زمان عرضه بعدی نفت خام در بورس
۷۹۰۵۴۶
۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۴
۹۸۲۰ 
مدیرعامل بورس انرژی با بیان اینکه بعد از ارزیابی از بازخورد معامله روز گذشته نفت خام، نسبت به اعلام زمان عرضه بعدی اقدام خواهد شد، گفت: وزارت نفت نظرات اصلاحی را در اطلاعیه بعدی لحاظ می‌کند.

خبرگزاری مهر: مدیرعامل بورس انرژی با بیان اینکه بعد از ارزیابی از بازخورد معامله روز گذشته نفت خام، نسبت به اعلام زمان عرضه بعدی اقدام خواهد شد، گفت: وزارت نفت نظرات اصلاحی را در اطلاعیه بعدی لحاظ می‌کند.

سیدعلی حسینی با اشاره به معامله ۲۸۰ هزار بشکه نفت خام در اولین عرضه در رینگ صادراتی بورس انرژی گفت: برای عرضه بعدی نفت خام، باید منتظر اعلام شرکت ملی نفت باشیم؛ چراکه برنامه‌ریزی در این خصوص به این شکل است که ارزیابی از بازخورد عرضه دیروز صورت گرفته و بر اساس آن تصمیم گرفته می‌شود که آیا عرضه‌های دیگری صورت می‌گیرد و زمان آن چه وقت باید باشد.

مدیرعامل بورس انرژی افزود: به لحاظ قانونی و کارشناسی، عرضه دیروز یک عرضه موفق به شمار می‌رفت؛ چراکه حداقل خرید تعیین شده برای آن، ۳۵ هزار بشکه بوده؛ در حالی که ۲۸۰ هزار بشکه معامله شد و به نظر من عرضه موفقی بود. باید توجه داشت که این اولین باری بود که این عرضه صورت گرفت.

وی تصریح کرد: هر کار نو ملاحظات خاص خود را دارد و شرکت نفت نیز قبول کرده که اگر عرضه‌های نفت خام تداوم داشته باشد، حتما نظرات دست‌اندرکاران و فعالان اقتصادی در اطلاعیه‌های بعدی لحاظ شود.

حسینی در پاسخ به این سوال که دلیل عدم حضور شرکت چندملیتی در عرضه روز گذشته نفت خام چه بوده است، گفت: اطلاعات خریداران محرمانه است؛ ولی موارد مطرح شده در خصوص شرکت چندملیتی به نظر من شایعه است و صحیح نیست و مرجع رسمی هر گونه اظهارنظر راجع به خریداران، شرکت سپرده گذاری مرکزی و تسویه وجوه(سمات) است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:49 - 1397/08/07
این نوع عرضه نفت درست نیست چطور یه خریدار میتونه بیست درصد مبلغ از کل خرید راپر اخت کنه وخرید کنه اومدیم تایک ماه دیگه قیمت نفت 200 دلارشد طرف 20 درصد کل مبلغ راپرداخت
کرده باقی پول را هم وقتی فروخت پرداخت میکنه مدل جدیده کدوم بورس دنیا اینطور نفت عرضه کرد که بورس ما اینطور فروخت پس چرا نماینده های دلسوز مردم طرح دوفوریتی ممنوعیت فروش نفت را به این شکل مطرح نکردند؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۰۷
میشه به شرطی که خریدار از خودشون باشه.
Iran, Islamic Republic of
13:34 - 1397/08/07
تا چند سال دیگه چیزی از منابع ایران باقی نمی مونه ، نسل های بعد از ما به عنوان حمله قوم مغول دوم و قاجاریه دوم یاد خواهند کرد . متاسفم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج