راز خوش استایلی «کری گرانت»، ابرجنتلمن تاریخ سینما
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
کلینیک زیبایی پارسیس_f موبایل
متال تهران _ d
رستوران پارسیان_D
پارسیس - f تبلت
استخدام_1
دکتر ولدخانی_1
اپیلاسیون نانا 1
اپیلاسیون نانا 3
استخدام_3
دکتر ولدخانی_3
اپیلاسیون نانا 4
دکتر ولدخانی_4
استخدام_4
استخدام_2
دکتر ولدخانی_2
اپیلاسیون نانا 2
کلینیک زیبایی پارسیس_f
۷۹۲۸۸۴
۱۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۵
۱۰۸۱۱
کری گرانت (تولد ۱۹۰۴- درگذشت ۱۹۸۶) بازیگر آمریکایی- انگلیسی بود. انستیتوی فیلم آمریکا در سال ۱۹۹۹ او را در در رده دوم برترین هنرپیشگان مرد تاریخ سینما قرار داد. او نه تنها در حرفه بازیگری، بلکه در صنعت مد و فشن نیز، چون ستاره‌ای می‌درخشید. استایل خاص او الهام بخش بسیاری از افراد بود، به طوری که مجله GQ او را به عنوان یکی از ۵۰ مرد خوش تیپ جهان معرفی کرد.

برترین ها - ترجمه از پردیس بختیاری: کری گرانت (تولد 1904- درگذشت 1986) بازیگر آمریکایی- انگلیسی بود. انستیتوی فیلم آمریکا در سال ۱۹۹۹ او را در در رده دوم برترین هنرپیشگان مرد تاریخ سینما قرار داد. او در پی بازی در فیلم‌ هایی چون «داستان فیلادلفیا»، «شمال از شمال غربی»، «بدنام» و «گرفتن یک دزد» دارای شهرت فراوانی شد و جایزه اسکار افتخاری چهل و دومین مراسم آکادمی جوایز را از آن خود کرد.

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

او نه تنها در حرفه بازیگری، بلکه در صنعت مد و فشن نیز چون ستاره ای می درخشید. استایل خاص او الهام بخش بسیاری از افراد بود، به طوری که مجله GQ او را به عنوان یکی از 50 مرد خوش تیپ جهان معرفی کرد.

کری گرانت خودش در این باره می گوید: «همیشه تمییز و مرتب لباس بپوشید. کسی که به لباسش اهمیت می دهد، به رفتارش نیز اهمیت می دهد.»

کری گرانت یک جنتلمن واقعی و یکی از خوش تیپ ترین ستاره های جهان بود که هنوز هم تاثیراتی از خود بر جای گذاشته است. او می گوید: «من ابتدا سعی می کردم به آنچه که دوست دارم تظاهر کنم اما با تکرار این رفتار در نهایت به آن شخصیتی که دلم خواست، رسیدم.»

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

چیزی که بیش از همه کری را خاص و منحصر بفرد می کرد، توجه او به جزییات بود. او همیشه آراسته می گشت. موهایش همیشه مرتب و شانه زده و لباس هایش اتو شده بود. البته چیزی که بیش از همه در ظاهر او می درخشید، اعتماد به نفس بالایش بود. مهم نبود که او کت و شلوار به تن کرده یا تیپی اسپورت، او آنقدر به انتخاب لباس هایش ایمان داشت که ناخودآگاه در نظر همه زیبا و جذاب به نظر می رسید. از نظر او، شیوه لباس پوشیدن یک مرد است که به او شخصیت می دهد.

این بازیگر افسانه ای در قرن بیستم به عنوان یکی از جذاب ترین مدل های مردانه انتخاب شد. اگر دوست دارید که با راز خوش تیپی او آشنا شوید، در ادامه مطلب همراه مان باشید.

فیت بودن لباس

یکی از قوانین کری گرانت در لباس پوشیدن، فیت بودن لباس بود: «به نظر من لباس های آقایان مانند خانم ها باید جلب توجه کند. لباس هایی را انتخاب کنید که فیت تن تان است. اگر نمی توانید به راحتی آنها را از بازار خریداری کنید، از یک خیاط کمک بگیرید.»

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

کیفیت مهمتر از کمیت

کری اعتقاد داشت: «اگر یک کفش باکیفیت و گران بخرید، بهتر از 4 جفت کفش ارزان و بی کیفیت است. در این صورت، مهم نیست که چند سال آن را به پا می کنید، همین که کفشی باکیفیت به پا داشته باشید، بر جذابیت تان افزوده اید.»

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

ساده اما شیک

کری گرانت می گوید: «سادگی همیشه یکی از رازهای خوش تیپی من بوده است. یک کت به رنگ روشن ساده می تواند گزینه مناسبی برای هر مراسمی چه در روز و چه در شب باشد. به نظر من کت سرمه ای و خاکستری دو رنگی ست که در کمد هر مردی باید باشد.»

او در مورد کفش می گوید: «اولین گزینه کفشی که یک مرد باید داشته باشد، کفشی ست راحت که بتوان در هر شرایطی به پا کرد. رنگ آن نیز باید مشکی باشد. در انتخاب های بعدی رنگ های دیگر چون قهوه ای تیره بهترین گزینه است.»
یکی از تیپ های مورد علاقه کری کت خاکستری روشن به همراه یک پیراهن ساده سفید و کراواتی تیره است.

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

پیراهن سفید، انتخابی هوشمندانه

آیا می توانید رنگی را پیدا کنید که با سفید ست نشود؟ سفید رنگی ست که با تمام رنگ های دیگر هماهنگ می شود، از این رو باید چند دست پیراهن سفید رنگ در کمد لباس هایتان داشته باشید تا در مواقعی که حوصله یا وقت ست کردن ندارید، از آن کمک بگیرید. کری گرانت نیز پیراهن های سفیدش را یا به تنهایی یا به همراه کت، سویشرت یا حتی شلوار جین به تن می کرد.

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

اکسسوری های اضافی، ممنوع!

به قول کری: «از گذاشتن اکسسوری های اضافی خودداری کنید. هر چه اکسسوری هایتان ساده تر باشد، بهتر است.» به عنوان مثال کری هیچوقت با کت، کمربند نمی بست. او سادگی را به هر چیز دیگری ترجیح می داد. دستمال جیبی مربعی شکل ساده و یک ساعت مچی به عنوان اکسسوری برای کل ظاهر او کافی بود.

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

سویشرت، انتخابی برای جنتلمن ها

کری گرانت می گوید: «تنها پول نیست که خوش تیپی مرد را تضمین می کند، استایل شخصی ست که به هر فردی شخصیت و جذابیت می دهد.»

کری به پوشیدن سویشرت یا ژاکت های بافتنی شهرت داشت. به نظر او این مدل لباس به هر مردی، با هر تیپ و هیکلی که داشته باشد، می آید. او گاهی ژاکت هایش را روی پیراهن های سفیدش می پوشید که نه تنها جذاب می شد، بلکه لباس سفیدش را نیز از کثیف شدن نجات می داد.

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

لباس هر چه کمتر، بهتر

برخی از آقایان هستند که کمد لباس شان را پر از لباس می کنند، در حالی که هیچ کدام از آنها به کارشان نمی آید. به جای این کار، بهتر است که پول تان را روی لباس هایی که خیلی جذب تان می کند و به همان نسبت به کارتان می آید، کنید. داشتن انبوهی از لباس، تنها شما را در ست کردن گیج می کند.

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

توجه به جزییات ظاهر

از نظر کری جزییات اهمیت زیادی دارند. به عنوان مثال به همان نسبت که به کت و شلوار اهمیت می دهیم، باید به جوراب یا دیگر اکسسوری ها نیز توجه کنیم.

از نظر این ستاره، جوراب باید بلند باشد، به گونه ای که هنگام بلند شدن یا نشستن پاها نمایان نشود.

جیب های لباس ها را نیز نباید از وسایل مختلف پر کرد به طوری که سنگین شود و لباس تان را بکشد. اگر می خواهید در آن چیزی بگذارید، به چند تا کارت بسنده کنید.

راز خوش استایلی «کری گرانت»، مرد تاریخ سینما

در نهایت برای یک جنتلمن واقعی بودن، تنها خوش پوشی کافی نیست، بلکه رفتارتان نیز باید مناسب باشد. در کنار تمام اینها، اگر اعتماد به نفس بالایی داشته باشید، برگ برنده را به دست گرفته اید و چون ستاره ای در جمع درخشیده اید.

انتشار یافته: 5
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج
سفیر بار ساقدوش_1
انجمن پرستاری ایران_1
شیرآلات زمانی_1
دکتر نائبی_1
دکتر نائبی_3
شیرآلات زمانی_3
سفیر بار ساقدوش_3
انجمن پرستاری ایران_3
سفیر بار ساقدوش_4
شیرآلات زمانی_4
انجمن پرستاری ایران_4
دکتر نائبی_4
شیرآلات زمانی_2
سفیر بار ساقدوش_2
انجمن پرستاری ایران_2
دکتر نائبی_2
آیلین_فوتر موبایل کاشت ابرو
موسسه خیریه زهرا_فوتر موبایل
دکتر عارفی - موبایل فوتر
تدبیرکالا_فوتر موبایل
کلینیک النا_فوتر موبایل
آیلین_فوتر موبایل بلفارو
قالیشویی ادیب_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر موبایل
شفا_فوترموبایل
قالیشویی بانو_فوترموبایل
کیان برنا_فوتر موبایل
فنی آتل_فوتر موبایل
رستوران باغ بهشت_فوتر موبایل
قالیشویی نوین_فوتر موبایل
پارسیس_فوتر موبایل ساختمان
آیلین_تزریق چربی موبایل
کلینیک فرشته_فوتر موبایل
رستوران پارسیان_فوتر موبایل
قالیشویی محتشم کاشان_فوتر
کلینیک النا_فوتر
رستوران باغ بهشت _فوتر
آیلین_تزریق چربی
آیلین_فوتر کاشت ابرو
کیان برنا_فوتر
قالیشویی نوین_فوتر
شفا_فوتر
کلینیک فرشته_فوتر
آیلین_فوتر بلفارو
رستوران پارسیان_فوتر
موسسه خیریه زهرا_فوتر
دکتر عارفی - فوتر
قالیشویی ادیب_فوتر
تدبیرکالا_فوتر
قالیشویی بانو_فوتر
فنی آتل_فوتر
پارسیس_فوتر ساختمان