف تی تصویب شد اقدام لازم را با وزارت خارجه داشته باشیم. سوالم این است که آیا به این شیوه می‌توان کشور را اداره کرد؟

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
08:49 - 1397/08/06
اقای دیگ حنای شما رنگی نداره هیچ مدیریت خوبی ندارید فقط با این تذکرات ملت را با امید توخالی نگه داشتید.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج