فرمانده بسیج: برای حل مشکلات درِ آمریکا را نکوبید
۸۱۷۴۶۱
۱۸ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۲۹
۲۳۰۵ 
رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز برای حل مشکلات اقتصادی نباید درِ آمریکا را کوبید.

خبرگزاری تسنیم: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: امروز برای حل مشکلات اقتصادی نباید درِ آمریکا را کوبید.

سردار سرتیپ پاسدار غلامحسین غیب‌پرور، رئیس سازمان بسیج مستضعفین، در دومین همایش سراسری راویان انقلاب و دفاع مقدس که صبح امروز (18 دی)، در سالن شهید فهمیده مجتمع 5 آذر سازمان بسیج مستضعفین برگزار شد، با اشاره به سالگرد عملیات کربلای 5 اظهار داشت: در این روزها عملیات کربلای 5 اتفاق افتاد. این مهم پس از عملیات ناموفق کربلای 4 انجام شد؛ البته امروز قصد ندارم در این مورد صحبت کنم چون در این مقطع مشکلی هم از مردم حل نمی‌کند.

وی ادامه داد: در شب عملیات من مسئول محور بودم، هنوز مشکلات کربلای 4 مرتفع نشده بود. در عملیات کربلای 5 تا نزدیکی صبح، پیروزی حاصل نشد ولی در همان ساعات ورق برگشت.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تصریح کرد: در منطقه عملیات کربلای 5 به دلیل اینکه نباید چیزی آشکار می‌شد، مجبور بودیم مخفیانه عمل کنیم. در عملیات بزرگ کربلای 5 رحمت الهی نازل شد. مقام معظم رهبری هم فرمودند که سپاه واقعه عاشورا را در کربلای 5 مشق کرد و اگر کسی این ایام را فراموش کند، از اردوگاه انقلاب خارج شده است.

غیب‌پرور در ادامه با اشاره به چهلمین سالگرد انقلاب اسلامی گفت: انقلاب ما بی‌همتاست. در مقایسه شاخص‌ها، انقلاب اسلامی بسیار بالاتر از دیگر انقلاب‌هاست. در انقلاب فرانسه با جنگ به پیروزی رسیدند و حتی پس از آن نیز پیروزی کامل حاصل نشد. انقلاب فرانسه القای نسخه لیبرالیسم بر جهان بود. امروز ولی دیگر این نظام شکست خورده است. به حوادث فرانسه بنگرید. در انقلاب روسیه هم با خونریزی توانستند، انقلاب را پیروز کنند چون می‌گفتند در دنیای ماتریالیستی می‌شود حکومت فراگیر را حاکم کرد که آنهم ساقط شد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در انقلاب روسیه دین جایی نداشت و ظلم باعث فروپاشی آن شد ولی انقلاب اسلامی ایران با خونریزی و جنگ به دست نیامد. امام‌خمینی(ره) شخصیتی روحانی بود و تمام زندگی خود را وقف اسلام و انقلاب کرد. هیچ چیز هم درخواست نکرد و مردم هم از این شخصیت بزرگ حمایت کردند.

غیب‌پرور با بیان اینکه کسی به زور انقلاب را به مردم تحمیل نکرد، یادآور شد: امروز هم یکی از مزیت‌های انقلاب این است که همه ادیان، مذاهب و اقوام در کنار هم هستند. در طول جنگ تحمیلی بسیاری از شهیدان از ادیان مختلف بودند. در عرصه دفاع مقدس جای هیچ قومی خالی نبود. مهدی باکری در کنار دجله چه می‌کرد؟ این کارکرد انقلاب اسلامی است که امروز باید به عالم نشان داده شود.

وی اظهار کرد: دستاوردهای انقلاب بسیار زیاد است.معاون وزیر علوم اعلام کرد که ایران در رشد علمی رتبه نخست جهان را داراست. امروز به برکت انقلاب شاخص‌های رشد نمایان است. البته نه اینکه مشکلی نداریم؛ امروز هیچ جا در دنیا نیست که مشکلات نداشته باشد.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین با بیان اینکه مشکل امروز ما این است که مبانی انقلاب را ترویج و تبلیغ نمی‌کنیم، ادامه داد: فرزندان انقلاب باید دستاوردهای انقلاب را فریاد بزنند. بله قبول دارم که اقتصاد کشور مریض است، نظام مدیریتی ما به شدت نقصان دارد ولی نباید به خاطر این مشکلات دستاوردهای دیگر انقلاب را نادیده گرفت.

غیب‌پرور تصریح کرد: دین خواهی و خودباوری مردم کم نیست. تمام عالم به ما غبطه می‌خورد ولی عده‌ای این را قبول ندارند و به آمریکا و اروپا آویزان می‌شوند. والله قسم در تاریخ جایی ندیده‌ام آمریکا و اروپا با ما برخورد صادقانه داشته باشند. امروز برای حل مشکلات اقتصادی نباید درِ آمریکا را کوبید. مقام معظم رهبری چند بار فرمودند برای حل مشکلات اقتصادی باید به خودباوری برسیم.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین تاکید کرد: جوان امروز ما همان جوان زمان کربلای 5 است. امروز 40 سال از انقلاب گذشته است، طی این سال‌ها چقدر توطئه و دشمنی برای جمع کردن انقلاب کردند، ولی خدا نگذاشت. بدانید که آینده از آن ملت ایران است. ما گردنه‌های زیادی را گذرانده‌ایم. انقلاب در این سال‌ها به مو رسیده، ولی پاره نشده است که این از برکت خون شهیدان است.

وی با بیان اینکه از مشکلات عبور می‌کنیم، گفت: کسانی بودند که آرزوی نابودی انقلاب را داشتند. امروز بدنشان در حال خورده شدن توسط موریانه است. امروز نقش مقام معظم رهبری و ولایت فقیه در نگه داشتن انقلاب اسلامی با کمک مردم بسیار پر رنگ و مهم است.

رئیس سازمان بسیج مستضعفین در پایان خاطرنشان کرد: امروز دو آسیب متوجه ماست؛ تحریف و غفلت. راویان باید دقیق سخن بگویند و از تحریف بپرهیزند. در انقلاب باید الگو ارائه دهیم نه اسطوره. من قبلا از برخی شخصیت‌های تاریخی گفتم و برخی برداشت سوء کردند. اسطوره‌ها دست نیافتی هستند ولی الگو‌ها در بین مردم بودند. نیاز نداریم در مورد شهیدان غلو کنیم. ما امروز نیازمند رویکرد جدید هستیم. فرزندان ما چقدر در فضای مجازی هستند؟ راویان باید شهدا را حتی در کلیپ‌های چند دقیقه ای معرفی کنند.

انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:36 - 1397/10/18
افای فرمانده پس در کی بزنیم ... مامردم و کارگر بدبخت مشکل داریم از اون موقعه که تحریم کرد به مشکل خوردیم کی تحریم کرد ...
Iran, Islamic Republic of
10:41 - 1397/10/18
متأسفانه دولت اصلاحطلب روحانی در دوره قبل در آمریکا را کوبید و نتیجه آن برجام شکست خورده شد که بواسطه آن کشور به چنین وضعی افتاده ، تورم و گرانی و بیکاری و برشکستگی کارخانه ها و ... نتایج توسل به دشمن است ،،،،،،؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۲ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مذاکره با یک کشور خارجی به مفهوم تسلیم شدن نیست ایران با صدام بعد از جنگ مذاکره کرد و مردم اجازه پیدا کردند که به عتبات بروند مسولین کشور با اجازه مقام معظم رهبری با غربیها مذاکره کردند ومنافعی به دست آمد برخی فکر می کنند چون غربیها بطور کامل تسلیم ایران نشده اند پس مذاکره بیهوده بوده است اما متوجه نیستند که حضور ایران در سوریه ودخالت در یمن وعراق از جمله امتیاز مذاکرات بوده است و باید این تلاشها مورد قدردانی قرار گیرد اکثر افراد اد مخالف مذاکره در جهت نابودی جمهوری اسلامی وپیرو زی غرب حرکت می کنند ومنافعی غربیها را تامین می پمایند
Iran, Islamic Republic of
10:45 - 1397/10/18
سردار بفرمایید با این وضعیت نابسامانی گرانی چکار بکنیم. خب با شروع تحریمها بود که شیرازه همه چیز به هم خورد. اطلاع دارید الان مردم چه شرایط دشواری را با این تورم تحمل میکنند؟
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مردم اصلا شرایط دشواری ندارند ووضع مالیشان بسیار خوب است این دلار ها این سکه ها این اتومبیلها را مردم می خرند اینهمه مسافرت‌های خارجی و داخلی را مردم می روند اینهمه خرج وبرج را مردم می کنند پس وضع مردم خوب است ضد انقلاب عمدا می خواهد وضع مردم.را خراب نشان بدهد ولی مردم به خودشان نگاه می کنند واین تبلیغات را باور نمی کنند
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1397/10/18
این ملت غیورهیچ وقت(در)آمریکا،رانزده ونمیزنندازکودتای۲۸مردادبگیرتابحال،ولی جناب محترم این مسئولین هستندکه بااختلاسهاوحقوقهای نجومی دارند(در)مردم رامیگذارند/
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۱۸
مسولین حقوق نجومی ندارند الان یک نفر سوپری در آمد ماهانه اش از ریس جمهور بالاتر است چرا عده ای تفاوت‌ها را متوجه نیستد ? یک نفر مهندس که یک کارخانه را اداره می کند باید به اندازه یک کارگر حقوق بگیر فردی که کشور را اداره می کند ومیلیاردها منافع برای مردم فراهم می سازد باید به اندازه یک بقال هم در آمد نداشته باشد کمونیستهای سابق حرفهای نامربوط می زنند ویک عده هم فوری همانها را تکرار می کنند
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/10/18
برادر راست میگه، چونکه مشکلات راامثال خودشان ایجادکرده اند..
Iran, Islamic Republic of
16:33 - 1397/10/18
اصولاً هیچ فردی در میان نظام درب آمریکا نمی زند وکیلی فعلی این فرمانده محترم تشویش اذهان است ولازم است عناصر انقلابی از این گونه ادبیات دروغ وتفرقه افکن پرهیز کنند
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج