بازداشت صادرکننده متخلف فرآورده‌های نفتی
۸۰۹۸۰۲
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
۶۶۴۹ 
همزمان با انتشار خبرهایی در خصوص افزایش قاچاق سوخت، یکی از صادرکنندگان مهم فرآورده های نفتی بازداشت شد.

خبرگزاری تسنیم: صبح دیروز یک صادرکننده شناخته شده فرآورده های نفتی در تهران بازداشت شد. بر این اساس متهم اصلی این پرونده فردی شناخته شده از یکی از شرکتهای مهم صادرکننده فراورده های نفتی می باشد.

اطلاعات اولیه در خصوص بازداشت این متهم در رابطه با قاچاق فراورده های نفتی نشان میدهد، پرونده مذکور یکی از مهمترین پرونده های قاچاق سوخت و فراورده های نفتی کشور طی سالهای اخیر میباشد.

ظاهرا درپرونده مذکور عملیات بلندینگ خارج از فرایندهای قانونی و ضوابط ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز انجام شده است.

گفتنی است، در تماس فراکسیون مبارزه با مفاسد اقتصادی مجلس، با یک مقام ارشد در استان هرمزگان، ضمن تایید خبر مربوط به بازداشت فردی در ارتباط با ابر پرونده قاچاق فراورده های نفتی، توضیحات بیشتر به روزهای آینده موکول شد.

از سال 95 و همزمان با تاکید ویژه مقام معظم رهبری برای مبارزه با قاچاق کالا در استان هرمزگان، مقامات انتظامی و قضایی این استان تلاش ویژه ای را برخورد با قاچاقچیان کالان کالا و ارز در دستور کار خود قرار داده اند.

به عنوان مثال پرونده بزرگ قاچاق 1128 کانتینر ظروف شیشه ای که طی سالهای 94 و 95 به وقوع پیوسته بود با تلاشهای مقامات انتظامی، امنیتی، قضایی و مدیران وقت ستاد نظارت گمرک به نتیجه رسید و متهم اصلی پرونده ضمن محکومیت به حبس به پرداخت جریمه 400 میلیارد تومانی محکوم شد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 3
در انتظار بررسی:0
France
09:15 - 1397/09/28
قاچاق خاک بگیرین تا تهش در نیاوردن
United States
11:15 - 1397/09/28
میترسید اسمشو بگید؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۸/۰۳/۱۲
اکروعضی به این روال جلو بری طبق کفته قران بلحای بزرکترم ازاین اسمان ناظل خواحد شد اونا کی خون مردم را میخورن ازدماغوشون بیرون میاد خدا ی بزرک نازلی درعمالمون
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج