وعده یک پرسپولیسی برای نیم فصل دوم
۸۰۹۴۴۳
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۷
۹۸۴۳ 
محسن خلیلی بر این باور است که پرسپولیس در نیم فصل دوم تماشایی می‌شود.

خبرآنلاین: محسن خلیلی مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس پس از حضوری موفق در سایپا و نفت تهران به عنوان سرپرست، حالا یکی از گزینه های اصلی مربی گری در تیم فولاد خوزستان به عنوان دستیار افشین قطبی به حساب می آید.

خلیلی در این خصوص گفت گفت: «نمی دانم در آینده قرار است چه اتفاقاتی رخ بدهد. وقتی افشین به ایران آمد، با من تماس گرفت و حال و احوالپرسی کردیم. در تمام این سال ها، من و قطبی با یکدیگر در تماس بودیم و هنگامی که به ایران آمد، برای حضور روی نیمکت فولاد خوزستان از من هم مشورت خواست و من هم چیزهایی که می دانستم را به او گفتم.

در تماس بعدی، به قطبی بابت پذیرش هدایت فولاد تبریک گفتم و برایش آرزوی موفقیت کردم اما از آن زمان تا به حال، با اینکه تماس های دیگری داشتیم، هرگز تلاش نکردم خودم را به او تحمیل کنم و به همین علت است که می گویم نمی دانم قرار است چه اتفاقی رخ بدهد.»

خلیلی در مورد پرسپولیس نیز گفت: «تیم خوبی که برانکو ساخته، نیازی به تعریف و تمجید من ندارد. خودتان که می بینید؛ این تیم با تمام وجودش رو به جلو می رود. من کمتر تیمی در ایران می شناسم که با چنین مشکلاتی مواجه باشد و باز هم سر پا بماند. پرسپولیس می تواند الگوی خیلی از تیم های دیگر باشد زیرا آنها نشان دادند با اتحاد و کار سخت می توان از سد هر مشکلی عبور کرد. برخی فقط می خواهند غر بزنند در حالی که فوتبال جای کار کردن است نه غر زدن.»

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج