آذری: هیچ بازیکنی از ذوب‌آهن جدا نمی‌شود
۸۰۹۴۷۵
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۱
۲۱۱۱ 
مدیرعامل باشگاه ذوب آهن می‌گوید احتمال جدایی هیچ بازیکنی در نیم فصل از این تیم وجود ندارد و همین بازیکنان باید تیم را در جدول بالا بیاورند.

خبرگزاری مهر: تیم فوتبال ذوب آهن در شرایطی به تعطیلات نیم فصل رفت که قرار است از روز پنجشنبه این هفته تمریناتش را مجددا در اصفهان از سر بگیرد.

در روزهای اخیر خبرهایی مبنی بر مذاکره چند باشگاه با تعدادی از بازیکنان تیم ذوب آهن از جمله محمدرضا حسینی و رشید مظاهری مطرح شده است.

سعید آذری مدیرعامل باشگاه ذوب آهن در این خصوص به خبرنگار مهر، گفت: باید بگویم احتمال جدایی هیچ بازیکنی از ذوب آهن وجود ندارد. همین بازیکنان باید تیمی را که یک نیم فصل داوران «پدرش را درآوردند» در جدول بالا بیاورند.

آذری تاکید کرد: ممکن است بازیکنی به ذوب آهن اضافه شود ولی بعید می دانم بازیکنی جدا شود مگر اینکه آقای منصوریان درخواست بدهد.

مدیرعامل ذوب آهن خاطرنشان کرد: تمرینات ما از پنجشنبه آغاز می شود. قرار است شنبه هفته بعد جلسه ای با منصوریان درباره نقل و انتقالات و برنامه های آماده سازی تیم داشته باشیم. هنوز محل برگزاری اردو هم قطعی نشده و در جلسه با سرمربی تیم آنرا نهایی می کنیم.

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج