بیشترین سرچ گوگل ۲۰۱۸ در زمینه زیبایی
۸۰۸۲۹۸
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۱۲
۶۶۷۰ 
همه ما وقتی سوالی در ذهن مان است، برای رسیدن به جواب به سراغ گوگل می‌رویم. در واقع ما به کمک سایت گوگل می‌توانیم در کمترین زمان، بیشترین اطلاعات را به دست آوریم.

برترین ها: همه ما وقتی سوالی در ذهن مان است، برای رسیدن به جواب به سراغ گوگل می رویم. در واقع ما به کمک سایت گوگل می توانیم در کمترین زمان، بیشترین اطلاعات را به دست آوریم.

بیشترین سرچ گوگل 2018 در زمینه زیبایی

گوگل در حال حاضر مشهورترین موتور جستجو جهان شناخته می شود. شما از طریق یک سرچ ساده می توانید بدانید که آب و هوای فردا چگونه خواهد بود، هیلاری داف در چه شهری به دنیا آمد یا چه کسی رمان «درخشان» را نوشته است.

جدا از این سوال ها، آمار نشان داده که خانم ها علاقه زیادی به سرچ در موضوعات زیبایی و آرایشی دارند. آیا دوست دارید بدانید که بیشتری سوالاتی که خانم ها در گوگل در زمینه مد و زیبایی کرده اند، چه بوده است؟

شاید باورتان نشود اما بیشترین چیزی که در گوگل در زمینه مد و زیبایی در سال 2018 سرچ شده، «آموزش گذاشتن مژه مصنوعی» بوده است که علت آن هم رواج مژه مصنوعی به عنوان ترند آرایشی در سال 2018 بوده است.

بیشترین سرچ گوگل 2018 در زمینه زیبایی

زمانی که چیزی تبدیل به ترند می شود، مردم قبل از هر چیز در مورد آن در گوگل سرچ می کنند. از آنجا که سال 2018 سالی بود که اکستنشن مژه تبدیل به ترند سال شد، مردم نیز بیشترین جستجو را در مورد آن در گوگل انجام دادند.

اگر دوست دارید بدانید که در رتبه های بعدی سرچ گوگل چه سوالاتی در زمینه زیبایی قرار دارد، به لیست زیر نگاهی بیاندازید.

  1. لیفت مژه چیست؟
  2. اموزش خط چشم گربه ای
  3. بهترین برند کانسیلر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج