پیش بازی رئال مادرید - رایو وایه کانو
۸۰۸۲۷۹
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۰۰
۳۵۵۱ 
پس از شکست سنگین مقابل زسکامسکو در خانه، رئال مادرید در دیدار امروز خود در لالیگا میزبان رایو وایه کانو خواهد بود.

ورزش سه: پس از شکست سنگین مقابل زسکامسکو در خانه، رئال مادرید در دیدار امروز خود در لالیگا میزبان رایو وایه کانو خواهد بود. شاگردان سانتیاگو سولاری با 26 امتیاز در رده چهارم جدول قرار گرفته اند و 5 امتیاز با صدرنشین یعنی بارسلونا فاصله دارند.

هر چند که رئال توانسته در لالیگا به ثباتی نسبی برسد ولی سپیدپوشان در چمپیونزلیگ مقابل زسکامسکو متحمل شکست سنگین 3-0 شدند و از سوی هواداران خود به شدت تحت فشار هستند. از همین رو، کسب پیروزی در این دیدار خانگی برای آنها از اهمیت بالایی برخوردار است تا فشار شکست خانگی پیشین را فراموش کنند.

رئال در 6 تقابل اخیر خود در لالیگا، 4 پیروزی و 2 شکست به ثبت رسانده و نسبت به فصول گذشته عملکرد ضعیف تری تا به اینجای فصل داشته است. با این حال، این عملکرد ضعیف در دیگر رقبایش در لالیگا نیز تکرار شده و به همین علت است که فاصله آنها با وجود 5 شکستی که در 15 هفته کسب کرده اند، زیاد نیست.

در آن سو رایو وایه کانو با 10 امتیاز در رده نوزدهم جدول قرار گرفته است. آنها 2 پیروزی، 4 تساوی و 9 شکست تا به اینجا تجربه کرده اند و اوضاع خوبی را تجربه نمی‌کنند.

در 6 تقابل اخیر دو تیم، 6 پیروزی برای رئال به دست آمده و رایو نتوانسته کار خاصی مقابل رئالی ها از پیش ببرد. ناچو به علت مصدومیت در این بازی حاضر نخواهد بود و حضور کاسمیرو، ماریانو، رگیلون و گرت بیل هنوز مشخص نیست. برای رایو نیز الوستوندا به علت مصدومیت و یوردی آمات به علت محرومیت در این بازی حضور نخواهند داشت. رائول دی توماس نیز که از رئال به صورت قرضی به این تیم پیوسته نمی‌تواند مقابل تیم اصلی اش به میدان برود.

ترکیب احتمالی

پیش بازی رئال مادرید - رایو وایه کانو

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج