فن‌دایک: آلیسون کلین شیت یازدهم را خراب کرد!
۸۰۹۸۵۹
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۹
۴۲۰۶ 
ویرژیل فن‌دایک مدافع لیورپول با طعنه‌ زدن به آلیسون دروازه‌بان این تیم به خاطر اشتباهش در بازی مقابل یونایتد مدعی شد دروازه‌بان برزیلی مانع از ثبت یازدهمین کلین‌شیت فصل به نام لیورپول شده.

ورزش سه: ویرژیل فن‌دایک مدافع هلندی و ستاره‌ی لیورپول با حالتی کنایی گفت آلیسون دروازه‌بان برزیلی این تیم در بازی مقابل یونایتد با اشتباه خود نگذاشته یازدهمین کلین شیت فصل به نام خط دفاعی لیورپول ثبت شود.

با اینکه لیورپول در آن بازی با نتیجه 3-1 به پیروزی رسید و با این پیروزی نقش مهمی در اخراج مورینیو سرمربی یونایتد داشت ولی به نظر می‌رسد اشتباه آلیسون در دریافت یک گل از منچستریونایتد همچنان در ذهن بازیکنان لیورپول و به خصوص خط دفاع این تیم باقی مانده است.

فن‌دایک در این باره به خبرنگاران گفت:" به آلیسون گفتم به خاطر تو یک کلین‌شیت دیگر را از دست دادیم. نه، راستش را بخواهید با او شوخی کردم. آلیسون برای ما عالی کار کرده. بعضی وقتها از این اشتباهات پیش می‌آید. او در نیمه‌ی دوم فوق‌العاده کار کرد. بعد از آن اشتباه به آلیسون گفتم سرت را بالا بگیر، ما این بازی را می‌بریم".

فن‌دایک در ادامه‌ی صحبت‌هایش درباره‌ی بازی با منچستریونایتد گفت:" پیروزی در آن بازی برای ما خیلی مهم بود. خیلی‌ها می‌گویند آن بازی هم مثل بازی‌های دیگر بوده و سه امتیاز داشته ولی نه، آن بازی برای ما مهم بود چون مقابل یونایتد بازی می‌کردیم و مدتها بود آنها را در خانه‌ی خودمان شکست نداده بودیم. و در پایان با شایستگی به پیروزی رسیدیم".

فن‌دایک در ادامه درباره‌ی شرایط لیورپول گفت:" ما در اواسط دسامبر هستیم و هنوز زمان زیادی از فصل باقی مانده. ما از موقعیت فعلی‌مان خیلی راضی هستیم ولی می‌دانیم که این موقعیت ممکن است ظرف دو سه هفته تغییر کند و به همین خاطر است که مغرور نمی‌شویم و خودمان را گم نمی‌کنیم. ما کار خودمان را خواهیم کرد و سعی می‌کنیم اعتماد به نفس‌‌مان را حفظ کنیم".

برچسب ها:
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج