رحیمی: سفرای دانمارک و هلند را احضار کنید
۸۱۸۵۴۰
۲۱ دی ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
۳۰۳۰ 
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است وزارت خارجه سفرای دانمارک و هلند را احضار کند تا در مورد اتهامات اخیری که به ایران نسبت داده اند،توضیح دهند.

خبرگزاری مهر: عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: لازم است وزارت خارجه سفرای دانمارک و هلند را احضار کند تا در مورد اتهامات اخیری که به ایران نسبت داده اند،توضیح دهند.

علیرضا رحیمی در واکنش به اقدام دانمارک و هلند در تحریم چند شخصیت حقوقی و حقیقی کشورمان،گفت: برای ما حفظ مناسبات دو یا چند جانبه اهمیت بسزایی دارد و همواره اصل عمل متقابل را در مناسبات بین المللی مدنظر داریم.

وی افزود: در شرایط فعلی بین المللی و دوره تحریم ها، نگاه ما این است که کدام یک از کشورها به شرایط ایران دید واقع بینانه ای دارند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تأکید کرد: اتهاماتی که اخیرا به صورت زنجیره ای در برخی از کشورهای اروپایی نسبت به ایران مطرح شده است، کاملاً بی اساس است و از سوی دیگر نمی توانیم این اتهامات زنجیره ای را بی ارتباط به هم بدانیم.

رحیمی با تأکید بر اینکه ما همه تغییر و تحولات دیپلماتیک را رصد می کنیم، خاطرنشان کرد: لازم است وزارت امور خارجه سفرای کشورهای دانمارک و هلند را احضار کند و در این زمینه توضیحات لازم را از آنان بخواهد و اجازه ندهد عده ای افراطی در کشورهای اروپایی با هر انگیزه ای موجب تخریب و یا کاهش روابط با ایران شوند.

برچسب ها:
انتشار یافته: 2
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
01:13 - 1397/10/22
بایداروپادرقبال فعالیت گروه های تجزیه طلب ضد ایران جوابگوباشد!می گویندکه حقوقی پیگیری کنید!بهتره باماایرانی هاروراست باشید این گروه هااگرپناهده هیتندوفعالیت دارنندکه نبایددرداخل ایران عملیات داشته باشند!ولی دارنند!پس پناهنده پیش شمانیستندوبایدجلویشان بگیرید
Iran, Islamic Republic of
08:29 - 1397/10/22
احضار کنند که باهاشون سلفی بگیری؟
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج