رابیو، گورت را گم کن و به بارسلونا برو!
۸۰۲۱۷۵
۰۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۱۵
۸۳۸۲ 
شرایط برای آدرین رابیو، هافبک جوان و ارشمند پی اس جی در پارک دو پرنس، بسیار پیچیده شده است.

ورزش سه: شرایط برای آدرین رابیو، هافبک جوان و ارشمند پی اس جی در پارک دو پرنس، بسیار پیچیده شده است.

 تابستان امسال الخلیفی و دیگر مدیران پی اس جی هر چه تلاش کردند در نهایت نتوانستند رابیو را به تمدید قراداد متقاعد کنند. ستاره ای که محصول آکادمی پاری سن ژرمن است، سخت مورد توجه بارسا قرار دارد و خود او نیز مشتاق تغییر فضا و انتقال به تیمی دیگر است.

رابیو که تا پایان ژوئن 2019 با پی اس جی قرارداد دارد، در صورت عدم تمدید می تواند به عنوان بازیکن آزاد راهی بارسلونا شود و این دقیقا همان چیزی است که الخلیفی از آن هراس دارد.

در حالی که تصور می شد ماه گذشته پی اس جی بتواند رابیو را به تمدید قانع کند، هنوز این اتفاق رخ نداده و به فاصله یک ماه تا انتقالات زمستانی به نظر می رسد که باید منتظر مذاکرات نهایی او با بارسلونا باشیم.

رابیو، گورت را گم کن و به بارسلونا برو!

هرچند این بازیکن چند روز پیش تاکید کرد که مذاکراتی با بارسلونا نداشته اما در فرانسه بر این اعتقادند که او فصل بعد برای بارسا توپ خواهد زد.

اوضاع بین او و هواداران پی اس جی نیز به همین دلیل کاملا شکراب شده است. شب گذشته در بازی پی اس جی-لیورپول و به هنگام ورود رابیو به ورزشگاه پارک دو پرنس، تعداد زیادی از هواداران پی اس جی شروع به شعار دادن علیه رابیو کردند. بسیاری با خشم فریاد می زدند که رابیو به بارسلونا برو؛ تو لیاقات پی اس جی را نداری و .....

رابیو در فهرست ابتدایی بازی با لیورپول قرار نداشت و در یک ربع پایانی مسابقه وارد زمین شد.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج