تکذیب تجاوز جنسی به دانش آموز بوشهری
۸۰۹۸۴۶
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۹
۱۰۹۲۹ 
روابط عمومی آموزش و پرورش بوشهر اعلام کرد: شایعه پخش شده در فضای مجازی مبنی بر تجاوز جنسی یک دانش آموز در عالی شهر این شهرستان صحت ندارد.

خبرآنلاین: روابط عمومی آموزش و پرورش شهرستان بوشهر روز چهارشنبه با صدور اطلاعیه ای بیان کرد: در پی شایعه منتشرشده در برخی رسانه های مجازی مبنی بر تجاوز به یک دانش آموز در یکی از مدارس عالی شهر، تیم های بازرسی اداره کل آموزش و پرورش و شهرستان بوشهر برای بررسی میدانی اعزام شدند.

در این اطلاعیه آمده است: براساس بررسی ها فرد متشاکی معلم نبوده و از نیروی آموزش و پرورش نیست و رویداد مورد ادعا در محیط مدرسه اتفاق نیفتاده است.

براساس این اطلاعیه، با توجه به خدشه دار شدن حیثیت جامعه فرهنگیان شهرستان بوشهر نظر به انتشار پیام های دروغین توسط برخی افراد پرونده شکایت از منتشرکنندگان این خبر بزودی توسط آموزش و پرورش شهرستان و استان بوشهر تشکیل و مراجع قضایی ارسال می شود.

بتازگی شایعه ای در فضای مجازی مبنی بر تجاوز به یک دانش آموز در مدرسه ای در شهر جدید عالی شهر از توابع شهرستان بوشهر منتشر شده است.

انتشار یافته: 11
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:55 - 1397/09/28
تجاوز بوده الکی سرپوش نذارید
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
دروغ گوی از صفات بارز این دولت هست
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۰۱:۱۹ - ۱۳۹۷/۱۰/۰۱
10/55جای شکر باقی است، خداوندا به آبروی فاطمه اطهر دخت پیامبر (ص)قسمت میدهیم که همه اینگونه خبرها تکذیب بشوند و تکذیب حقیقت داشته باشد، مگر مردم بیچاره بجزء این میخواهند، مگر کسی راضی است به فرزند، خواهر، برادر، خودش، پدر، و یا مادرش تجاوز بشه که راضی باشه به دیگران تجاوز شود، واضح و مسلم و عیان است که نه، ولی همین حتی خبر خشک و خالی به این حد و اندازه آنقدر بر روحیه آدم های پاک و پارسا با هر مذهب یا مسلکی هم آثار منفی و فشار عصبی وارد میکند که اگر خبری هم تکذیب نشود و حتی تایید شود عادی عادی باشه، آخر چرا،؟؟؟ اگه اجازه پرسیدن باشد خدایا به این مردم فقیر و گرسنه کمک کن و بیش از این انرژی منفی به آنها وارد نشود، خدایا آیا این مردم سزاوار اینگونه حرف و حدیث ها هستند، خودت کمک و مدد کن،
Iran, Islamic Republic of
13:11 - 1397/09/28
دوروز دیگه صحت و سقم خبر مشخص میشه ،، پس خودتو خراب نکن مثل بچه ی آدم گزارش درست به ملت بدین
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1397/09/28
تجاوز در مدارس ایران جز دوروس درسیه اتفاقی نیفتاده
Iran, Islamic Republic of
14:28 - 1397/09/28
بوی گند و تعفن فضا را آکنده کرده.....شما فقط تکذیب کنید
ما هم می پذیریم...!
پاسخ ها
بدون نام
France
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
فعلآ تکذیب میکنند تا چند روز دیگه یفکر بحالش میکنند
Iran, Islamic Republic of
17:53 - 1397/09/28
تیم های بازرسی فورا اعزام !!ازار واذیت بوده .معلمی که به دانش آموز خودش تجاوز کرد ! در یکی از استانهای امریکا رخ داده و شیطان صفت بوده .
Iran, Islamic Republic of
18:05 - 1397/09/28
آزار جنسی جز دوروس درسیه مدرسه شده اینم یه جور دور زدن تحریمهاست نه آقایون ؟مدارس ایران یعنی تجاوز آزار جنسی تصادف آتش سوزی بهشتی درست کردن که نگو ونپرس
پاسخ ها
طوطی
France
۱۴:۱۴ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۹
کاملا کذب است.خجالت بکشید.خوراک به بیگانه ندین.
Iran, Islamic Republic of
22:15 - 1397/10/19
ای بابا ديگه چه خبر
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج