احیای زاینده‌رود شدنی است؟
۸۰۶۵۱۲
۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۱
۶۹۰۲ 
مدیر پروژه مدیریت یکپارچه منابع آب رودخانه زاینده رود گفت: سیاستمداران و تصمیم سازان ایران در صورتی که مطابق با نتایج پروژه مدیریت یکپارچه سازی منابع آب رودخانه زاینده رود عمل کنند و مردم هم پشتیبانی کنند به طور قطع شاهد احیای زاینده رود خواهیم بود.

مهر نوشت: مدیر پروژه مدیریت یکپارچه منابع آب رودخانه زاینده رود گفت: سیاستمداران و تصمیم سازان ایران در صورتی که مطابق با نتایج پروژه مدیریت یکپارچه سازی منابع آب رودخانه زاینده رود عمل کنند و مردم هم پشتیبانی کنند به طور قطع شاهد احیای زاینده رود خواهیم بود.

شهروز مهاجری پیش از ظهر دوشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: احیای رودخانه زاینده رود امری غیر ممکن نیست و تنها باید مدیریت یکپارچه بین تمامی ذی نفعان شکل بگیرد و اعتماد سازی بین مسئولان و بهره برداران از جمله کشاورزان و مردم ایجاد شود.

وی بیان داشت: سیاستمداران و تصمیم سازان ایران در صورتی که مطابق با نتایج پروژه مدیریت یکپارچه سازی منابع آب رودخانه زاینده رود عمل کنند و مردم هم پشتیبانی کنند به طور قطع شاهد احیای زاینده رود خواهیم بود.

مدیر پروژه مدیریت یکپارچه منابع آب رودخانه زاینده‌رود ادامه داد: در طول هشت سال گذشته که پروژه آغاز شد بیشترین وقت را صرف ایجاد مدیریت بهم پیوسته و هماهنگی بین تمامی گروه ها و بهره برداران از زاینده رود کردیم واز کشاورزان تا مسئولان در وزارتخانه را گردهم آوردیم تا با هم دلی و همفکری و در آوردن ایده های مشترک زاینده رود را نجات دهیم.

وی با اعلام اینکه برای رسیدن به مدیریت یکپارچه در حوضه زاینده‌رود روش‌های خاصی رامی‌خواهد و مدل های اجرایی ویژه که بتوانیم به یک استراتژی‌های یکسان برسیم، ادامه داد: امروز به اعتماد و همکاری بین دو تیم مختلف آلمان و ایران دست یافتیم، کار بسیار سخت اما موفقیت آمیز بود.

مهاجری راه اندازی مرکز آموزشی بین ایران و آلمان در اصفهان مهمترین دستاورد مذاکرات هشت ساله این پروژه است و ادامه داد: اگرچه بخشی از خشکسالی ها در اصفهان ناشی از تغییرات آب و هوایی و اقلیم است اما از سوی دیگر احیای زاینده رود نیازمند همکاری بیش از پیش تصمیم سازان و سیاستمداران ایران و همکاری مردم است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:40 - 1397/09/19
کدام اب سرچشمه خشک شده. اب دریا را بیاورید تا دیرتر نشده
Iran, Islamic Republic of
18:30 - 1397/09/20
آقایون می شود الگوی مصرف آب داشت از هدر رفت آب جلو گیری کرد ولی امکانات آن را می خواهد با عرض معذرت یک عده کارشناسان احمق می گویند کشاورزی مدرن خب این کار به لوله نیاز دارد که ما نداریم متر لوله بوده دو هزار تومان الان شده دوازده هزار تومان اون وقت نمیشه کاری کرد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج