تقدیر جشنواره «سانتا باربارا» از ویگو مورتنسن
۷۹۸۹۷۷
۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۲۶
۴۳۶۶ 
ویگو مورتنسن بازیگر فیلم های «ارباب حلقه ها» و «قول های شرقی» جایزه آمریکن ریویرا را از جشنواره جهانی فیلم «سانتا باربارا» دریافت می کند.

خبرگزاری مهر: ویگو مورتنسن بازیگر فیلم های «ارباب حلقه ها» و «قول های شرقی» جایزه آمریکن ریویرا را از جشنواره جهانی فیلم «سانتا باربارا» دریافت می کند.

تقدیر جشنواره «سانتا باربارا» از ویگو مورتنسن

به نقل از ورایتی، جشنواره جهانی فیلم «سانتا باربارا»، ویگو مورتنسن بازیگر فیلم های «ارباب حلقه ها» و «قول های شرقی» را برای دریافت جایزه آمریکن ریویرا (American Riviera Award) انتخاب کرد.

مورتنسن این جایزه را در سی و چهارمین دوره جشنواره جهانی فیلم «سانتا باربارا» که بین روزهای ۳۰ ژانویه تا ۹ فوریه ۲۰۱۹ (۱۰ تا ۲۰ بهمن) برگزار می شود، دریافت می کند.

مورتنسن ۲ بار برای فیلم های «قول های شرقی» و «کاپیتان خارق‌العاده» نامزد جایزه اسکار شده است و البته به نظر می رسد با فیلم جدیدش «کتاب سبز» نیز بار دیگر نامزد این جایزه شود.

راجر دارلینگ مدیر اجرایی جشنواره درباره این جایزه گفت: ویگو (مورتنسن) یکی از نیروهای فعال در عرصه بازیگری و یکی از بزرگترین بازیگرانِ با نقش های متنوع مانند آنچه در آخرین فیلمش «کتاب سبز» می بینیم است، ما او را دوست داریم و تحسینش می کنیم.

در سال های گذشته این جایزه به سینماگران مشهوری چون سم راکول، جف بریجز، رابرت ردفورد، کوئنتین تارانتینو و مارتین اسکورسیزی رسیده است.

مطالب مرتبط
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج