۳ ساعت هیجانی با «انتقام‌جویان ۴»
۷۹۵۰۱۳
۱۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۴۶
۹۰۸۲ 
"انتقام‌جویان ۴" طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

سی نما: به نظر می‌رسد قهرمانان مارول در دنباله "انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت" قرار نیست به سرعت تانوس را به زانو درآورند.

۳ ساعت هیجانی با «انتقام‌جویان ۴»

جو رسو یکی از کارگردانان "انتقام‌جویان ۴" اخیراً در جلسه پرسش و پاسخ آنلاین اعلام کرده است که قسمت چهارم حداقل در مقطع کنونی طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول خواهد بود.

او که به مناسب گشایش بار جدید خود در لس آنجلس در لایو اینستاگرام حضور یافته بود گفت: مدت کنونی فیلم "انتقام‌جویان ۴" حدود ۳ ساعت است. هنوز مشخص نیست این مدت نهایی فیلم باشد اما احتمال تغییر وجود دارد.

وی در مورد وضعیت فعلی فیلم در مرحله پس از تولید فاش کرد: نیمی از مرحله تدوین را انجام داده‌ایم. در حال حاضر نماهای مربوط به جلوه‌های ویژه را بررسی می‌کنیم. بیش از ۳۰۰۰ نما با جلوه‌های ویژه در فیلم وجود دارد و همه آن‌ها وقت و انرژی بسیار زیادی می‌گیرد. ما هنوز در اوایل راه انجام جلوه‌های ویژه هستیم. به تازگی همکاری خودمان با آلن سیلوستری برای ساخت موسیقی فیلم را آغاز کرده‌ایم و هنوز در مقطع فعلی در حال تدوین فیلم هستیم.

روسو که فیلم را با همکاری برادرش آنتونی کارگردانی می‌کند، در مورد عنوان فیلم سکوت کرد اما وعده داد که فیلم انتظارات هواداران را برآورده خواهد ساخت. روسو گفت: قسمت چهارم قطعاً مخاطره‌آمیزتر است. بی‌تردید مخاطره‌آمیزتر از هر فیلم دیگری در تاریخ.

در حال حاضر، فیلم "انتقام‌جویان: جنگ بی‌نهایت" با دو ساعت و چهل دقیقه رکورددار طولانی‌ترین فیلم دنیای سینمایی مارول است.

فیلمبرداری قسمت چهارم اکتبر گذشته به پایان رسید و پس از آن اعلام شد که کاترین لنگفورد یکی از بازیگران جدید فیلم خواهد بود. "انتقام‌جویان ۴" در تاریخ ۳ می ۲۰۱۹ اکران می‌شود.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج