اعتراض به سکوت مجلس درباره حادثه تلخ زاهدان
۸۰۹۸۸۰
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
۷۸۷۰ 
نماینده بوکان از سکوت مجلس نسبت به آتش سوزی در مدرسه ای در زاهدان انتقاد کرد و گفت: چهار معصوم در آتش می سوزند اما ما سکوت می‌کنیم و از آن طرف نسبت به توهین به یکی از همکارانمان آن چنان واکنشی نشان می‌دهیم که وزیر را تهدید به استیضاح می‌کنیم.

خبرگزاری ایسنا: نماینده بوکان از سکوت مجلس نسبت به آتش سوزی در مدرسه ای در زاهدان انتقاد کرد و گفت: چهار معصوم در آتش می سوزند اما ما سکوت می‌کنیم و از آن طرف نسبت به توهین به یکی از همکارانمان آن چنان واکنشی نشان می‌دهیم که وزیر را تهدید به استیضاح می‌کنیم.

 محمد قسیم عثمانی در جلسه علنی امروز (چهارشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری، گفت: وقتی یک نگهبان با یکی از نمایندگان زاهدان درگیر می‌شود و به او بی‌حرمتی می‌کنند حساسیت نشان داده و جلسه غیرعلنی برگزار می‌کنیم، کمیته‌ حقیقت یاب تشکیل داده و در بوق و کرنا کرده و حتی وزیر را تهدید به استیضاح می‌کنیم. همه این کارها برای این است که به یکی از نمایندگان بی احترامی شده است.

وی افزود: همزمان با این اتفاق چهار دانش‌آموز معصوم زاهدانی در آتش سوختند. ما کدام وزیر را احضار و استیضاح کرده‌ایم؟ امام خمینی (ره) فرمود که مجلس شورای اسلامی در راس امور است اما نگفت که نمایندگان در راس امور هستند. ما عصاره ملت هستیم ولی چقدر رفتارمان نشان می‌دهد که عصاره‌ای از مردم می باشیم؟

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: اگر نماینده مردم هستیم چطور این قدر نسبت به همکارمان حساسیت نشان می‌دهیم، اما نسبت به چهار معصوم که در آتش سوختند سکوت می‌کنیم. امروز باید وزیر آموزش و پرورش را احضار می کردیم نه این که دیروز از وزیر اقتصاد بخواهیم توضیح دهد. اگر می گوییم مجلس شورای اسلامی در راس امور است باید امور ملت در راس قرار داشته باشد.

عثمانی افزود: چهار معصوم می‌سوزند، اما ما در برابر آن سکوت می‌کنیم و از آن سو به توهین به همکارمان آن چنان موضع گیری می‌کنیم.

علی مطهری رییس جلسه در پاسخ به این تذکر، گفت: ما به هر دو موضوع می‌پردازیم و نمی‌توانیم تفکیک کنیم که کدام را بررسی کرده و کدام را بررسی نکنیم. دیروز به آن موضوع پرداختیم، امروز هم خیلی از نمایندگان تذکر دادند و در موضوع آتش سوزی مدرسه زاهدان صحبت کردند. باید عدالت را در اظهار نظرها رعایت کنیم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 12
در انتظار بررسی:0
United States
11:47 - 1397/09/28
بژی کوردستان
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۰۲:۳۰ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۹
درود بر نماینده شهر بوکان آذربایجان غربی که نگران شهر زاهدان استان سیستان و بلوچستان هست اما نماینده سراوان استان سیستان و بلوچستان ، نگران این مساله نیست و نگران مساله خودش هست.
Iran, Islamic Republic of
11:53 - 1397/09/28
حالا هی پول بفرستید لبنان و عراق و فلسطین و یمن وگواتمالا و......ولی مدرسه ایران خودمون بخاری نداره.خاک بر سر مسئولین بی لیاقت ما که نه دین دارن نه وجدان
Iran, Islamic Republic of
12:07 - 1397/09/28
حالا اگر تو عراق این اتفاق افتاده بود یه عده ای خودشون را جر میدادن براشون
Iran, Islamic Republic of
12:16 - 1397/09/28
کافی بود دوتا بچه تو یمن و سوریه و فلسطین میسوختن،، اینا بغیر از هزار بار عنوان کردن،، یه مستند هم میساختن
وطن فروشی به چه قیمت!!!
Iran, Islamic Republic of
12:23 - 1397/09/28
افرین به شرف و جوانمردی این نمایند ه خدا پشت و پناهت
Iran, Islamic Republic of
12:30 - 1397/09/28
وزرا زمانی که باید حرف بزنن لال هستن و زمانیکه باید سکوت کنن و ادب داشته باشند هار و بی ادب میشوند اینجا قانون این مدلی است
Iran, Islamic Republic of
13:09 - 1397/09/28
نشانکر بیشعوری برخی از نمایندگان است
Netherlands
13:27 - 1397/09/28
مجلس که معلوم الحاله. چی بگه. فقط جیب خودشون را از بیتالمال و مردم پر کنند
Iran, Islamic Republic of
14:57 - 1397/09/28
آقا قسیم خودتم میدونی که دروغ میگی وما ملت بوکان خوب میدونیم داری نمایش میدی
Iran, Islamic Republic of
18:47 - 1397/09/28
کاش بجای کمکهای بی حد به همه کشورهای فقیر .یکم به فکر مردم ایران مظلوم کنیم...که همش باید در تنگنا باشیم
Iran, Islamic Republic of
02:09 - 1397/10/02
مجلس نداریم که گود زورخانه است جناح بازی های آقایون مملکت رابه ویرانه تبدیل کرده مجلس بی سواد همینه دیگه
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج