بررسی راهکار ماندن بازنشسته‌ها در فوتبال
۷۹۷۹۴۷
۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۲۲:۲۰
۶۴۹۱ 
در جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال راهکارهای ماندن اعضای بازنشسته هیئت رئیسه مورد بررسی قرار گرفت که البته این راهکارها شامل حال دبیرکل فدراسیون نمی‌شود.

خبرگزاری تسنیم: جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال عصر امروز (شنبه) در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد که علاوه بر حضور تمامی اعضا، محمدرضا ساکت، دبیرکل و احمدرضا براتی، رئیس کمیته حقوقی و تدوین مقررات فدراسیون فوتبال نیز در این جلسه حضور داشتند.

در جلسه هیئت رئیسه راهکارهای ماندن اعضای بازنشسته هیئت رئیسه در فدراسیون بررسی شد. یکی از مواردی که مورد بحث قرار گرفت، این قانون بود که افراد بازنشسته با یک سوم حقوق و به صورت پاره وقت به کار خود ادامه دهند.

صحبت‌هایی در این زمینه انجام شد و قرار است که جمع‌بندی لازم در این خصوص انجام شود. البته این قانون شامل حال محمدرضا ساکت به عنوان دبیرکل فدراسیون نمی‌شود و اعضا در مورد شرایط ادامه حضور دبیرکل فدراسیون فوتبال به نتیجه نرسیدند.

قرار شد پیگیری‌ها درباره ادامه حضور بازنشسته‌های هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال انجام شود تا اعضای هیئت رئیسه که بازنشسته هستند بتوانند به کار خود ادامه بدهند. این اتفاق در شرایطی رخ داد که پس از جلسه مهدی تاج با مسعود سلطانی‌فر و رضا صالحی امیری مقرر شد اعضای بازنشسته هیئت رئیسه و دبیرکل فدراسیون فوتبال با برگزاری مجمع از سمت خود کناره‌گیری کنند.

انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
22:44 - 1397/08/26
دیگه قحط رجاله باید اینا بمونن! برن به سلامت تا جا برا جوانو واشه
Iran, Islamic Republic of
22:48 - 1397/08/26
قحط الرجال که نیست آقا چه اصراری به ماندن بازنشسته هاست بزارید بروند چندتا جوان بیان سرکار
Iran, Islamic Republic of
22:50 - 1397/08/26
ترا خدا بس کنید . چرا بازنشستگان دست از سر این کشور بر نمیدارن چرا به جوانان میدون نمیدید اگر واقعا هدفتون خدمت به کشوره به عنوان مشاور در کنار جوانان خدمت کنید اما پولهای کلان اجازه نمیده
Iran, Islamic Republic of
22:52 - 1397/08/26
چرا مدیری که راندمان کاریش منفی بود و کار مفیدی نتونسته انجام بده اینقدر مصر هستش برای ماندن. چرا مدیران را براساس راندمان کاری امتیاز نمیدن پارتی بازی شده و رانت خواری
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج