ترافیک سنگین در ورودی‌های تهران
۷۹۴۶۲۹
۱۸ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۹
۱۱۲۵۹ 
ورودی‌های کلان شهر تهران هم زمان با پایان تعطیلات پایان هفته ترافیک سنگین را تجربه می‌کند.

خبرگزاری مهر: شامگاه شنبه و هم زمان با پایان تعطیلات آخر هفته و نیز تعطیلات پایان ماه صفر، محورهای مواصلاتی استان تهران در اکثر مقاطع به ویژه ورودی های شهر تهران ترافیک سنگین را تجربه می کند.

ترافیک سنگین در هراز و فیروزکوه

رییس پلیس راه شرق استان تهران در این خصوص به خبرنگار مهر گفت: در حال حاضر محور هراز در مسیر شمال به جنوب در اکثر مقاطع ترافیک سنگینی دارد و تردد خودروها با کندی مواجه است، اما این ترافیک در محدوده پلیس راه جاجرود و نیز محور بومهن- تهران سنگین تر است.

محبی ادامه داد: محور هراز در مسیر شمال به جنوب از ساعت ۱۴ یک طرفه شده است و این محدودیت تا ساعت ۲۴ امشب نیز ادامه دارد.

رییس پلیس راه شرق استان تهران در پاسخ به این سوال که احتمال تمدید یک طرفه بودن محور هراز وجود دارد، یا خیر، گفت: هنوز تصمیمی برای این امر گرفته نشده و بعید می دانم، این محدودیت تردد تمدید شود.

سرهنگ سیاوش محبی ادامه داد: تردد انواع وسایل نقلیه در مسیر شمال به جنوب در محور فیروزکوه نیز در طول محور سنگین بوده و در برخی مقاطع مانند محدوده گیلاوند به صورت فوق سنگین در جریان است.

وی گفت: در ورودی های تهران در هر دو مسیر با ترافیک های طولانی مواجه هستیم.

رییس پلیس راه شرق استان تهران ترافیک در محور امام رضا(ع) را پر حجم اما روان دانست و افزود: در این محور نیز در محدوده پاکدشت-تهران شاهد حجم بالای خودروها و ترافیک نیمه سنگین هستیم.

محبی ترافیک در محور حرم تا حرم را نیز عادی و روان اعلام کرد.

ترافیک سنگین در آزادراخ قم- تهران

رییس پلیس راه غرب استان تهران نیز در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: در آزادراه های قم-تهران به ویژه در محدوده های نعلبندان، حسن آباد و عوارضی شاهد ترافیک سنگین ناشی از ورود خودروها به پایتخت هستیم.

سرهنگ حامد محمودی گفت: در آزادراه ساوه- تهران نیز ترافیک به صورت فوق سنگین به ویژه در محدوده عوارضی و ورودی های تهران در جریان است و شاهد حرکت کند وسایل نقلیه هستیم.

رییس پلیس راه غرب استان تهران ترافیک در محورهای دیگر غرب استان تهران از جمله محور تهران-شهریار را نیمه سنگین خواند و گفت: هرچه به تهران نیزدیک می شویم، تراکم خودروها بیشتر می شود.

وی گفت: مسافران عزیز ساعات و روزهای پیک ترافیک را برای بازگشت از مسافرت انتخاب نکنند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج