اظهارنظر وزیر اطلاعات درباره شهردار تهران
۷۹۸۴۸۱
۲۸ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
۴۰۳۳ 
نایب رئیس مجلس گفت که وزیر اطلاعات گفته «به چیزی که موجب رد صلاحیت ایشان (حناچی) باشد، نرسیده‌ایم.»

خبرگزاری ایسنا: نایب رئیس مجلس گفت که وزیر اطلاعات گفته «به چیزی که موجب رد صلاحیت ایشان (حناچی) باشد، نرسیده‌ایم.»

علی مطهری درباره برخی مباحث مطرح شده راجع به صدور حکم حناچی شهردار تهران از سوی وزیر کشور اظهار کرد: بله در جریان هستم. برخی که می‌خواهند شهردار تهران تحت فرمان آن‌ها باشد و آقای حناچی را چنین آدمی نمی‌بینند، تلاش می‌کنند که وزارت اطلاعات پاسخ منفی به استعلام بدهد.

وی افزود: با آقای علوی وزیر اطلاعات صحبت کردم، ایشان گفت « ما به چیزی که موجب رد صلاحیت ایشان (حناچی) باشد، نرسیده‌ایم.» بنابراین امیدوارم آقای حناچی به زودی به عنوان شهردار تهران مشغول کار شوند. امیداورم وزیر کشور و وزیر اطلاعات تسلیم فشارهای غیر قانونی نشوند.

نایب رئیس مجلس درباره شهردار جدید تهران نیز گفت: آقای حناچی یک انقلابی خوش فکر است. سابقه طولانی در جبهه‌های جنگ دارد و در فن خودش تخصص کافی دارد و بر اصول شهرسازی هم پایدار است و قطعا اجازه تخلفات بزرگ گذشته را نمی‌دهد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 1
در انتظار بررسی:0
United Arab Emirates
11:17 - 1397/08/28
متاسفانه امتیازات و محاسن جناب آقای مهندس حناچی که آقای دکتر مطهری نام برون مانند تخصص داشتن و خوش فکر بودن و جلوگیری از مسایل گذشته قطعا"مورد نظر نیست کسی باید شهردار شود که مزایده و مناقصه بدون تشریفات و فرمایشی داشته باشد اجازه ساخت و ساز برج و مجتمع های تجاری به افراد خاص بدهد افرادی که توصیه میشود بکار بگیرد این امتیازات را باید شهرداد داشته باشد بیشتر شعار کمتر عمل
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج