سپاهان مانع بزرگ پوکر خط حمله پرسپولیس
۸۰۹۷۷۹
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۰۵
۱۰۲۱۹ 
تیم برانکو در حالی تاکنون ۱۷ گل به ثمر رسانده‌ که آمار آن‌ها در فصل جاری کمتر از هر سه فصل گذشته بوده است.

خبرورزشی: برانکو هفته‌های پایانی لیگ چهاردهم به پرسپولیس آمد و همان ابتدا این تیم را از خطر سقوط نجات داد. برانکو در فاز دوم باید یک تیمی را می‌ساخت که میلیون‌ها هوادار را با یک نمایش دلپذیر راضی کند که در این مأموریت هم موفق بود. پرسپولیس در لیگ پانزدهم صاحب بهترین خط حمله لیگ برتر شد، اما تنها به خاطر دریافت چند گل بیشتر از استقلال خوزستان جام قهرمانی را از دست داد.

برانکو بعد از نایب‌قهرمانی وارد فاز سوم مأموریتش شد و این بار خط دفاع پرسپولیس را برای قهرمانی تقویت کرد و با ادامه روند فوق العاده در خط حمله توانست به قهرمانی برسد. بالانس کم‌نظیر سرخپوشان در دفاع و حمله دومین قهرمانی پیاپی را در پایان لیگ هفدهم به همراه داشت و پرسپولیس با بهترین خط دفاع و حمله لیگ بار دیگر قهرمانی را تکرار کرد، اما در لیگ هجدهم و بعد از محرومیت پرسپولیس در نقل و انتقالات این تیم دیگر صدرنشین نیست و نیم‌فصل اول قهرمانی به سپاهان رسیده است.

پرسپولیس در حالی جایگاه سوم نیم‌فصل اول لیگ هجدهم را در اختیار دارد که یک جای کارش می‌لنگد و مثل لیگ پانزدهم تنها به خاطر تفاضل گل صدر جدول را از دست داده است. مشکل برانکو در فصل جدید خط حمله تیم است که سه فصل بهترین بود ولی این روز‌ها حال و روز خوبی ندارد و تنها با ۱۷ گل زده همراه با پارس جنوبی در جایگاه پنجم بهترین خط حمله رقابت‌ها قرار دارد تا همین موضوع آن‌ها را از صدر دور کند.

پنجره‌های بسته بیش از هر چیزی روی خط حمله پرسپولیس تأثیر گذاشت و علاوه بر کاهش گلزنی در لیگ برتر شاهد ضعف گلزنی در لیگ قهرمانان آسیا هم بودیم. جایی که پرسپولیس در چهار بازی مرحله نیمه‌نهایی و فینال تنها دو گل زد و همین موضوع قهرمانی آسیا را از چنگ سرخ‌های تهرانی خارج کرد. تأثیرگذاری عملکرد خط حمله پرسپولیس باعث شد نمایش خط حمله این تیم را زیر نظر برانکو بررسی کنیم.

هجومی‌ترین پرسپولیس برانکو

پرسپولیس در لیگ پانزدهم خط آتش بدون توقفی داشت و با بهره بردن از بازیکنانی مثل طارمی، احمدزاده، علیپور، رضاییان، بنگستون و عالیشاه توانست ۵۰ گل را به ثمر برساند و بهترین خط حمله لیگ را به نام خود ثبت کند. این بهترین رکورد سرخپوشان تحت هدایت برانکو است که به دلیل نداشتن توازن در دفاع و حمله بی‌اثر شد و حاصلش یک نایب‌قهرمانی بود.

رقابت میلیمتری

پرسپولیس لیگ شانزدهم باز هم برای رسیدن به بهترین خط حمله لیگ تلاش کرد، اما چیزی نمانده بود کاهش تعداد گل‌های سرخپوشان باعث از دست رفتن این عنوان شود. در پایان فصل پرسپولیس تنها با یک گل زده بیشتر از استقلال و با ۴۶ گل توانست بهترین خط حمله لیگ برتر شود و در کسب این عنوان دبل کند.

هت‌تریک فاز تهاجمی

پرسپولیس که مدعی عنوان قهرمانی بود و بهترین خط دفاع و حمله لیگ را در اختیار داشت بار دیگر توانست در هر دو فاز دفاعی و هجومی بدرخشد و برای سومین سال پیاپی زیر نظر برانکو عنوان بهترین خط حمله لیگ را تصاحب کند تا هت‌تریک در کسب این عنوان به نام پرسپولیس ثبت شود.

پرسپولیس لیگ هجدهم تمام تمرکز را در دفاع گذاشته و مثل فصول گذشته گل نمی‌زند. شاگردان برانکو در حالی ۱۷ گل به ثمر رسانده‌اند که نیم‌فصل اول لیگ پانزدهم ۲۱ گل، نیم‌فصل اول لیگ شانزدهم ۱۸گل و نیم‌فصل اول لیگ هفدهم ۲۷ گل زدند که آمار آن‌ها در فصل جاری کمتر از هر سه فصل گذشته بوده و شاید با ادامه این شرایط پرسپولیس عنوان بهترین خط حمله لیگ را از دست بدهد.

در حال حاضر سپاهان با ۲۸ گل صاحب بهترین خط حمله لیگ است و ۱۱ گل بیشتر از سرخپوشان به ثمر رسانده تا کار شاگردان برانکو برای کسب عنوان بهترین خط حمله لیگ از همیشه سخت‌تر باشد. حالا باید دید سرخپوشان می‌توانند برای ثبت پوکر بهترین خط حمله لیگ، از سپاهان پیشی بگیرند؟

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج