کریمی قدوسی: با «ظریف» قاطعانه برخورد کنید
۷۹۶۳۸۶
۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۹
۹۰۸۰ 
عضو کمیسیون سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه اظهارات ضد امنیت ملی «ظریف» باید از سوی دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی پیگیری شود گفت: اظهارات ظریف مورد استناد و استقبال آمریکا و سازمان‌های غربی قرار گرفته است.

خبرگزاری فارس: جواد کریمی‌قدوسی عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی و نماینده مردم مشهد در مجلس شورای اسلامی درباره اظهارات اخیر وزیر امور خارجه در خصوص پولشویی گفت: از مدتی قبل خبر نیمه‌موثقی مبنی بر اینکه ظریف از سمت خود در وزارت خارجه استعفا داده داشتیم اما سخنگوی وزارت خارجه آن را تکذیب کرد در حالی که تحلیل‌ ما آن است که محمدجواد ظریف دیر یا زود به مرز تقدیم استعفایش به دولت و رئیس‌جمهور خواهد رسید.

وی افزود: ظریف منشأ بسیاری از گرفتاری‌‌های فعلی کشورمان است زیرا تنها راهبرد دولت یازدهم و دوازدهم، راهبرد سیاست خارجی بوده و پیگیری این راهبرد سیاست خارجی از طریق مذاکره صورت گرفته و مغز متفکر و کانون این مذاکرات هم وزیر خارجه و تیمش بوده است.

راهبرد مذاکره دولت با غربی‌ها به بن بست رسیده

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس خاطرنشان کرد: بیش از 5 سال است که کشور تحت تأثیر این راهبرد قرار گرفته و 80 درصد مشکلات و معضلات فعلی کشور به دلیل عملکرد این تیم و این راهبرد سیاست خارجی دولت است. چون این کارها و راهبردها به بن‌بست رسیده و ملت هم متوجه شده‌اند که هیچ دستاوردی از این راهبرد حاصل نشده ظریف دیر یا زود به جایی خواهد رسید که استعفا دهد.

کریمی‌قدوسی خاطرنشان کرد: ظریف در دقایق آخر عمر سیاسی خود سعی می‌کند با فرافکنی، مشکلاتی که خودش خلق کرده را به دوش مجموعه‌های دیگر بیندازد.

وی با اشاره به اظهارنظر ظریف در ماه‌های اخیر در جلسه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس انتظارش برای از این موضع‌گیری ظریف در ماه‌های پس از آن، گفت: ظریف در این جلسه لیستی از اقداماتی که اجازه ندادند برجام در ایران متوقف شود تهیه کرده و اعلام کرد اجرای این اقدامات باعث شکست برجام شد.

اظهارات ظریف مورد استناد و استقبال آمریکا و سازمان‌های غربی

نماینده مردم مشهد در مجلس افزود: ظریف اتهامات بزرگی را گردن جمهوری اسلامی ایران و داخل نظام انداخته است در حالی که او بیان نکرده که جان‌کری و عدم عمل به قولش چه وضعی ایجاد کرده و ترامپ چه اقداماتی علیه جمهوری اسلامی ایران انجام داده است.

وی با بیان اینکه از برجام عبور کرده‌ایم و به CFT رسیده‌ایم خاطرنشان کرد: ظریف و دولتمردان روزگاری بحث از کاسبان تحریم را بیان می‌کردند و این حرف را امروز بازتحلیل کرده و در موضوع پولشویی با لحن دیگری می‌گویند جریاناتی در کشور نمی‌گذارند ایران به CFT ملحق شود.

کریمی‌قدوسی گفت: متأسفانه اظهارات ظریف مورد استناد آمریکایی‌ها بوده و FATF و دشمنان انقلاب اسلامی و اروپایی‌ها هم مدنظر قرار داده‌اند و گفته‌اند شخصیتی به نام وزیر خارجه ایران این حرف‌ها را زده است. لذا پولشویی وسیعی در ایران در حال وقوع است. ضمن اینکه روی سکه اظهارات ظریف مبنی بر پولشویی در ایران که از سوی طرف غربی و دشمنان دنبال می‌شود آن است که این پولشویی در حمایت از تروریسم رخ می‌دهد و به همین دلیل است که ایران نمی‌خواهد به CFT‌ ملحق شود و این امر باعث تشدید تحریم‌ها و عدم خروج ایران از لیست سیاه شده است.

تصمیم‌گیری ملت ایران درباره رفتارها و گفتارهای ضد انقلابی ظریف

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس افزود: ظریف در مجلس به صراحت به نمایندگان ملت اعلام کرد که نه من و نه رئیس‌جمهور در صورت تصویب CFT در مجلس نمی‌توانند تضمینی را برای خروج ایران از لیست سیاه ارائه دهند و یک هفته بعد از این اظهارنظر FATF بیانیه‌ داد و تحلیلی را در خصوص اظهارنظر ظریف بیان کرده و گفته که ایران اصلا شرایطی ندارد که از لیست سیاه و خاکستری خارج شود چرا که به اندازه کافی شفاف‌سازی نکرده و اطلاعات مالی آن آنلاین نیست و مسائل مختلفی از کشورمان را در آن بیانیه گنجانده‌اند لذا بیانیه FATF و سندش دقیقا به اظهارنظر ظریف در مجلس برمی‌گردد.

وی افزود: ملت ایران رفتارها و گفتارهای ضدانقلابی ظریف را دیده‌اند و خود در این خصوص تصمیم‌گیری خواهند کرد.

وی تصریح کرد: اتحادیه اروپا به جز صدور یک بیانیه آن هم بعد از 5 ماه پس از خروج آمریکا از برجام هیچ اقدام و بسته دیگری به ظریف و تیم وزارت خارجه و شخص روحانی تحویل نداده است در حالی که ضرب‌الاجل تعیین شده برای آنها یک هفته، یک ماه و یا 40 روزه بوده در حالی که هیچ اقدام عملی انجام نشده است.

این عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس گفت: محمدجواد ظریف بعد از 5 ماه پس از خروج آمریکا از برجام به جای بیان دستاوردهای برجام و معطلی کشور در این خصوص در حال فرافکنی و فرار از پاسخگویی است و متأسفانه داخل نظام و سیستم‌های مختلف کشورمان و نهادهای بزرگ را متهم می‌کند.

وی تاکید کرد: باید ظریف به عنوان مجرم در اتخاذ اظهارات مختلف علیه امنیت ملی تحت تعقیب دستگاه‌های امنیتی به خصوص دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی قرار گیرد.

وی افزود: منتظریم دبیرخانه شورایعالی امنیت ملی برخورد لازم را با محمدجواد ظریف در خصوص موضع‌گیری‌های ضدامنیت ملی‌اش اتخاذ کند و مردم و مجلس هم در این خصوص اطلاع یابند.

ظریف دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را زیر سوال برده

وی گفت: مجبوریم در شرایط فعلی و با سرعت زیاد با امضای قابل توجهی طرح استیضاح ظریف را در مجلس آماده کنیم در حالی که می‌خواستیم خود مردم ماهیت این قهرمان پوشالی را متوجه شوند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان اینکه ظریف از خدمات مختلف بیت‌المال هزینه‌های متعددی را دریافت کرده و خدا می‌داند که چقدر در این 5 سال به دلیل سفر و مأموریتش ارز دریافت کرده و جوایز متعددی گرفته در حالی که فرماندهان دفاع مقدس که بسیاری از آنها حکم مأموریت نداشتند حتی حق‌الزحمه‌ای هم دریافت نمی‌کردند اینگونه رفتار نکردند اما ظریف دستاوردهای انقلاب اسلامی و دفاع مقدس را با صحبت‌های خود زیر سوال برده است.

کریمی‌قدوسی گفت: ظریف آدرس خاص می‌دهد و می‌گوید چندین برابر حجم نقدینگی و بودجه در ایران پولشویی صورت می‌گیرد و می‌کوشد نگاه‌ها را به سمت جایگاه‌های خاص سوق دهد تا مورد هجمه قرار گیرند، گفت: به زودی دست ظریف رو شده و زمان استیضاحش فرا خواهد رسید.

وی در پایان گفت: منتظر برخورد قاطع شورایعالی امنیت ملی با ظریف بوده و آن را پیگیری خواهیم کرد.

برچسب ها:
مطالب مرتبط
انتشار یافته: 103
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:15 - 1397/08/22
بدترین نماینده مجلس حیف از مردم مشهد
پاسخ ها
@
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
کاملا حرفای قدوسی درسته. آقای ظریف؟ فساد مالی و پولشویی در همه کشورها رواج داره حالا شما و اون رئیست عرضه نداشتین جلوی فساد رو بگیرین الان میای میگی هزاران میلیارد پولشویی صورت میگیره؟ اونم دقیقا تو این شرایط کشور؟ توی این شرایطی که cft در شورای نگهبان رد شده؟ پس این شمایید که میخاید از این آب گل آلود ماهی بگیرید! شما دقیقا جمله ای رو بزبونتون آوردین که آمریکا و غربیا میخاستن بشنوند. این آقای ظریف بیشتر عمرشو تو آمریکا زندگی کرده بچه هاش همونجا هستن کاملا واضحه که نماینده آمریکاس نه ایران
@
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
با این صحبتهای ظریف یاده جمله امام افتادم که میگفت هر وقت حرفی زدید یا رفتاری انجام دادید که آمریکا خوشش اومد بدونید اشتباه کردید و هر جا که آمریکا عصبانی شد بدونید که مسیر درست رو دارید میرید! حالا دقیقا این یارو حرفای آمریکاییهارو 'گفت
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
شما نمي خواد برا مردم مشهد تصميم بگيري
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۹:۰۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
مثله شما وطن فروش ميفرستادن مجلس خوب بود؟!
بدون نام
Germany
۲۲:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
این نماینده منبع و منشا بسیاری از خبرهای جعلی است و متاسفانه هیچ برخوردی باهاش نمیشه , واقعا جای تاسف داره انتخاب این آدم از طرف مردم فهیم مشهد مقدس
hassan.h
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
فریاد و تشرو تهدید را برای دشمن به کار ببرند بهتر است خودی ها مشکلاتشان را در خفا حل کنند
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/08/22
ظریف چوب رو برداشت امثال قدوسی صداشون دراومد
پاسخ ها
@
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
فساد تو همه جوامع هست کاربر این ظریف احمق اگه میدونه جایی فساد شده پس چرا تا الان لال تشریف داشت؟ پس اینم بخاطر صندلی ریاست لالمونی گرفته!
موسی
Iran, Islamic Republic of
۰۸:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
قدوسی چته! چرا از کلمه پولشویی وحشت زده شدی !!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
کاربر 17 خوب تاره متوجه شد.
Iran, Islamic Republic of
14:16 - 1397/08/22
چون حقیقت را برای ملت گفته شماهاناراحت شدین
آخه مگه کسی زورش به شماهامیرسدکه نارحت شدین شماهاخودتون را همه کاره این کشور وملت میدونین واختیاردار همه هستین
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
خدا شر بدخواهان ملت از سر مردممون باز کنه...
@
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
کاربر a ؟ خداوکیلی تابحال شده این ظریف یه کار مثبت برای کشور ایران کرده باشه؟ تا جایی که من سراغ دارم بیشتر به نفع آمریکا قدم برداشته و حرف اونارو مدام طوطی وار تکرار کرده! این ظریف بیشتر زندگیشو تو آمریکا بوده خانوادش تو آمریکا هستن معلومه که حرفی نمیزنه کدخداش ناراحت شه! اونایی که میدونن و خبر دارن جایی پولشویی میشه و سکوت کردن اونها خائن به کشور و مردمن و باید محاکمه بشن
Iran, Islamic Republic of
14:21 - 1397/08/22
چون داره واقعیت رو میگه باید باش برخورد بشه!؟؟؟ ....
پاسخ ها
رضا آزادی خواه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
واقعیت چی رو میگه؟؟؟؟چرا شما ها هنوز متوجه نیستین تحریمهایی که الان داره اجرا میشه در زمان دولت اصولگرا احمدی نژاد بر علیه ایران تصویب شد؟؟ مشکل الان مملکت مال دوران ریاست جمهوری اصولگرا هاست. اگه اطلاع ندارین مطالعه کنید تا ببینین که چه کسی مملکت رو به فنا برد
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۸
چون واقعیت میگه ...
Iran, Islamic Republic of
14:31 - 1397/08/22
چقدر سخته برات آقای ظریف دفاع از یک کشور چند ملیتی برای کشورهای یکپارچه نماینده باشی درکت میکنیم خدا صبر بده عاقبت بخیر بشی
United States
14:34 - 1397/08/22
مشگل کشور تو وامسال توهستید نه ظریف
پاسخ ها
مصطفی
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
دمت گرم
شهریار
Canada
۲۰:۵۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
خواستم همینو بگم دیدم یه ادم فهمیده قبل از من اینو گفته
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
دقیقا
Iran, Islamic Republic of
14:37 - 1397/08/22
راست میگه بنده خدا.......!مملکت امن و امان و پاک و سالمه! این حرف ها چیه آقای ظریف زده؟! چطور دلش امده؟! شما کارتون عالیه! اصلا شما باید وزیر خارجه بشی,اصلا نه چرا وزیر؟! باید رییس جمهور بشی گلم,باید جنگ بشه و پوزه آمریکا و اروپا رو بخاک بمالیم,ما مردم پشت شما هستیم بقول حضرت امام جمعه چند سالی هم نون خالی می خوریم! همش که نباید گوشت و مرغ و ماهی و میگو و آجیل و برنج ایرانی بخوریم! آقا بزنیم به بمب اتم و نابود کنیم همه رو.......!!! والله.....!!!
پاسخ ها
رضا آزادی خواه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
احسنت به شما
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/08/22
با این مغز این همه نبوووق رو این از کجا میاره.....؟؟؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
اقا شما چرا مخالف شفاف سازی هستی اخه چرا بیا تو تلویزیون برای مردم توضیح بده تو با چی خوب هستی و کنار میایی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۹ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
بدبختی ما اینست که نطر مردم و نمایندگان مردم از نظر این اقا پوچ است شما از طرف کی حرف میزنی
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
حیف از مشهد مقدس ک
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
واقعا حقیقت راگفته چرا بعضی هانمی فهمند
Iran, Islamic Republic of
14:42 - 1397/08/22
بابا عجب شیر تو شیری فرادا میگن اگر مردم نفس نکشن همه چی حل میشه چه خبره ؟ ما که انگشت .....موندیم
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/08/22
معظل اصلی شما و زاکانی بخصوص شما هستید
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/08/22
خیلی بی انصافی چرا بخاطر لجبازی با دولت و اصلاح‌طلبان حاضرید همه ی منافع ملی و کشور را فدا کنید
Romania
14:46 - 1397/08/22
چرا؟ چون واقعیت رو گفته ؟ نکنه شماهم از تصویب این موضوع آسیب میبینی؟
پاسخ ها
م۴
Iran, Islamic Republic of
۱۵:۱۱ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
ظریف دست دزدهارارومیکند آدم بدی است نمایندگان ملت دارندازاین موقعیت استفاده میکنند شخص ظریف دزد نیست باید ناراحت باشید چون حرف حق جواب ندارد
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1397/08/22
فقط می تونم بهت بگم جناب قدوسی جمع کن خودتو!!!دوباره سد معبر کنی مامورین شهرداری گوشتو می برند!!!
Iran, Islamic Republic of
14:53 - 1397/08/22
آقای ظریف اگر بقول شما پول شویی گسترده در کشور باشد ، از بی عرضگی شماها است ، چون دولت دست شماهاست.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۳ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
شما هم یکی مثل کریم قدوسی همه چیز دان هیتید.ابن فکر مبکنه نمابنده خدا در روی زمین است وهمه بغیر از خودش ودوستان دلواپسش دروغ میگویند.من در شگفتم که مردم چگونه به این رای دادن ونماینده شده.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
دمت گرم
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1397/08/22
ملت ایران از همه شما مسئولین خسته شده‌اند
Iran, Islamic Republic of
15:01 - 1397/08/22
راستی چرا با تو برخورد نکردن؟
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/08/22
اصلا فرافکنی نمیکنه هر چی میگه درست گفته همین تو و امثال تو خیلی سنگ جلو پاش ریختید وگرنه از همه شما باسوادتر و باشعورتر خود ظریف هست .
Iran, Islamic Republic of
15:03 - 1397/08/22
حقیقتا که نفرت در وجود جنابعالی موج میزنه
Iran, Islamic Republic of
15:04 - 1397/08/22
تو اینهمه دروغ گفتی برخورد نشد باهات چرا می خوای با آدمی که حرف راست گفته برخورد بشه؟
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/08/22
مگر با تو برخورد شد با کارهای زشت و تفرقه انگیزی که میکنی؟ احتمالا نور چشمی هستی که خیلی راحت هنوز هم داری اظهار نظر میکنی
Iran, Islamic Republic of
15:05 - 1397/08/22
حنای تو پیش هیچکس رنگ نداره
Iran, Islamic Republic of
15:10 - 1397/08/22
والله ما هیچ رفتار ضد انقلابی از ایشون ندیدیم لطفا از زبان مردم حرف نزن. از ساعتی که این حقیقت را ظریف گفته شماها مثل اسفند رو آتیش شدید. احتمالا به خودتون شک دارید . ظریف حقیقت را گفته
Germany
15:11 - 1397/08/22
تو این کشور تا یکی حرف حقیقت و حساب میزنه با انواع تهدید،تهمت،دروغ روبرو میشه و جو سازی میکنن
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/08/22
چطور وقتی احمدی نژاد اونهمه مزخرف گویی در مورد مسئولین و قوه قضاییه میگه هیچ کس اعتراض نمیکنه برای احمدی چشمتون رو میبندید و کر و کور میشید؟!!!
پاسخ ها
رضا آزادی خواه
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۵۰ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
انشاالله به زودی شاهد محاکمه احمدی نژاد خواهید بود
Iran, Islamic Republic of
15:11 - 1397/08/22
ملت ایران خواهان اشد مجازات برای ظریف میباشد. وی باید قبل از اشد مجازات تمام دارایی‌های به یغما برده خود را به ملت شریف بازگرداند.
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۴۷ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
کدام ملت.مگر تو هم جژء ملت هستید.برو همه نظرات را بخوان ببین چند نفر از این ملت طرفدار ظریف وچند نفر طرفدار قدرسی هستند.در ضمن ملت خودشان عقل وشعور دارند ونمی خواهند تو وقدوسی از طرفشان حرف بزنین.
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۱۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
شوخی مکنی حالا از ا ولیها که بردند بیارند تانوبت به اخریش برسه ...
Iran, Islamic Republic of
15:16 - 1397/08/22
بعد از دوران احمدی نژاد که تیره ترین روابط بین المللی را داشتیم با وجود شخص خردمندی مثل دکتر ظریف روابط خوبی با دنیا پیدا کردیم
Iran, Islamic Republic of
15:21 - 1397/08/22
این بنده خدا خیلی چت می زنه .
Iran, Islamic Republic of
15:28 - 1397/08/22
جرمش چیه جناب قدوسی
فقط حرف حق گفته که جوابی ندارد.
درودبردکترظریف
درودخدابراوباد.
پاسخ ها
بدون نام
United Arab Emirates
۱۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۳
جرمش این بود که اسرار هویدا می کرد
Iran, Islamic Republic of
15:30 - 1397/08/22
جناب قدوسی دیرافاضه سخن نمودی قبول نیست.
Iran, Islamic Republic of
15:33 - 1397/08/22
چون واقعیتو گفته؟؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
15:45 - 1397/08/22
یه آدم چقدر میتونه... باشه!!!
Iran, Islamic Republic of
15:57 - 1397/08/22
یل حرفهای ظریف پولشوها ورانت خورها کم کم خودشون دارن نشون میدن خدا رو شکر
Netherlands
15:59 - 1397/08/22
اونها که با این قانون مخالفن یعنی موافق پولشویی اند پس باید با اونا برخورد کرد فقط اشکال اینه که اونا زورشون زیاده
Iran, Islamic Republic of
16:07 - 1397/08/22
80 ،درصد!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۷/۰۸/۲۲
از چه میترسی قدوسی جان همه مردم تو ورا میشناسند چماق تو دست تو و المثال خودته از دکتر ایراد نگیر چون ملت دوستش دارند
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/08/22
اینم از دار و دسته هموناست که ظریف گفت
Iran, Islamic Republic of
16:18 - 1397/08/22
جالبه که همه این مخالفتها از مشهد در میاد
Iran, Islamic Republic of
16:20 - 1397/08/22
ظریف ول اون که تورم بوجودمیاره محاکمه کنید
Iran, Islamic Republic of
16:40 - 1397/08/22
خوب تو برنامه زنده خودت جلوی مردم و چندتا کارشناس ی ریست کن ببین پولشوی هست یانه توکه از خودت مطمئنی بسمه ا....
Iran, Islamic Republic of
17:17 - 1397/08/22
درود بر دکتر ظریف کاردان و کار بلد کابینه
France
17:41 - 1397/08/22
فعلا که ایشون وزیر امورخارجه است وشما یک نماینده مجلس ،خیلی خودتونونخودهراشی نکنین بزارین کارشونوانجام بدن بیشترازاین هم تومملکت تنش ایجادنکنین اقای قدوسی بسه دیگه خداامواتتنو بیامرزه وصبرکنین برای انتخابات دوربعدی ببینین چی براتون رقم میخوره
Iran, Islamic Republic of
18:43 - 1397/08/22
من به عنوان یک مشهدی شرمنده ام که کسی رو به مجلس فرستادیم که توی این اوضاع نا مساعد مملکت کاری بجز تفرقه افکنی و تهمت زدن به این و اون کاری نداره!!!!راستی انتخابات مجلس چند وقته دیگه اس تا جبران مافات کنیم؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
18:52 - 1397/08/22
با ظریف قاطعانه برخورد کنیم با شما چکار کنیم
Iran, Islamic Republic of
18:55 - 1397/08/22
اقای قدوسی تو ایران همه مردم از دزدی واختلاس دولتیها صحبت میکنند حرف اقای ظریف تازگی نداره و همه میدانند
Iran, Islamic Republic of
19:37 - 1397/08/22
احمدی نژادی یادش رفته خودش و دارو دسته اش چه گندی به مملکت زدند
Iran, Islamic Republic of
19:43 - 1397/08/22
اقای قدوسی چرا واقیعت را نمیخواهید قبول کنید پولشویی وجود نداره بی انصاف کشوری که این همه درامد دارد چرا ب این روز افتاده؟
Iran, Islamic Republic of
19:52 - 1397/08/22
سلام، آقای قدوسی با لوایح پولشویی بشدت مخالفت میکنی، از حرف ظریف برافروخته میشی میشه بگی مشکلت چیه و کجای منافعت به خطر افتاده؟! اتفاقا کسی که باید باهاش برخورد بشه و مورد بازجویی قرار بگیره شخص جنابعالی هستی
Iran, Islamic Republic of
20:00 - 1397/08/22
اروپا در مقابل اجرای یک طرفه برجام از سوی ایران که قول جبران داده بود در قاطع ترین اقدام خود فقط ابراز تاسف کرد و این بسته را تقدیم ایران کرد !••بسته ابراز تاسف!!!!!!!!!!
Iran, Islamic Republic of
20:18 - 1397/08/22
برو بابا
همین تو و امثال تو بخاطر منافع شخصیشون باعث شدن کشور و مردمش به این بدبختی و فلاکت بی افتن
Iran, Islamic Republic of
20:20 - 1397/08/22
صد حیف از اسم زیبای مشهد و مردم خوبش که تو مثلا نمایندشونی
United Arab Emirates
20:28 - 1397/08/22
ظریف درس خوانده آمریکا هست خودش رابیشتر مدیون آمریکا میداند

یا اینکه خودش راایرانی بداند
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1397/08/22
بدترین نماینده مردم عزیز مشهد آقای کریمی قدووسی
Iran, Islamic Republic of
20:55 - 1397/08/22
بدترین نماینده مردم عزیز مشهد آقای کریمی قدووسی
Iran, Islamic Republic of
21:38 - 1397/08/22
چقدر مزخرف گفته ایشان از جماعت منفعت طلب ...
Iran, Islamic Republic of
21:57 - 1397/08/22
بسه از خدا شرم کن.تو که با رفتار و گفتارت بزرگترین خدمت رو داری به امریکا و اسرائیل میکنی.مجرم تویی که اسرار کمیسیون امنیت ملی رو افشا میکنی،نه ظریف.اگه این مجلس قاطعیت داشت تو باید محاکمه میشدی.به همین خیال باش که ظریف استیضاح بشه.
Iran, Islamic Republic of
22:00 - 1397/08/22
اقای قدوسی به خاطر کارهای بزرگی که برا کشور انجام داده شایسته تقدیره و برای خشنودی ایشان ظریف را دار بزنید که هیچکس حرف حق نزنه
Iran, Islamic Republic of
22:02 - 1397/08/22
اقای قدوسی تو که سرعتت از جت سریعتره اونم برای نابودی سریع کشور به مردم بگو قبلا چند ریال ثروت داشتی و الان چند هزار میلیارد
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1397/08/22
وجود مثل تو برای کشور فاجعه است .خدا ....
Iran, Islamic Republic of
22:41 - 1397/08/22
ملت فهیم درانتخابات آینده نباید نباید نباید به تو وامثال تو رای بدهند که برای ماندن تان قشرمحرومین بجای نرده بان استفاده کنید ونگذارید مردم اتحادداشته باشند آیا خبردارید معلولین مددجو بهزیستی با ماهی 100 و هشت تومن چقدر زجر می کشند وتو وامثال تو با حقوق چند میلیونی دیونه شدین ازبس پول دارشدین ومحرومین فقیرتر مثل کبک سرتان زیربرف خیال میکنین ملت فهیم بی خبرند یک بارمرگ برامریکا صدبارمرگ برکسانی که فکر محرومین نییستن
Iran, Islamic Republic of
23:36 - 1397/08/22
بازتو حرف زدی؟کی به تو گفت حرف بزنی مصیبت .مکافات .تورو خدا حرف نزن؟درود بر ظریف
Iran, Islamic Republic of
23:50 - 1397/08/22
همشون ....کاش مردم بازی نخورن.
Iran, Islamic Republic of
00:01 - 1397/08/23
به شماها توسعه می کنم کتاب بی شعوری را بخوانید چرا می خواهید هر کس حرف حق می زند نباشد ملت امیدوارند دکتر ظریف ریس جمهور شود
Iran, Islamic Republic of
00:27 - 1397/08/23
جرابه این آقایون برخورده.؟؟!! آقای ظریف که به شما چیزی نگفت ..ازپولشوویی واین جورچیزا گفت..@
Iran, Islamic Republic of
00:42 - 1397/08/23
با تو باید مقابله کنیم نه با آقای ظریف
Iran, Islamic Republic of
00:43 - 1397/08/23
نکنه پولشویی میکنی که بهت برخورده بدترین نماینده ومشکل دار
Iran, Islamic Republic of
01:32 - 1397/08/23
حیف نون آقای نماینده ....
Iran, Islamic Republic of
04:30 - 1397/08/23
اره ظریف راستشو میگه حتما باهاش برخورد کنید
Iran, Islamic Republic of
09:54 - 1397/08/23
یکی از علت هایی که طی این شش سال ایران در مقابل دشمنان خود اعم از آمریکا و اروپا مستاصل مانده است همین پالس ها وگراهایی که از وضعیت و نقاط ضعف داخلی ایران توسط تیم تدبیر وامید به دشمنان ارسال می شد .قوانین بین المللی چیزی نیست که براحتی بتوان توسط آمریکا یا اروپا زیر پا گذاشته شود وآب از آب تکان نخورد مگر اینکه نفوذی های داخل نظام گزارش لحطه به لحظه از وضعیت داخل کشور وبرنامه ها وتصمیمات نظام را مستقیم یا غیر مسقیم به دشمنان گزارش دهند در هیبچ مقطع از تاریخ انقلتب به اندازه این شش سال ما درز اطلاعات نداشتیم
Iran, Islamic Republic of
21:53 - 1397/08/23
خدایا مار را از شر این نجات بدهد
Iran, Islamic Republic of
00:47 - 1397/08/28
آقای ظریف خوب راست میگه پولشویی در ایران هست ....
France
18:37 - 1397/08/29
باشه فقط شما امر بفرمایید!!!
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج