هشدار ترکان در مورد افزایش هزینه‌های زندگی
۸۰۸۳۲۶
۲۴ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
۲۹۸۸ 
رئیس هیئت مدیره شستا، گفت: امروز با افزایش هزینه های زندگی، بیش از دو دهک در معرض آسیب قرار دارند.

خبرگزاری مهر: رئیس هیئت مدیره شستا، گفت: امروز با افزایش هزینه های زندگی، بیش از دو دهک در معرض آسیب قرار دارند.

اکبر ترکان در مراسم تودیع و معارفه مدیرعامل شستا، افزود: در شرایط اقتصادی حال حاضر به نظر می رسد گروه‌های فقیر و آسیب پذیر بیشتر شده‌اند، اگر زمانی دو دهک جامعه آسیب پذیر بودند، امروز با افزایش هزینه های زندگی، بیش از دو دهک در معرض آسیب قرار دارند.

وی با اشاره به اینکه وزارت رفاه علاوه بر تنظیم بازار کار باید آسیب های اجتماعی را نیز دنبال کند افزود: همان طور که از طریق بهزیستی جبران معلولیت ها را انجام می‌دهد همچنین تأمین اجتماعی نیز ۴۲ میلیون نفر را تحت پوشش دارد و بار عمده بیمه ای بر عهده وزارت رفاه است.

رئیس هیئت مدیره شستا با اشاره به اینکه بیمه گری جدای از درمانگری است که متولی اصلی آن وزارت بهداشت است تاکید کرد: اگر بیمه گری به‌درستی انجام شود درمانگری آسان‌تر خواهد شد. وزارت بهداشت درمانگری گرانتری دارد و شاید نظامات تامین اجتماعی بتواند بار درمانگری را سبک تر کرده و با بیمه گری آرامش بیشتری به جامعه تزریق کند.

وی با تاکید بر اینکه یک سوم ظرفیت ما متوجه خدمات درمانی و دو سوم متوجه بیمه است گفت: درمانگری ما باید جدای از بیمه گری معرفی شود. در دوران وزیر پیشین نیز شاهد بودم با چه مشقتی تلاش شد تا یک روز هم حق و حقوق افراد دیر پرداخت نشود.

ترکان گفت: طی چندسال اخیر یک روز هم حقوق مستمری بگیران معوق نشده است. کاری که مرحوم نوربخش انجام می‌داد تا با هر مشقتی حقوق را پرداخت کند و آرامش جمعیت تحت پوشش به علت دیرکرد دریافت حقوق به هم نخورد را نمی‌توان فراموش کرد.

وی همچنین به موفقیت‌های شستا در دوران مدیرعاملی آقای مرتضی لطفی اشاره کرد و گفت: از آقای رضوانی فر خواستیم گزارشی تببین کند که امروز چه چیزی را در شستا تحویل گرفته است. در این صورت نقطه آغاز فعالیت رضوانی فر به‌درستی مشخص می‌شود و با دریافت تدابیر زیر رفاه در این جلسه ، آن را به برنامه عملیاتی تبدیل می کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 8
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:23 - 1397/09/24
جنابعالی که چهل سال در سطح بالای مسایل اجرایی مملکت بودی هم در مشکلات مردم ذینفع هستی .باید پاسخگو باشی ..
پاسخ ها
بی نام
United Arab Emirates
۱۵:۰۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۴
دوست عزیز چه توقعی دارید در این کشور هیچکس پاسخگو نیست همه از هم فقط سوال می‌کنند چرا وضع این طور است ؟
اما هیچکس خود را هم باعث این مسایل نمی داند
Iran, Islamic Republic of
14:25 - 1397/09/24
کار از این حرفها گذشته. مطمئن باشید موقعیت مملکت اصلا در وضعیت خوبی نیست و کی آستانه تحمل مردم لبریز می شود خدا عالم است.
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1397/09/24
هشدار داد. خدا قوت خسته نباشه.
Iran, Islamic Republic of
14:32 - 1397/09/24
برای پیشرفت ، احتیاج به سیاست متفکرانه و قابل انعطاف است ، سیاست غیر قابل انعطاف مبتی بر مصلحت ، در دنیای کنونی وهم و خیال است
Iran, Islamic Republic of
14:43 - 1397/09/24
بیش از اینها که فکر میکنید تو چند 6 سال گند زدید .کم کم بو گندش در میاد .اقای مشاور بز باش و اب گوشت
Iran, Islamic Republic of
14:44 - 1397/09/24
ماه برای شماها فرقی دارد مردم تو چه وضعی زندگی میکنند شماها حقوق خوب میگیرید و خوب خرج.میکنید
United Arab Emirates
15:05 - 1397/09/24
آقای ترکان دستور بفرمایید تا سازمان تامین اجتماعی نسبت به پرداخت هزینه درمان بیمه شدگان تسریع نمایند قبلا"در زمان مرحوم نوربخش حداکثر دو ماهه پرداخت می کردم ولی الان می گویند چهار تا پنج ماه پرداخت میشود مگر مستمر ی بگیر چقدر حقوق دارد که هزینه بیماریش را خود پرداخت کند بعد اندکی از آن را پنج ماه مناظر باشد تا تامین اجتماعی بپردازد
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج