ورود مجلس به بحث کارگران بازداشتی فولاد
۸۰۹۸۲۰
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۰۹:۴۳
۲۷۱۶ 
رئیس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به بازداشت تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد، خواستار رسیدگی مجلس شورای اسلامی به این موضوع و فراهم کردن ترتیبات آزادی آنها شد.

خبرگزاری ایسنا: رئیس فراکسیون کارگری مجلس با اشاره به بازداشت تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد، خواستار رسیدگی مجلس شورای اسلامی به این موضوع و فراهم کردن ترتیبات آزادی آنها شد.

علیرضا محجوب در تذکری شفاهی در جلسه علنی امروز مجلس شورای اسلامی بیان کرد: تعدادی از کارگران گروه ملی فولاد که اعتراض صنفی داشتند از پریروز در بازداشت هستند که این نقض قانون اساسی است.

وی در ادامه اظهار کرد: متاسفانه از دیروز به من فرصت ندادند تا در این زمینه صحبت کنم. مجلس شورای اسلامی به این موضوع رسیدگی کند و ترتیبات آزادی آنها را فراهم سازد.

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:48 - 1397/09/28
شما بعنوان رئیس فراکسیون کارگری برای کارگران چه اقدامی کردید با این تورم و دستمزدها ی کم قشر محروم حقوق بگیر چگونه زندگی کند شما فقط موقع انتخابات یا در نهایت روز کارگر چهره نمایان می کنید افاضات هم دارید باقی سال را چه می کنید
Iran, Islamic Republic of
11:10 - 1397/09/28
عجیبه مسولی که باعث عقب افتادن حقوق کارگر ان شده باید بازداشت و مجازات بشه ۰ پس فرماندار و نماینده و امام جمعه و دادستان واکنشش ون چی بوده به این ماجرا ایا دفاع کردند از حقوق کارگران ؟!؟؟!؟!؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
11:17 - 1397/09/28
میشه ورود نکنید چون نحسید
Iran, Islamic Republic of
14:24 - 1397/09/28
این نماینده الان شاید4یا5دوره نماینده کارگران میباشد وتاکنون هیچ قدم مثبتی برای کارگران برنداشته وقت‌شه که بایدکناربره
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج