پوچتینو از حضور در یونایتد استقبال می‌کند ولی ...
۸۰۹۷۴۱
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۱:۲۰
۳۵۲۷ 
پوچتینو آماده است تا در صورت مهیا شدن شرایط، در تابستان راهی منچستریونایتد شود.

 وبسایت نود: اگرچه یونایتد آماده است تا احتمالاً سولسشر و فیلان را به عنوان مربی موقت تا پایان فصل معرفی کند و این اتفاق تا 48 ساعت آینده رسمی خواهد شد ولی هنوز بحث بر سر سرمربی قطعی یونایتد ادامه دارد.

طبق آخرین گزارشات از رسانه های معتبر بریتانیا، پوچتینو سرمربی تاتنهام از حضور در منچستریونایتد استقبال می کند و آماده است تا در صورت دریافت پیشنهاد محتمل، آن را مورد بررسی قرار دهد و احتمالاً راهی یونایتد شود. هر چند در این مورد هنوز اما و اگر زیادی وجود دارد.

پوچتینو از حضور در یونایتد استقبال می‌کند ولی ...

اگرچه گفته می شود وودوارد تصور می کند پوچتینو بهترین گزینه ممکن برای برون رفت از شرایط فعلی است، چرا که این مربی آرژانتینی توانایی هایش را در پرورش بازیکنان جوان، ورود بازیکنان آکادمی به تیم اصلی، ارائه سبکی تهاجمی در زمین نشان داده است.

اما پوچتینو در تابستان قبل بود که قراردادی 5 ساله با حقوق سالیانه 8.5 میلیون پوند با تاتنهام امضا کرد و از انجا که در این قرارداد بند فسخی وجود ندارد، یونایتد باید غرامتی در حدود 34 میلیون پوند به تاتنهام بپردازد. در عین حال پوچتینو روز سه شنبه در واکنش به اخراج مورینیو و احتمال حضورش در یونایتد ترجیح داد چیزی نگوید.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج