بطحائی: چیزی به نام حذف تکالیف در منزل نداریم
۸۰۸۶۸۶
۲۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۹
۱۳۷۲ 
وزیر آموزش و پرورش گفت: چیزی به نام حذف تکالیف در منزل موضوعیت ندارد و بحث ماهیت تغییر تکلیف مطرح بوده است.

خبرگزاری فارس: سید بطحایی وزیر آموزش و پرورش حاشیه مراسم تجلیل از معلمان پژوهنده و پژوهشگران برتر آموزش و پرورش در جمع خبرنگاران اظهار کرد: همانطور که پیش از این گفته شده است ما در زمینه تکلیف منزل و مشق شب، یک تغییر رویکرد داریم.

وی ادامه داد: البته هنوز کاملاً اتفاق نیفتاده است چون شرایطی را لازم دارد؛ برنامه‌ای که در دست اجرا داریم این است که آن بخشی از تکالیفی که در مدرسه امکان انجام دارد، تحت نظارت معلم صورت گیرد.

بطحایی افزود: یعنی رونویسی‌ها و دیکته‌‌ها که گفته می‌شود برای تمرین خوشنویسی و مسائل اینچنینی است در منزل به تکالیف مهارت محور اختصاص پیدا می‌کند یعنی ما در منزل همچنان تکالیف را داریم اما ماهیت آن با آنچه رونویسی و حفظ کردن مطالب در مدارس است، فرق می‌کند.

وی تصریح کرد: در منازل به سمتی می‌رویم که مهارت‌های فردی و اجتماعی را در بچه‌ها تقویت کنیم و انواع و اقسام آن در دستورالعملی که تهیه کردیم، آمده است.

وزیر آموزش و پرورش افزود: چیزی به نام حذف تکالیف در منزل موضوعیت نداشته و بحث ماهیت تغییر تکلیف بوده است و خانواده بخشی از زحمت را به عهده دارد و تکالیف ناظر بر توسعه مهارت‌های فردی و اجتماعی است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
Germany
12:32 - 1397/09/25
بنده خدا مجبور به عقب نشینی ظریف شده
Iran, Islamic Republic of
12:44 - 1397/09/25
بنده حقیر خدمت تمام کارکنان اخبار داع سلام دارم /اما اگر بد درجواب بعصی حرفها پیام میدم بخدا ناراحت گرانی نیستم من بطور افتخاری سی وشش ماه جبهه بودم دیدم چه دلیر جوانانی بالب تشنه شهید شدند و باچه عشقی باسلام وایران جان فشانی کردند من سال ۶۱ دوم رهنمایی بودم که جبهه رفتم ولی امروز ناراحت میشوم کشورهای دیگر وحتی و طن فروشان مقامات مرا مقایسه با زمان قبل کنند وملت .کشورم را مسخره نمایند شرمنده ام که وقتتان گرفتم
Iran, Islamic Republic of
14:04 - 1397/09/25
دروغگوکم حافظس علی برکت اله بااین وزیرارابه ترکستان واستعفابرای ابادی سعادت ایران وایرانی وگرنه مناظراگه نترسین
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج