کارانکا: در ماجرای انتقال انصاری‌فرد صبور می‌مانم
۷۹۱۹۸۴
۱۱ آبان ۱۳۹۷ - ۰۴:۳۲
۵۹۹۴ 
سرمربی اسپانیایی تیم ناتینگهام فارست انگلیس می‌گوید در ماجرای انتقال کریم انصاری‌فرد، ملی‌پوش ایرانی همچنان صبور می‌ماند.

خبرگزاری تسنیم: به نقل از سایت ناتینگهام پست، باشگاه ناتینگهام فارست امیدوار است چراغ سبزی برای عقد قرارداد با کریم انصاری‌فرد دریافت کند و آیتور کارانکا (سرمربی) نیز از صبور بودنش در ماجرای این انتقال می‌گوید.

سرمربی اسپانیایی تیم ناتینگهام فارست در این رابطه گفت: خوشحالم که همچنان در ماجرای انتقال کریم انصاری‌فرد به ناتینگهام فارست صبور می‌مانم زیرا باشگاه برای دریافت ویزای کار ملی‌پوش ایرانی تلاش می‌کند.

کارانکا: در ماجرای انتقال انصاری‌فرد صبور می‌مانم

کریم انصاری‌فرد پس از فسخ قراردادش با باشگاه المپیاکوس یونان در آخرین روز فصل نقل‌وانتقالات تابستانی اروپا برای عقد قرارداد با تیم ناتینگهام فارست انگلیس به توافق رسید. البته این مهاجم ایرانی برای بازی در این تیم باید با با بوروکراسی قابل‌توجهی که برای پیوستن به تیم‌های چمپیونشیپ انگلیس تعیین‌شده است مبارزه می‌کرد.

آیتور کارانکا ادامه می دهد: بله، من همچنان به انتقال کریم انصاری‌فرد امیدوار هستم زیرا فکر می‌کنم او برای ما سودمند خواهد بود. از همان ابتدا ما این شرایط را می‌دانستیم و او (کریم انصاری‌فرد) نیز می‌دانست شرایط چگونه است. می‌دانستیم که می‌توانیم منتظر انتقالش به تیم ناتینگهام فارست بمانیم. باید در ادامه ببینیم چه اتفاق‌هایی رخ می‌دهند. من صبور هستم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج