ذوالنوری: اتحادیه اروپا با هلند برخورد کند
۸۱۸۴۷۵
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۸:۲۹
۵۶۸۹ 
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:هلند ، تروریست ها را پناه داده و علاوه بر تامین مالی، حامی آنا نیز هست. انتظار می رود اتحادیه اروپا در چارچوب منافع دوسویه ای که با ایران دارد، با هلند برخورد کند.

خبرگزاری ایرنا: عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت:هلند ، تروریست ها را پناه داده و علاوه بر تامین مالی، حامی آنا نیز هست. انتظار می رود اتحادیه اروپا در چارچوب منافع دوسویه ای که با ایران دارد، با هلند برخورد کند.

مجتبی ذوالنور، اتهامات هلند علیه جمهوری اسلامی ایران را بی پایه و مردود دانست و افزود: علی القاعده اگر تروریستی به این کشور رفت، هلند باید آن را به ایران تحویل می داد، این کار صورت نگرفته است؛ این اتهام از ریشه باطل بوده، زیرا جمهوری اسلامی در هیچ تروری دست نداشته است؛ اگر جمهوری اسلامی بخواهد علیه تروریسم اقدام کند و تروریستی را از میان بردارد، با افتخار و به صورت رسمی این موضوع را اعلام می کند.

وی تاکید کرد: نظام جمهوری اسلامی ایران با تروریسم سازگاری ندارد، نیازی به پنهان کاری در این زمینه نیست.

ذوالنور با بیان اینکه اتحادیه اروپا باید با هلند به عنوان یکی از اعضای این اتحادیه برخورد کند، تاکید کرد: انتظار می رود این اتحادیه در چارچوب منافع دوسویه ای که میان ایران و اروپا وجود دارد، با این کشور برخورد کند و اجازه ندهد که این کشور به اقدامات خود در حمایت و پناه دادن به تروریست ها ادامه دهد؛ زیرا ادامه این رویکرد به روابط کلی ایران با اتحادیه اروپا ضربه می زند.

 «استیف بلاک» وزیر خارجه هلند با طرح یک اتهام بی پایه و اساس علیه جمهوری اسلامی، ایران را به دست داشتن در قتل دو تن از شهروندان این کشور متهم کرد؛ به دنبال این ادعا، اتحادیه اروپا با اعمال تحریم هایی علیه یک نهاد ایرانی موافقت کرد.

ادعای هلند و تحریم های اتحادیه اروپا در حالی است که جمهوری اسلامی هر گونه دست داشتن در این اقدام را رد و مواضع این اتحادیه را در برخورد با تروریسم دوگانه خوانده است.

برچسب ها:
انتشار یافته: 9
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:16 - 1397/10/21
آقای محترم هلندودانمارک واتحادیه اروپا یکی هستند مهم اینه که به هیچ کدومشون نباید اعتمادداشت
Netherlands
09:56 - 1397/10/21
شما ها کی هستین دیگه که ما بدبختا باید تحملتون کنیم.
...
پاسخ ها
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۲:۴۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
الحق که راست گفتید، ما مردم سالیان دراز که به این درد دچار جائیکه افغانستان هم برای ما....... کرده است؟
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۳۱ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
دراسرع وقت اطاعت امرخواهند کرد!
اگر فرصت کردید،ازپیله خود بیرون آمده،،کمی هم حقوق بین الملل مطالعه فرمایید! آقای جلیلی که بیکار اند، بگویید برایتان کلاس تشکیل دهد،علامه بزرگی است!
Iran, Islamic Republic of
12:36 - 1397/10/21
اصلا از اتحادیه اروپا میخواهیم هلند را دست بسته تحویل اقای ذوالنور دهد .
Iran, Islamic Republic of
13:29 - 1397/10/21
چیزدیگه ام میل داریدتورخدارودروایسی نکنید.می خوایدیه بمب اتم روهلندبندازیم!!!!
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/10/21
اخیش،چشم بهشون سفارش میکنیم ،،خخخخخ
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج