مالک باشگاه موناکو بازداشت و سپس آزاد شد
۷۹۴۴۶۶
۱۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۱
۶۳۵۰ 
 دیمیتری ریبولولف، مالک روسی باشگاه موناکو توسط پلیس بازداشت و سپس آزاد شد.

خبرگزاری تسنیم: بر اساس گزارش رسانه‌های فرانسوی آپارتمان دیمیتری ریبولولف، مالک روسی باشگاه موناکو روز سه‌شنبه پس از بازداشت وی مورد تفتیش پلیس موناکو قرار گرفته است، البته وی همان روز آزاد شد.

در بیانیه‌ای که از جانب ریبولولف منتشر شده، اعلام شده که این تاجر روسی که در رتبه 242 ثروتمندترین افراد جهان است، پس از آزاد شدن تحت نظارت قضایی قرار گرفته است و هیچگونه محدودیتی به جز دیدار با افرادی که مورد تحقیق پلیس هستند، ندارد.

مالک باشگاه موناکو بازداشت و سپس آزاد شد

وکلای مالک باشگاه موناکو تأکید کرده‌اند که اتهامات مطرح شده نسبت به ریبولولف ثابت نشدنی هستند و او بی‌گناه است. هنور جزئیاتی از تحقیقات مورد نظر فاش نشده و مشخص نیست که این تاجر روسی احتمالاً چه قوانینی را نقض کرده است.

سیلویه پتیت، دادستانی موناکو اطلاعاتی در مورد جزئیات اتهامات وارده به مالک روسی باشگاه موناکو نداده است اما خبرگزاری آسوشیتدپرس (AP) خبر داده اتهامات مطرح شده در چهار مورد «مظنون به فساد»، «تأثیر بر قاچاق»، «پولشویی» و «جعل و نقض اسرار قضایی» است.

دیمیتری ریبولولف در سال 2011 بود که سهام موناکو را خرید، تیمی که در آن زمان در دسته دوم دست‌وپا می‌زد. او با سرمایه‌گذاری کلان خود سبب شد تا موناکو در فصل 17-2016 به عنوان قهرمانی لوشامپیونه فرانسه برسد و در همان فصل هم تا مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان اروپا پیش رفت.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج