حرف‌های مهم داورزنی درباره کی‌روش
۸۰۹۶۴۰
۲۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۸:۲۴
۱۲۱۴۳ 
داورزنی معاون وزیر ورزش می گوید خوب نیست که بیاییم از ملی پوشان به عنوان ابزار برای ایستادگی مقابل وزارت ورزش استفاده کنیم.

ورزش سه: تنش میان ارکان مختلف ورزش و فوتبال ایران تا آخرین لحظه حضور تیم ملی در ایران ادامه داشت. روز گذشته کاروان تیم ملی قرار بود تهران را به مقصد قطر ترک کنند و پس از اردوی تدارکاتی راهی مسابقات جام ملت ها شوند اما در مراسم بدرقه، اثری از مسئولان وزارت ورزش نبود.

همین موضوع سبب شد تا کارلوس کی روش و بازیکنان تیم انتقادهایی را نسبت به وزارت ورزش انجام دهند اما پاسخ وزارت خانه این بود که کسی از وزیر یا دیگر مسئولان دعوت نکرده بود.

امروز در پایان مجمع فدراسیون والیبال، محمدرضا داورزنی با سوالی در این باره روبرو شد و توضیح داد: البته من در مقامی نیستم که بخواهم پاسخ آقای کی روش را بدهم و نمی دانم ایشان در چه فضایی این صحبت ها را مطرح کرده اند اما مسئولیت مجموعه ورزش در کشور با وزارت ورزش است، تیم ملی فوتبال ما، تیم ملی والیبال و کشتی ما همه با وزارت ورزش است.

مگر وزارت ورزش می تواند حمایت نکند؟ تا الان با همکاری بسیار خوب وزارت ورزش و فدراسیون فوتبال، کار به اینجا رسیده اما استقبال دارای پروتکل هایی است.

حرف‌های مهم داورزنی درباره کی‌روش

طبیعی است فدراسیون فوتبال و همکاران ما در فدراسیون فوتبال این پروتکل ها را بهتر می دانند که یک برنامه ای پیش بیاید و تیمی بخواهد برود بازی تدارکاتی، تیم ملی ما که خیلی برایمان ارزشمند است بخواهد برود در قطر بازی تدارکاتی انجام بدهد، بعد یک دفعه ما متوجه شویم سرمربی بیاید بگوید چرا وزیر ورزش به این تیم بی احترامی کرده! شایسته ورزش ما نیست که این چنین به موضوعات بپردازیم. به نوعی مگر دلسوزتر از وزارت ورزش و مردم و فدراسیون فوتبال ما هستند؟

وی همچنین در ادامه با اشاره به مصاحبه بازیکنان افزود: همه اتفاقاتی که الان افتاده، شرایطی که برای اعزام به جام جهانی به وجود آمد، هرآنچه نظیر اردوی تدارکاتی، بازی تدارکاتی و کمک به حل مسائل مختلف، وزارت ورزش به عنوان متولی ورزش کشور کنار فدراسیون فوتبال بوده. بعد بیایند وزارت ورزش را جدا کنند و بگذارند روبروی فدراسیون؟ این چه نظری است؟

این رفتار، رفتار مناسبی برای ورزش ما نیست! این که ما بیاییم از ملی پوشان استفاده کنیم به عنوان یک ابزار که مقابل وزارت ورزش بایستند. در این شرایط که ما در کشور داریم، همه داریم کمک می کنیم به سمت آرامش بیشتر، احساس امید بیشتر گام برداریم تا مردم احساس امیدواری کنند و آینده بهتری خواهند داشت، هی در طبل بسیاری از مسائل بکوبیم که چه بشود؟

حرف‌های مهم داورزنی درباره کی‌روش

مگر وزارت ورزش اقدامی قرار بوده بکند که نکرده؟ کاری را فدراسیون فوتبال خواسته وزارت ورزش انجام دهد که انجام نداده؟ بعد بیایند بگویند وزارت ورزش آن همکاری لازم را نداشته، آن توجه لازم را نداشته؟ مجموعه آقای وزیر و وزارت ورزش برای تمام رشته ها و فدراسیون ها این دغدغه را دارد که مشکلی نداشته باشد.

بعد همه این شیرینی که مردم از حضور پرقدرت تیم ملی در جام جهانی داشتند، هم آقای وزیر هم آقای تاج هم دوستان ما در فدراسیون فوتبال علی رغم همه مشکلاتی که در ارز و اقتصاد کشور به وجود آمد، تلاش کردیم مشکلی برای هیچ رشته ای به وجود نیاید و هیچ تیمی اعزام هایش به خاطر این مسائل لغو نشود،

هیچ تیمی اردوی تدارکاتی اش دچار مشکل نشود، به ویژه رشته هایی که حساسیت زیادی روی آن ها وجود دارد، بعد بیاییم حرفی را مطرح کنیم که یه مقدار هم بی انصافی است برای ورزش ما و هم در شان ورزش ما نیست که بگوییم این بی احترامی کرده و آن فلان چیز را گفته،

بهتر است که انشالله همه کمک کنیم این تیم با آرامش بیشتر اردوی تدارکاتی را پشت سر بگذارد، آقای کی روش زحمت زیادی برای فوتبال ما کشیده، انشالله با اردوی تدارکاتی که دارد آماده تر شود، همه برای تیم ملی آرزوی موفقیت داریم، درخواست ما از همه این است که به حاشیه ها نپردازند و این حرف ها را هم خیلی دامن نزنند. یکی یک جایی چیزی گفته ضرورتی ندارد که پاسخ داده شود.

داورزنی در این مصاحبه اش اگرچه ورزش دوستان و مدیران فدراسیون و تیم ملی را به آرامش دعوت کرد اما صحبت هایی را نیز انجام داد که احتمالا در آینده واکنش کارلوس کی روش را به دنبال خواهد داشت و باید دید در آستانه شروع جام ملت های آسیا چه اتفاقی برای تیم ملی رخ خواهد داد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 19
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
18:41 - 1397/09/27
ای بابا . اینا هنوز دارن توی هپروت سیر میکنن . جناب داور زنی . شما یا از ورزش اطلاع کافی ندارین یا فوتبال را با الک دولک اشتباه گرفتین . نمایش قدرتمند ایران در جام جهانی ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ کدام نمایش ؟؟؟؟؟ کدام قدرت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نکنه منظورتون مشهدی قدرته ؟ اگه قدرتمند بودیم که حذف نمیشدیم . برادر گرامی . بس نیست ۸ سال ملتو گذاشتین سرکار ؟ لطفا قبل مصاحبه در مورد فوتبال اطلاعات کافی کسب کنین . ضمنا احتمال میدم شما بازی تیم کرواسی را در جام جهانی دیده باشید که قطعا همینطور است چون بازیهای ما و کیروش کلا خواب آور بود .
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
چرت و پرت نگو. این دیگه چه جور کارشناسیه؟
تاج کبیر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
زر نزن لنگی اسکول.نتایج کی‌روش کبیر خاری تو چشم کور شماست
Sweden
18:43 - 1397/09/27
خانه از پای بست ویران است، تاج و کی روش با هم باید برند!!!
پاسخ ها
تاج کبیر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
نه بابا
لنگی اسکول
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۳:۴۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۳۰
زااااااارت کیروش کبیر.بدبختای استقلالی ... انقد از مال اینو اون بالا رفتید
Iran, Islamic Republic of
19:12 - 1397/09/27
اگر ذره مرد بودی این آقا را زودتر اخراج میگردید به تمام ایران توهین کرد یک مرد نبود بزنم تو دهنش تاج که مانند یک آدمک میماند
Iran, Islamic Republic of
19:20 - 1397/09/27
بسه بابالنگی چرت نگواگه تیم حکومتیتون بودهمه کارمیکردین خجالت بکشین این تیم ملی ازاسمش مشخصه تیم یه ملت ....... توهمه چی بس کنیدتوروخدا...بیاین تیم ملی ایران وهم بفروشین به یه کشوردیگه
پاسخ ها
ایرانیم.
Iran, Islamic Republic of
۲۲:۰۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۷
شماکیسه هاکه ول معطلید.ی تیم درپیتی وی مربی کفتربازکه فقط بلده سوت بزنه.بجای دخالت وفضولی بروبه تیم بیچاره ت کمک کن ایدنیفته.
تاج کبیر
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
لنگی که مغز نداره داداش
ناشناس
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۰۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
کی روش واسه کیسه خوبه چون چهارتا چلاقو که تو باشگاه کیسه شلنگ تخته میزننو کرده ملی پوش مثالشم روزبه چشمیه که هیچ سوتی نبوده نداده باشه بعدشم چون مثه خود کیسه خاله زنکه همش زمین و زمانو بهم میدوزه که نتایج شو گنده کنه به این و اون میپره بایدم کیسه ها پاچه خواریشو کنن اینم ی دکله مثه اونایی دیگه ولی یادتون باشه ...اخر فیلم میمیره
Iran, Islamic Republic of
19:27 - 1397/09/27
اینا واسه اینه که کی روش از حد خودش تجاوز کرده یه مشت بازیکنم کرده ابزار برای اینکاراش!
Iran, Islamic Republic of
19:58 - 1397/09/27
دمت گرم خوب گفتی....ولی نوش دارو بعد مرگ سهراب به درد نمیخوره.اگه از اول افسار کیروش به دست میگرفتین حالا اینجوری برا ما شاخ نمیشد.
Iran, Islamic Republic of
21:07 - 1397/09/27
این کیروش اینقدخودشیفته و پرورشده که چندروزدیگه میگه چرارئیس جمهوربه استقبال مانیامد
United Arab Emirates
21:15 - 1397/09/27
برو گمشو دلال موزامبیکی
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۰۲ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
کیروش ابرمرد فوتبال ایران
Iran, Islamic Republic of
23:26 - 1397/09/27
بابا کیروش دلال بیرون کنید این همه پول میگیره و به همه ایران هم توهین میکنه آخه ۹ ساله میلیاردی میگیره برا فوتبال ما چیکار‌کرده
پاسخ ها
ابوذر مهدور
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۲۵ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
آقای کی روش با همه خدمات و زرنگ بازیهات حریف مافیای فوتبال نشدی خیلی راحت گول افرادی که شما تیم ملی و طرفدار های پرسپولیس رو که بخش عمده ای از فوتبال هستند رو روبروی هم قرار دادن و با لج بازیهای شما و نقشه هایی که برای برانکو و پرسپولیس کشیدی به هر دو تیم ضربه زدی حالا هم تنها موندی و حمایت مردم رو نداری خودت میدونی و تیم شخصیت این آشی که خودت درست کردی ولی چون اسم ملی رو تیم هست با همه دلخوری که ازت داریم به عنوان یک ایرانی براتون ارزوی موفقیت و قهرمانی رو داریم ما مثل تو کینه ای نیستیم و در آخر نام ایران برامون از همه چیز مهمتره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج