واکنش داروغه زاده به آمدن انتظامی
۷۹۹۴۲۲
۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۵
۳۸۹۶
ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری و رئیس شورای عالی اکران در دو پست اینستاگرامی اخیرش به آمدن حسین انتظامی و رفتن محمدمهدی حیدریان به عنوان مدیر بالادستی اش واکنش نشان داد.

بانی فیلم: ابراهیم داروغه زاده معاون نظارت و ارزشیابی سازمان امور سینمایی و سمعی بصری و رئیس شورای عالی اکران در دو پست اینستاگرامی اخیرش به آمدن حسین انتظامی و رفتن محمدمهدی حیدریان به عنوان مدیر بالادستی اش واکنش نشان داد.

واکنش داروغه زاده به آمدن انتظامی

او نوشت:آقای انتظامی عزیز به سینما خوش امدید. در یکی دوماه اخیر که صحبت از فرد جایگزین برای ریاست سازمان سینمایی بود همیشه نام اقای حسین انتظامی هم مطرح و خوشبختانه نگاه سینماگران به ایشان بسیار مثبت بود و حتماً همراهی اهالی سینما با رییس جدید امتیاز بسیار خوبی برای ایشان است. فعلا که همه چرخ ها به میل و خاطر اقای انتظامی میچرخد مگر یک چرخ که آن هم داشتن یک معاون نظارت و ارزشیابی چغر و بد بدن است.

داروغه زاده در پست دیگری با انتشار عکس ایازی و حیدریان نوشت: آقای دکتر محمد هادی ایازی معاون اجتماعی وزارت بهداشت و اقای مهندس محمدمهدی حیدریان رییس سازمان سینمایی متاسفانه امروز و با توجه به قانون منع به کار گیری بازنشستگان از ادامه خدمت گزاری در حوزه های بهداشت و فرهنگ محروم شدند.

قانونی که مثل بسیاری از تصمیم ها یمان شتابزده و غیر کارشناسی بود. قانونی که امکان بهرهمندی از ظرفیت افراد باتجربه و توانمند کشور در حوزه مدیریت کلان و میانی را به یکباره از بین برد.در حالی که افکار کهنه و فرسوده در تمام شئون زندگی ما رسوخ کرده و نیاز شدید به جوانگرایی در اندیشه و تفکر داریم ، ضمن اصرار و پافشاری بر آنها ، برای برکنار کردن مدیران دلسوز و خدوم و توانمند مان شمشیر میکشیم!

امروز باید در مراسمی که انجمن های مردم نهاد و خیریه های سلامت برگزار کرده بودند حضورمی داشتید تا به عمق این آه و افسوسی که از رفتن نابهنگام آقای دکتر ایازی در چهره حاضران در جلسه که همه از صاحب نامان حوزه سلامت کشور بودند پی میبردید. چرا باید سینما از توان و تجربه آقای مهندس حیدریان عزیز که تجربه بیش از سی سال حضور مستمر در مدیریت سینما را داشتند و با تمام وجود عاشقانه و خالصانه در خدمت سینما و فرهنگ بودند به یکباره محروم شود؟

من دوسال در خدمت آقای دکتر ایازی در وزارت بهداشت بودم و کمتر از دوسال هم در خدمت اقای مهندس حیدریان و هر دو بزرگواران را بسیار اذیت کرده ام ، اما خدا را شاهد میگیرم به سلامت و صداقت و توانمندی و خیرخواهی منحصر بفرد این دو بزرگوار و عزیز و با تمام وجود متاسفم که کشور و مردم از نعمت وجود این عزیزان در حوزه های اجرایی محروم شده اند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج