تکذیب قطع همکاری بنادر دنیا با حوزه دریایی ایران
۷۹۴۳۴۷
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۷
۴۸۹۳ 
معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه تا کنون هیچ یک از بنادر خارجی اعلام نکرده است که بنادر ایران را تحریم می کند یا مانع از ورود کشتی ایرانی به محدوده بندری خود می شود،‌ گفت: به طور قطع کشتی ها می تونند از تحریم های دوره ترامپ راحت تر از دوره های قبل عبور کنند.

خبرگزاری ایلنا: معاون سازمان بنادر و دریانوردی با بیان اینکه تا کنون هیچ یک از بنادر خارجی اعلام نکرده است که بنادر ایران را تحریم می کند یا مانع از ورود کشتی ایرانی به محدوده بندری خود می شود،‌ گفت: به طور قطع کشتی ها می تونند از تحریم های دوره ترامپ راحت تر از دوره های قبل عبور کنند.

هادی حق شناس درباره محدودیت‌هایی که با اعمال تحریم‌های آمریکایی برای صنعت دریایی کشور ایجاد می شود، اظهار داشت: این دوره از تحریم‌ها بسیار متفاوت از دوره‌های قبل است و در این دوره، تحریم‌ها محمل قانونی و حقوقی ندارند.

وی با اشاره به تحریم‌های دوره قبل گفت: در دوره قبل ایران با تحریم‌های سازمان ملل و فصل هفتم شورای امنیت مواجه بود اما این بار تنها تحریم‌های امریکا و مساله ترجیح شرکت‌ها برای همکاری با ایران یا آمریکا مطرح است. امریکا اعلام کرده است که اگر کشوری با ایران همکاری داشته باشد از سوی آمریکا مورد مجازات قرار می گیرد.

معاون سازمان بنادر و دریانوردی با تاکید بر اینکه در این دوره تحریم ها بحث منافع مطرح است، ادامه داد: در این دوره از تحریم ها تنها با مجازات یک طرفه آمریکا برای دور زدن تحریم ها مواجه هستیم و سازمان ملل و اروپایی ها همراه ترامپ نیستند.

حق شناس با بیان اینکه محدودیت های دریایی در این دوره از تحریم ها بسیار متفاوت از دوره های قبل است، گفت: به طور قطع کشتی ها می تونند از تحریم های دوره ترامپ راحت تر از دوره های قبل عبور کنند.

وی با تاکید بر اینکه در حال حاضر به لحاظ حقوقی و قوانین بین الملل هیچ مشکلی برای تردد کشتی های خارجی در بنادر ایران و کشتی های ایران در بنادر سایر کشورها وجود ندارد، اظهار داشت: هیچ مشکلی برای ارتباط دریایی بین کشورها وجود ندارد مگر اینکه یک کشوری بخواهد روابط خود را با ایران قطع کند وگرنه هیچ یک از قوانین بین المللی مانع از تردد کشتی ها بین بنادر ایران و بنادر خارجی نشده اند.

معاون سازمان بنادر و دریانوردی تاکید کرد: تا کنون هیچ یک از بنادر خارجی اعلام نکرده است که بنادر ایران را تحریم می کند یا مانع از ورود کشتی ایرانی به محدوده بندری خود می شود.

حق شناس درباره احتمال کاهش تخلیه و بارگیری در بنادر ایران اظهار داشت: این موضوع ارتباطی به تحریم های بندری و دریایی ندارد بلکه حجم در خواست ها برای واردات و صادرات کاهش پیدا کرده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 10
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:10 - 1397/08/17
باز هم دروغ دروغ دروغ دورغ دروغ دروغ................................................................................................................تا بی نهایت
Iran, Islamic Republic of
11:05 - 1397/08/17
فعلا اکه بندر صحار عمان هیچ کشتی ایرانی رو قبول نکرده بعد از شروع تحریمها
Iran, Islamic Republic of
11:11 - 1397/08/17
شما فقط تکذیب کنید هیچ اتفاقی نیافتاده ,واقعا ادم میمونه که اینا دارن درباره ایران حرف میزنن اصلا تو ایران هستن ؟خبر دارن چجوریه که همچی تکذیب میکنن ولی در عمل و با پوست استخون مردم حس میکنن و رنج میبرن ,مسئولین بزرگوار دنیا هیچ وقت اینجوری نمیمونه نوبت شما هم میرسه فعلا بتازین
Iran, Islamic Republic of
11:27 - 1397/08/17
حجم تجارت کاهش یافته خب همون تحریم میشه.چرا مغلطه میکنید؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:45 - 1397/08/17
تکذیب شد پس خبر درسته . بیچاره شدیم.
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/08/17
تو اپلیکیشن دولتی هستی اصلاً انتظار نداریم خبر واقعی رو بگذاری؟
Iran, Islamic Republic of
14:29 - 1397/08/17
اینادروغ گوی اصلی خودشان هستندوهرچه روتکذیب کردندبدونیدخودواقعیت هست
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/08/17
اولش همه چیز را تکذیب میکنید بعد یواش یواش بعد با سرعت نور
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1397/08/17
این آقا راست میگه چرا اینقدر ما مردم بدبین هستیم ایشون کشتیهای تفریحی آقا زاده ها رو میگه که تو هر بندری بخوان پهلو میگیرن و در زمان تحریم این امر بیشتر تسهیل شده بیاییم اینقدر قضاوت نادرست نکنیم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج