مصداق مرگ بر آمریکا از نگاه فرمانده بسیج
۸۰۹۶۱۵
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۷:۰۷
۳۳۶۸ 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بارزترین مصداق مرگ بر آمریکا کار انقلابی و خدمت به کشور است.

مهر نوشت: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: بارزترین مصداق مرگ بر آمریکا کار انقلابی و خدمت به کشور است.

سردار غیب‌پرور رئیس سازمان بسیج مستضعفین صبح امروز(سه‌شنبه ۲۷ آذرماه) در گردهمایی دوهزار نفری بسیجیان صنعت آب و برق کشور با بیان اینکه بارزترین مصداق مرگ بر آمریکا، کار انقلابی و خدمت به کشور است، گفت: باید طوری عمل شود تا ۱۰ سال آینده اگر کسی هم از ما پرسش نکرد بین خود و خدایمان حرفی داشته و به تکلیف خود عمل کرده باشیم.

غیب پرور با اشاره خصوصیات اقلیم فلات ایران گفت: اگر از منابع فسیلی و زیر زمینی صرف نظر شود، فلات ایران امتیازات خوبی نظیر اینکه دو سوم کشور قابلیت بهره برداری از نور مستقیم خورشید برای تولید برق دارد.

وی در ادامه با اشاره به منابع سرشار آبی کشور گفت: در کنار ظرفیت کویری کشور، نزدیک ۲۰۰۰ کیلومتر مرز آبی در اختیار داریم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به اینکه مشکلاتی در سر راه ملت و کشور ما وجود دارد، اظهار کرد: امروز ایران به یک کشور خشک تبدیل شده که مردم نیز رعایت مصرف نمی کنند و سدهای ما لایه روبی مناسب نشده و سرازیر شده است.

وی در ادامه افزود: از نظر شرایط بین المللی نیز مستکبران عالم اصل حیات ما را نشانه رفته‌اند و به کمتر از نابودی ما نیز قانع نخواهند شد و برجام و موشک هم فقط قصه است.

غیب پرور با بیان اینکه باید روی پای خود بایستیم گفت: باید حیات خود را تضمین کنیم، ما شعارهای انقلاب را سر دست گرفته ایم و چهار دهه است هزینه آن را داده ایم که هزاران شهید و حصر اقتصادی از هزینه های پرداخت شده است.

وی در ادامه گفت: دشمنان انقلاب هر کاری که توانسته اند علیه انقلاب و کشور ایران انجام داده اند اما راه به جایی نبردند و ما پیرو انقلاب خود هستیم.

غیب پرور با اشاره به اهمیت یک صدایی در منافع ملی گفت: اگر گرایش های سیاسی سالم باشند، باعث تحرک و پیشرفت کشور خواهد بود اما در منافع ملی باید یک حرف مشترک بزنیم و مشترک عمل کنیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با اشاره به ظرفیت های بسیج گفت: ما در بسیج نوکر کشور هستیم و حرف ما این است که ظرفیت بسیج در اختیار همه ارگان ها و سازمان ها خواهد بود تا کار کشور پیش برود،که یک نمونه آن می‌توان به همکاری با وزارت نیرو در مسئله نیروگاه های خورشیدی اشاره کرد.

وی در پایان با بیان اینکه تا نقطه مطلوب فاصله داریم گفت: دولت تا امروز حرکت کرده اما تا نقطه قابل قبول پیشرفت، فاصله های زیادی داریم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 7
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
17:27 - 1397/09/27
شما مردم بگید مرگ بر امریکا ما مسئولین هم بچه هامون را می فرستیم کشور امریکای جنایتکار خوش بگذرونند
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1397/09/27
سلام، در کشورهای دیگه عشق به همنوع رو به بچه‌ها یاد میدن و ما از کلاس اول آرزوی مرگ برای دیگران رو به بچه‌هامون یاد میدیم، کودکان رو وارد مسائل سیاسی نکنید لطفا....
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
بله به بچه هاشون شعار دوستی و مهربانی میدهند ولی در بزرگسالی کشتن و غارت کشورها و نابودی دنیا را دنبال میکنن ای کاش کمی هم خودمان را میشناختیم و اینقدر شیفته خارجیها نبودیم
Iran, Islamic Republic of
19:22 - 1397/09/27
سلام، در کشورهای دیگه عشق به همنوع رو به بچه‌ها یاد میدن و ما از کلاس اول آرزوی مرگ برای دیگران رو به بچه‌هامون یاد میدیم، کودکان رو وارد مسائل سیاسی نکنید لطفا....
Iran, Islamic Republic of
19:41 - 1397/09/27
اینکار تولید برق با پنل های خورشیدی بسیار کار پسندیده ایست. خوب است سنجیده هم عمل شود. اگر بتوانیم پنل هارا خودمان در کشور با حمایت از دانش بنیانها انجام دهیم و توسعه دهیم خوبتر هم میشود. الان عربستان دارد بزرگترین نیروگاه خورشیدی را در بیابان هایش میسازد.
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج