پروانه سلحشوری: منتقد صدا و سیما هستم
۸۱۸۵۰۷
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۲۸
۳۵۱۷ 
پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به برخی از برنامه های صداوسیما که تعدادی از چهره های فرهنگی از آن به عنوان «قمارخانه» یاد کرده اند، انتقاد کرد و گفت: مجلس و کمیسیون فرهنگی تاکنون اقدام خاصی در این باره انجام نداده است. من شخصا از منتقدان صداوسیما هستم و از برنامه هایی که این اواخر پخش شده، حیرت کردم.

انتخاب: پروانه سلحشوری عضو کمیسیون فرهنگی مجلس به برخی از برنامه های صداوسیما که تعدادی از چهره های فرهنگی از آن به عنوان «قمارخانه» یاد کرده اند، انتقاد کرد.

سلحشوری در با اشاره به انتقاد برخی از چهره های فرهنگی نسبت به برنامه های اخیر صداوسیما اظهار داشت: ماهیت صدا و سیما به گونه ای است که نظارت بردار نیست. مجلس دو نماینده در شورای نظارت بر صدا و سیما دارد که معمولا آن ها باید منعکس کننده ی صحبت های نمایندگان و اعتراضات به روند هایی باشد که در تلویزیون انجام میشود.

وی تاکید کرد: با این حال، آن جا هم این دو نماینده اختیار چندانی ندارند.

سلحشوری اضافه کرد: نمی دانم اسم این برنامه ها و نظرسنجی های صداوسیما که با محوریت سلبریتی ها در صداوسیما اجرا می شود را «شرط بندی» بگذاریم یا نه، اما هرآنچه است این نوع برنامه ها پیشتر ممنوع بود، حالا چگونه این ها موجه شدند خودش جای سوال دارد.

وی اداد: من شخصا وقتی یکبار در حال تماشای تلویزیون بودم، باخودم گفتم چرا انقدر صداوسیما به این نوع برنامه ها روی آورده. نکته ی دیگر آنکه، در برخی گزارش ها که البته صحت و سقمش را نمی دانم، گفته شده بود که مثلا در برنامه ای در دو روز متوالی یک نفر برنده شده. خب این ها تخلف هم هست، ولی من بعنوان نماینده کاری از دستم بر نمیاید.

وی با بیان اینکه اقدامات جدید صداوسیما در جهت جذب مخاطب است، گفت: تلویزیون که متاسفانه نتوانسته جایگاه واقعی خودش را در بین مردم داشته باشد، شاید در این وانفسا، احساس می کند که با نمایش چنین برنامه هایی و با استفاده از سلبریتی ها بتواند مخاطب به خود جذب کند.

سلحشوری ادامه داد: احتمالا صداوسیما از طریق نظرسنجی به نتیجه رسیده. بنابراین مسئله این است به نظرم آنها این کار را انجام دادند که شاید مخاطب بیشتری داشته باشند.

وی در پایان گفت: مجلس و کمیسیون فرهنگی تاکنون اقدام خاصی در این باره انجام نداده است. من شخصا از منتقدان صداوسیما هستم و از برنامه هایی که این اواخر پخش شده، حیرت کردم.

برچسب ها:
انتشار یافته: 20
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
09:38 - 1397/10/21
توکی هستی که منتقدهستی بروخونه کارت دارن
پاسخ ها
محبوبه.
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۵ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
در این حد زیر خط فرهنگید!!!! که همچین نگاهی به زن دارید!!! تعجبی نداره که چرا اوضاع مملکت مون انقدر داغونه!!!
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
تو منتقد کی نیستی ، راستی کردند خوب شد
رضا
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۲۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
خخخخ
Iran, Islamic Republic of
09:50 - 1397/10/21
سرکار خانم سلحشششور همین انتقاد تو را خانم حقیقت جو رفیق تو هم به صدا وسیما داشت واون همان موقع که در ایران بود دنبال تبلیغ ازدواج سفید بود که صدا وسبما نمیتوانست اینکار را بکند لذا ترجیح داد تا برای تبلیغ فرهنگ ناب خود به آمریکا بروند ودرآنجا عملا عامل به عمل شد وفعلا کیفش را میبرد لطفا اگر توهم برای ان فرهگ دلت لک میزند میتونی تشریف ببری ایالات متحده امریکا ...اتفاقا خیلی هم استقبال میکنند!
پاسخ ها
علی
Iran, Islamic Republic of
۱۱:۴۶ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
چه ربطی داشت این مطلب به اون مطلب!!!!!! سفسطه به این مسخرگی ندیده بودم
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۷/۱۰/۲۱
خانم سلحشورمشکلت باچادرحل شدیانه؟
Iran, Islamic Republic of
10:31 - 1397/10/21
سلام خانم سلحشور از دسک کمرت و گردن دردت چه خبر خواهر چادر دیگه مریضت نکرد
Iran, Islamic Republic of
10:40 - 1397/10/21
پس دیگه چی پخش کنن ؟ چرا هرچی پخش میکنن ایراد میگیرید؟ تمام دنیا دارن از قهرمانان و خواننده ها و کلا ادم معروفا استفاده میکنن تو برنامه شون . حالا ما خودمون نباید از اینا بهره ببریم مگه سلبریتیها ادم فضایند که در تلویزیون نباید دیده شوند و برنامه ای رو اجرا کنن؟!!! حالا اسمشو هرچی میخواید بذارید . حالا یا کپیه یا قماره یا... اینا بهانست که مردم فقط برن شبکه های خارجی و فرهنگهای بیگانه رو ببینن. واقعا جای تاسف داره میخواین فقط تلویزیون برنامه های خسته کننده و تکراری پخش کنه و به روز نباشه!!!
Iran, Islamic Republic of
10:53 - 1397/10/21
متاسفانه از نحوه انتخاب روسای این سازمان و رسانه دقت لازم نمی شود افراد پاچه خوار ترجیحا"بجای افراد متخصص و کارشناس رسانه منصوب می شوند افراد ناظر هم از این قاعده مستثنی نیست رسانه جای خود را با بنگاه اقتصادی عوض کرده است بیشتر بجای فعالیت فرهنگی فعالیت اقتصادی دارد این نوع رفتار در سازمانها و ارگانها ی دیگر هم نها دینه شده واحساس خطری از سوی صاحبنظران در این خصوص نمی شود این رویه علاوه بر فساد اداری باعث فراموش شدن وظیفه و ماموریت اصلی و ذاتی سازمانها شده و کاسب کارانه به هم موضوعات شده است امیدوارم افرادی که دلسوز نظام هستند هر چه زودتر تدابیر لازم را اعمال کنند قبل از اینکه کاسبکارن در تمامی سازمانها ونهاد ها و ارگانها فعالیت اقتصادی را اولین و اصلی ترین ماموریت خود قلمداد کنند
Iran, Islamic Republic of
11:12 - 1397/10/21
دیگه چادرت سنگینی نمیکنه تو سرت ولی اون ک سنگینی میکنه رو گردنت سرته باور کن
Iran, Islamic Republic of
11:20 - 1397/10/21
باید هم نقد داشته باشی چون مثل تو راه نمیده
Iran, Islamic Republic of
11:38 - 1397/10/21
گردنت نشکسته هنوزتوتومجلس برای بیکاری وفقربی ابی کم بودجگی تاحالا حرف زدی طرح دادی ژست روشن فکری الکی میگیری وبرعکسشی وفقط میخواهی دیدیه بشی والکی دنبال مطالبات واجرابه اصطلاح خواصه درجه۲۰میشی همیش اصل وول کردی به فرع چسبیده عوام فریب همه شناختنت حنات رنگ نداره طرفداردین دولتی تو...
Iran, Islamic Republic of
11:47 - 1397/10/21
احسنت بر بهلول عاقل ...حرف دل ما زدی .
Iran, Islamic Republic of
12:54 - 1397/10/21
صداسیما که فقد سیاسی و تمام دنیارا متهم می کند و خودش رو از هرلحاظ سرترین کشور دنیا می دونه تازگیا هم که این برنامه اولین ها دیگه مارو خسته کردن و هرشب درمورد ورزش وپیشرفت هاش صحبت می کنه به خودم افتخار می کنم که تا العان در هیج دوره انتخاباتی شرکت نکردم
Iran, Islamic Republic of
13:31 - 1397/10/21
ظرفاتو شستی زن؟؟؟؟؟
Iran, Islamic Republic of
14:09 - 1397/10/21
اینم یک فاطمه حقیقت جوی جدید که احتمالا سر از امریکا وانگلیس می اورد این خط این نشان
Iran, Islamic Republic of
15:59 - 1397/10/21
چجوری رات دادن تو صدا و سیما
Iran, Islamic Republic of
19:47 - 1397/10/21
لطفا در مورد تخصص خودت یعنی غذا و آشپزی صحبت کن
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج