مهناز افشار تماشاگر ویژه لیگ فوتبال زنان
۸۱۰۵۱۶
۳۰ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۶
۵۱۷۳ 
جمعه صبح برای یک اتفاق ویژه در ورزشگاه راه‌آهن رخ داد. روبه‌روی باشگاه پاس تهران ورودی ورزشگاهی بود که نزدیک به هزار زن برای تماشای دیدار تیم تهرانی و انزلی‌چی‌ها در آن جمع شده بودند. ورزشگاهی با زمینی که تقریبا چمنی نداشت و به خاطر بارندگی روز گذشته تهران تمام زمین گل بود.

برترین ها: جمعه صبح برای یک اتفاق ویژه در ورزشگاه راه‌آهن رخ داد. روبه‌روی باشگاه پاس تهران ورودی ورزشگاهی بود که نزدیک به هزار زن برای تماشای دیدار تیم تهرانی و انزلی‌چی‌ها در آن جمع شده بودند. ورزشگاهی با زمینی که تقریبا چمنی نداشت و به خاطر بارندگی روز گذشته تهران تمام زمین گل بود.

یک طرف هواداران آذرخش با بوق‌ها و بادکنک‌های قرمزشان نشسته بودند و سمت دیگر اندک هواداران ملوان که صبح جمعه خود را به ورزشگاه رسانده بودند.

سکوهای بالا را هم تعداد کمی از آقایان پر کرده بودند که در کمال تعجب اجازه ورود برای تماشای یک بازی تمام زنانه را پیدا کرده‌ بودند.

چند دقیقه‌ای از بازی گذشته بود که مهناز افشار با دخترش وارد ورزشگاه شد. در ابتدا این هواداران ملوان بودند که او را دیدند و با اصرار خواستند در کنار آنها بنشیند. و او هم گرچه در دو هفته گذشته در صفحات اجتماعی‌اش برای دیدارهای آذرخش تهران اطلاع‌رسانی کرده بود با گفتن: مهم حمایت از ورزش بانوان است و برایم هیچ کدام فرقی نمی‌کند در جمع هواداران ملوان نشست. او البته بعدا در توضیح گفت: تیم زنان ملوان کار بزرگی کرده و این هم از حسن میزبانی تیم آذرخش است که من اینجا و در جمع هواداران این تیم باشم.

مهناز افشار تماشاگر ویژه لیگ فوتبال زنان

مهناز افشار تماشاگر ویژه لیگ فوتبال زنان

مهناز افشار تماشاگر ویژه لیگ فوتبال زنان

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
14:07 - 1397/09/30
درودبی کران به بانوان ازاده کشور
Iran, Islamic Republic of
14:48 - 1397/09/30
برترینها از مهناز افشار خیلی خبر میدهید. خبرهای بسیار ضعیف. آیا اسپانسر شماست؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج