کمیسیون اقتصادی: تحریم‌های آمریکا جدید نیست
۷۹۴۵۵۸
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۱:۱۴
۴۷۵۳ 
رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: تحریم‌ های آمریکا را پیش از این داشته‌ایم و اتفاق جدیدی در این حوزه نیز رخ نداده است.

خبرگزاری تسنیم: محمدرضا پور ابراهیمی رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار با اشاره به اعمال تحریم‌های یکجانبه از سوی آمریکا ضد کشورمان، گفت: پس از پیروزی انقلاب اسلامی و در این 4 دهه اخیر تحریم‌های ناجوانمردانه آمریکا ضد ملت ایران وجود داشته و در این سال‌ها اگر قرار بود این تحریم‌ها اثری بر اقتصاد کشور بگذار تاکنون این اتفاق افتاده بود.

وی با اشاره به افزایش لیست افراد و شخصیت‌های مورد تحریم آمریکا، ادامه داد: این تحریم‌‌ها را پیش از این داشته‌ایم و اتفاق جدیدی در این حوزه نیز رخ نداده است اما آنچه مهم است این است که آمریکایی‌ها از ادعاهای خود که گفته بودند در 13 آبان فروش نفت ایران را به صفر می‌رسانند نیز عقب نشینی کردند و برخی از کشورهای را در این زمینه مستثنی کردند.

نماینده کرمان در مجلس با بیان اینکه این موضوع برای خود آمریکایی‌ها هم اثبات شده که در شرایط جدید نمی‌توان یکجانبه عمل کرد، افزود: امروز کشورهای عضو اتحادیه اروپا و کشورهایی همچون روسیه، چین و هند با تصمیمات یکجانبه‌گرایان آمریکا همراهی نمی‌کنند که این خود نکته مهم در عرصه بین‌الملل است.

رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس با تاکید بر اینکه تحریم‌های آمریکا اثری بر اقتصاد کشورمان نخواهد گذاشت، تصریح کرد: آنچه امروز بر اقتصاد کشور تاثیر می‌گذارد عملکرد خودمان است که برای آن باید اصلاح ساختار اقتصادی داشته باشیم.

مطالب مرتبط
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:42 - 1397/08/18
اگر جدید نیست چرا این دوره اینقدر سروصدا را انداختند .نکه این هیاهو برای بی صدا شدن بعضی صداها بود و اگر فرق نمی کنه چرا این همه مسعولین بی کفایت این دوره همه چیز را گردن تحریم می انداختند ووقتی احمدی نژاد گفت کاغذ پاره ای بیش نیست. خود رییس جمهور آقای روحانی این همه فلاکت وبدبختی گریبان مردم را گرفته پس نتیجه میگیریم که تحریمها همه وقت وسختتر ازاین هم بوده اونا مدیر بودند واینها کاسبان تحریم.
Iran, Islamic Republic of
02:17 - 1397/08/18
اگر تحریمها اثر نگذاشته است پس چرا همه چیز حتی نان هم گران شده است لااقل به قشر مستضعف کمک کنید همه چیز چند برابر شده بداد قشر مستضعف برسید به داد کشاورزان برسید
Iran, Islamic Republic of
05:46 - 1397/08/18
آمریکا به تهدید عادت کرده مسئولین به تکذیب و مردم هم به سوختن و ساختن..
Iran, Islamic Republic of
08:40 - 1397/08/18
آره بابا ما دیگه پوستمون کلفت شده
همه کشورها دارن بدون تنش و تحریم زندگی شونو میکنن این کشور ماست که مدام در تضاد و دشمنی بیهوده با دنیاست
دها سال از دنیا عقب موندیم یکی از بزرگترین کشورهای خود زن دنیا هستیم خودمون داریم خودمون رو بی جهت نابود میکنیم
بجز هارتو پورت و خیال پردازی هیچ کار دیگه بلد نیستن
مرگ بر بوق چیهای دلواپس و متعصب کور دل که ایرانو به واسطه خیره سریاشون دارن نابود می‌کنند
Iran, Islamic Republic of
09:21 - 1397/08/18
مثل نظرمسولین به معاولین بهزیستی که جدیدنیست که باماهی 100 تومن زجرمی کشند : آقای نماینده کرمون:
Iran, Islamic Republic of
23:11 - 1397/08/18
پس چرا این دوره همه چیزسه برابرشده....ای خدای بزرگ یه مقدار هم هوای مردم ایران را داشته باش خودت ظالمین رانابود بکن...ما قدرتی نداریم مسولین هم که به فکرجیب خودهستند
Iran, Islamic Republic of
19:56 - 1397/08/20
اخه هیچ خبری نیست خودش نزدیگ چندین میلون حقوق میگره معلوم هست میگه هیچی گران نشده اخه بمیرم برات اخه راست میگه همه چی ارزان بابا خخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج