اعتراض تند مطهری و نعمتی به صدا و سیما
۸۰۹۸۸۱
۲۸ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۸
۹۸۶۳ 
نایب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از رویکرد صداوسیما نسبت به مجلس بیان کرد: بنده شخصا در برنامه‌های مختلف دیده‌ام که صداوسیما رویکرد مناسبی نسبت به مجلس شورای اسلامی ندارد. صداوسیما باید این رویکرد را اصلاح کند.

خبرگزاری ایسنا: نایب رییس مجلس شورای اسلامی ضمن انتقاد از رویکرد صداوسیما نسبت به مجلس بیان کرد: بنده شخصا در برنامه‌های مختلف دیده‌ام که صداوسیما رویکرد مناسبی نسبت به مجلس شورای اسلامی ندارد. صداوسیما باید این رویکرد را اصلاح کند.

 بهروز نعمتی در جلسه علنی امروز در تذکری شفاهی، بیان کرد: بنده به عنوان سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی گزارشی از جلسات غیرعلنی به رسانه‌ها می‌دهم. متاسفانه صداوسیما به گونه‌ای مصاحبه سه دقیقه‌ای روز گذشته بنده را در خصوص جلسه غیرعلنی مربوط به بررسی کلیپ منتشر شده از درگیری لفظی آقای درازهی با یکی از کارکنان گمرک را منتشر کرد که گویا تمام بحث مجلس حمایت از آقای درازهی بود.

وی در ادامه اظهار کرد: در حالی که اینگونه نبوده است. در مصاحبه بنده عرض کردم که آقای درازهی بابت نوع رفتار و کلامی که داشتند از مردم عذرخواهی کردند و آقای دژپسند نیز از نماینده مجلس و مجلس شورای اسلامی عذرخواهی کردند.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ادامه، گفت: متاسفانه صداوسیما یکسری کلیپ‌ها و توییت‌هایی را از افراد مختلف در محکومیت آقای درازهی صادر کرد و در آنجا بنده بیان کردم که چرا شما تنها کلمه‌ای که مربوط به عذرخواهی وزیر اقتصاد بود را پخش کردید، در حالی که واقعیت این نیست.

نعمتی با اشاره به اصل 25 قانون اساسی، اظهار کرد: در این اصل آمده است که بازرسی و نرساندن نامه و فاش کردن مکالمه تلفنی و همچنین سانسور خلاف قانون است. متاسفانه صداوسیما در این زمینه به گونه‌ای رفتار کرد که انگار ما می‌خواهیم از یک آدم خاطی حمایت کنیم در حالی که آقای درازهی عذرخواهی کردند و واقعیت مطلب این است که این کار نادرست بوده است.

سخنگوی هیات رییسه مجلس شورای اسلامی در ادامه بیان کرد: بنده تلاش کردم که با آقای علی‌ عسکری نیز در این خصوص صحبت کنم که متاسفانه ایشان اصلا پاسخگو نیستند. هیات رییسه به این موضوع رسیدگی کند، چرا که این کار اشتباه است که از سه دقیقه مصاحبه تنها تکه مورد نظر صداوسیما پخش شود. این برای صداوسیما خیلی بد است.

علی مطهری که ریاست جلسه علنی را برعهده داشت در پاسخ به وی بیان کرد: تذکر شما وارد است. صداوسیما متاسفانه رویکرد خوبی نسبت به مجلس شورای اسلامی ندارد. در برنامه‌های مختلف بنده شخصا ملاحظه کردم که صداوسیما رویکرد مناسبی نداشته است. اخیرا مصاحبه‌ای صداوسیما با آقای دکتر پزشکیان داشت که قبل از شروع برنامه گوینده هشت اتهام به مجلس شورای اسلامی و نمایندگانی که استیضاحی را امضاء می‌کنند و بعدا امضای خود را پس می‌گیرند وارد کرد و آنها را معامله‌گر نامید.

در حالی که هنوز مصاحبه نیز شروع نشده بود. گویا اراده‌ای برای تحقیر مجلس در صداوسیما وجود دارد. در خصوص استیضاح یک نماینده استیضاح را امضاء می‌کند و بعدا از توضیحات وزیر قانع می‌شود و می‌تواند امضای خود را پس بگیرد؛ این به معنای معامله نیست چرا ما با این کارها ذهن مردم را خراب می‌کنیم؟ برنامه دیشب صداوسیما در این زمینه نیز اصلا خوب نبود. صداوسیما باید این رویه را اصلاح کند.

انتشار یافته: 17
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
11:52 - 1397/09/28
صدا و سیمای ما ننگ ما،هرگز حقیقت جامعه را پخش نمی کند ،اخبار سانسور،و هدف دار است تا وضع مردم بدبخت که در اکثریت جامعه هستند خوب نشان داده شود،و هرگز عاملان این وضع را رسوا نمی کند
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۴:۵۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
خودشکن آینه شکستن خطاست
MMIISSSEEE
Iran, Islamic Republic of
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
این مطهری و نعمتی حتی بعضی وقتها از خودشان هم‌شکایت میکنند از‌همه‌ چیز‌ همیشه شاکی هستن.
Iran, Islamic Republic of
11:57 - 1397/09/28
صدا وسیما نه مجلس ونه دولت و نه ملت برای هیچکدام ارزشی قائل نیست .فقط در خدمت مخالفان مجلس و دولت است و آنها هم هر چه دلشان خواست علیه دولت ومجلس با خیال راحت می گویند.
Iran, Islamic Republic of
11:59 - 1397/09/28
وزیر نباید عذرخواهی می کرد
پاسخ ها
لطفا بچاپ
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۷ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
هم نماینده مقصره هم دستگاه دولتی مورد بحث که هر دو باید توبیخ بشن البته اگه سازوکاری برای این عمل پیش‌بینی شده باشه
Iran, Islamic Republic of
12:14 - 1397/09/28
ناراحت هستید که حقیقت رو نشون داده
Iran, Islamic Republic of
12:18 - 1397/09/28
شما لازم نیست به صدا و سما حمله کنید لطفا بدون روتوش بیایید میان ملت تا جوابتان را نسبت به مجلس بی اراده بدانید
Iran, Islamic Republic of
12:31 - 1397/09/28
تو کی هستی که باید ماید میکنی؟!
Iran, Islamic Republic of
12:33 - 1397/09/28
صدا و سیما بزرگترین عامل پسرفت کشور شده
Iran, Islamic Republic of
13:16 - 1397/09/28
صداوسیماخیلی مزخرف شده مخصوصأبرنامه کودکش که بچهاتماشامیکنندهمش انیمیشن تفنگ وکشتاروخشن شماروبه خدارعایت کنیدتبلیغاتش ازهمه بدتراوتبلیغ کغش تن تاک حالمونوبه هم زده
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۷/۰۹/۲۸
این مطهری همیشه گله منده،خدامیدونه‌ بااهل منزل چطوربه؟
Iran, Islamic Republic of
14:55 - 1397/09/28
صدا سیمای میلی !!!!!!...
Iran, Islamic Republic of
17:13 - 1397/09/28
خوب چیزی که خوبی تو نیس موضوعی که بد هست صداوسیما چی رابایداصلاح کنه؟یعنی حرفای زننده آقای زرهی باید سانسور میکرد اون لحظه ای که اندانختنش بیرون باید نمایش میداد؟باورکنید مامردم ازشما نمایندها ومجلس هیچ خوبی ندیدیم بغیر بریز وبپاش چی باید اصلاح کنند؟
Iran, Islamic Republic of
20:15 - 1397/09/28
وزیر نباید عذر خواهی کند نماینده مجلس باید عذر خواهی کند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج