قطع هر دو پای بازیگر سریال «آرایشگاه زیبا»!
۷۹۲۱۴
۰۹ آذر ۱۳۹۲ - ۱۱:۳۶
۲۲۵۵۸ 
حمید مهرآرا از بازیگران قدیمی تلویزیون که بیش از هر چیز به واسطه ایفای نقش در «آرایشگاه زیبا» و در قامت یکی از رفقای نزدیک «اسد خمارلو» شناخته می شد، این روزها از شدت یافتن بیماری دیابت خود رنج می‌برد.
بانی فیلم: حمید مهرآرا از بازیگران قدیمی تلویزیون که بیش از هر چیز به واسطه ایفای نقش در «آرایشگاه زیبا» و در قامت یکی از رفقای نزدیک «اسد خمارلو» شناخته می شد، این روزها از شدت یافتن بیماری دیابت خود رنج می‌برد.

همسر این بازیگر گفت: هشت سال است که حمید مهرآرا دچار بیماری شده است. او ابتدا دچار بیماری افسردگی شده بود و بعد از دو سال گرفتار دیابت شد.او افزود: اوضاع جسمی وی در حال حاضر اصلاً خوب نیست. سال گذشته پزشکان به دلیل بیماری دیابت ناچار به قطع پای چپ او شدند متأسفانه بیماری دیابت وی کنترل نشد و امروز هم پای راست او را قطع می‌کنند.

او درخصوص اوضاع مالی و شرایط زندگی‌شان در طول سال‌های گذشته گفت: مگر می‌شود به مشکل مالی برنخورده باشیم؟ اما از آنجا که همسرم فرهنگی بوده تاکنون از منبع مالی فرهنگی‌ ایشان استفاده کرده‌ایم.

 او گفت: از وقتی که همسرم دچار بیماری شد، دیگر در کارهای هنری بازی نکرده و روحیه‌اش کاملاً دچار آسیب شده است. در این سال‌ها برخی از همکارانش به عیادتش می‌آمدند، اما روز گذشته حسن فتحی به بیمارستان آمد و از همسرم ملاقات کرد.

حمید مهرآرا که هم اکنون 70 سال سن دارد، در سریال‌های پرمخاطبی چون «امیر کبیر»، «پهلوانان نمی‌میرند» و «روزگار جوانی» بازی داشته است.
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:1
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:42 - 1392/09/09
حمیئمهرآرا معلم سال دوم راهنمایی من بود. بعد از اتمام جنگ دیگر از ایشان خبری نداشتم تا دوباره سال گذشته ایشان را درفیلم عزاداری مردم اهواز درکنار مداح آقای فخری دیدم . خدا کنه که بهبودی ایشان هرچه زودتر حاصل بشه .بدلیل اینکه ایشان اخلاق بسیارپسندیده ونیکو وخوش خلق هستند. برایشان دعا کنید ودعا می کنیم
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
14:48 - 1392/09/09
شدیداً متاسف شدم! خداوند به این هنرمند صبر و تحمل عطا فرماید!
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
09:49 - 1392/09/10
انشاله خدا شفایش بدهد
وبه خانوده اش صبر و شکیبایی برای نگهداری ایشان
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
23:00 - 1392/09/11
انشالله به زودی حالش خوب وسایه اش بالا سر خانواده اش باشد
خدایا به همه ی مریض های روی تخت بیمارستان شفا بده. آمین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج