آستان قدس سال آینده چقدر مالیات می‌دهد؟
۸۱۲۱۱۰
۰۴ دی ۱۳۹۷ - ۱۳:۴۷
۳۹۳۴ 
بررسی جداول بودجه سال آینده نشان می دهد میزان مالیات پیش بینی شده برای شرکت ها و موسسات وابسته به استان قدس رضوی یک میلیون ریال است.

خبرآنلاین: بررسی جداول بودجه سال آینده نشان می دهد میزان مالیات پیش بینی شده برای شرکت ها و موسسات وابسته به استان قدس رضوی یک میلیون ریال است.

 در جدول شماره ۵ که درآمدها ، واگذاری دارایی‌های سرمایه‌ای و واگذاری دارایی مالی را شامل می شود، مالیات شرکت‌ها و موسسات وابسته به آستان قدس رضوی یک میلیون ریال برابر با صد هزار تومان پیش بینی شده است .این بدان معنی نیست که مالیات شرکت های آستان قدس رضوی در سال آینده صد هزار تومان است ، بلکه به دلیل مشخص نبودن میزان مالیات پرداختی این عدد در جدول بودجه سال آینده پیش بینی شده است.

پیش بینی عدد یک در جدول شماره ۵ و جدول شماره ۹ به مفهوم آن است که هر مبلغ مالیاتی که توسط شرکت ها و موسسات وابسته به آستان قدس پرداخت می شود، به همان میزان به آنها بازگردانده خواهد شد .

در قانون بودجه سال جاری مالیات از موسسات و شرکت های مذکور برابر با ۳۰ میلیارد تومان برآورد شد اما گفته می شود به دلیل مشخص نبودن میزان مالیات پرداختی این شرکت ها، در لایحه بودجه سال جاری عدد یک در جدول قرار گرفته است.

مقرر است به منظور شفافیت، شرکت ها و موسسات وابسته به آستان قدس که بنا بر اعلام این آستان اغلب وقفی هستند، پرداخت و سپس به آنها بازگردانده شود.

جدول زیر نشان دهنده کل درآمدها، درآمدهای مالیاتی و مالیات اشخاص حقوقی است.

آستان قدس سال آینده چقدر مالیات می‌دهد؟

برچسب ها:
انتشار یافته: 6
در انتظار بررسی:0
Germany
14:10 - 1397/10/04
چقدر مسخره!!
واقعا ملتو چی فرض میکنید؟؟!
همون خودتون هستین!
Iran, Islamic Republic of
18:23 - 1397/10/04
چرا غلو میکنید....هیچی ..صفر
خیلی دیگر از نهاد ه ا که زیر نظر دولت نیستند هم از مالیات معافند....
شرکت های خودرو ساز بیش از ده درصد مالیات و عوارض در زمان تحویل خودرو از مردم میگرفتند...خودشان چقدر مالیات میدهند
Iran, Islamic Republic of
18:36 - 1397/10/04
یعنی مالیاتی که من کارمند میدم بیشتر از استان قدس هست؟؟؟؟ ای جانم
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج