ادامه صدرنشینی ناگتس در کنفرانس غرب
۸۰۹۸۶۸
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۳
۴۱۱۹ 
در دیدارهای صبح امروز لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم دنور ناگتس با کسب یک پیروزی دیگر، صدرنشینی خود در کنفرانس غرب را تثبیت کرد.

خبرگزاری تسنیم: در دیدارهای صبح امروز (چهارشنبه) لیگ بسکتبال حرفه‌ای آمریکا، تیم‌‌ لس آنجلس لیکرز با وجود 36 امتیاز، 8 پاس گل و 13 ریباند لبران جیمز از میزبان خود بروکلین نتس با اختلاف 5 امتیاز شکست خورد.

نکته قابل توجه این بازی در ابتدای کوارتر نخست اتفاق افتاد که لبران جیمز، فوق ستاره لیکرز برای دانک کردن به سبد بروکلین حمله کرد که با دفاع «جرت آلن»، سنتر تیم بروکلین روبرو شد. طبق آمار، این برای نهمین بار در عمر ورزش حرفه‌ای جیمز بود که در هنگام دانک، دفاع می‌شد. او تا کنون 1841 بار در NBA دانک موفق داشته است.

آلن هشتمین بازیکن لیگ است که جیمز را دفاع کرده است. آماره استوده‌مایر، تنها بازیکن تاریخ لیگ است که لبران جیمز را 2 بار دفاع کرده است.

در بازی دیگری که در سالن پپسی سنتر شهر دنور برگزار شد، تیم میزبان توانست دالاس موریکس را شکست دهد. این بیست و یکمین پیروزی دنور ناگتس در فصل جاری لیگ و چهاردهمین شکست دالاس بود.

نتایج دیدارهای صبح امروز لیگ NBA به شرح زیر است:

کلیولند 92 – ایندیانا 91
واشنگتن 110 – آتلانتا 118
لس آنجلس لیکرز 110 – بروکلین 115
دالاس 118 – دنور 126

در پایان بازی‌های امروز، تورونتو رپتورز با 23 پیروزی و 9 شکست در صدر کنفرانس شرق و دنور ناگتس نیز با 21 پیروزی و 9 شکست در صدر کنفرانس غرب قرار دارند.

نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج