تیپاکس نماینده می‌پذیرد
۸۱۸۸۵۳
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۰۹:۵۶
۶۳۱۵ 
رپورتاژ آگهی
تیپاکس به عنوان مبتکر و بنیانگذار صنعت کوریر سرویس با سابقه ۵۸ ساله خود و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز حمل و نقل، اکنون قصد دارد با افزایش نمایندگان خود، خدمات بهتری را ارائه کند.

تیپاکس طی سال‌های ۱۳۳۹ تاکنون در امر ارسال مرسولات پستی به سراسر کشور فعال است. قدمت و اصالت این شرکت به بیش از ۵۸ سال می‌رسد و اکنون این شرکت قصد دارد تا با افزایش نمایندگان خود در سراسر کشور خدمات بهتری را به هم‌میهنان ارائه کند.

تیپاکس به عنوان مبتکر و بنیانگذار صنعت کوریر سرویس در ایران با ۵۸ سال سابقه و با در اختیار داشتن ناوگان مجهز حمل و نقل، قریب به ۳۰۰۰ نفر پرسنل امین و مجرب و ۲۵۰ شعبه در سراسر کشور، پیشتاز عرصه ارسال سریع محمولات (به صورت درب به درب) در ایران است.

 

تیپاکس نماینده می‌پذیرد

 

مزایای نمایندگی تیپاکس

فرنچایز یا اعطای حق امتیاز مدلی جهت توسعه کسب و کار است که ضمن کارآفرینی کمک می‌کند خدمات مشترکی به مشتریان تحت نام یک شرکت ارائه شود. از نمونه‌های موفق این مدل کسب و کار می‌توان به مک دونالد اشاره کرد که تا سال ۲۰۱۶، ۳۷۰۰۰ شعبه در سراسر دنیا داشته که به بیش از ۷۰ میلیون نفر در سراسر جهان روزانه غذا فروخته‌اند. زمانی که امتیاز نمایندگی تیپاکس را دریافت می‌کنید از مزایای متعددی برخوردار می‌شوید که برخی از مهم‌ترین آن‌ها عبارتند از:

  • برخورداری از درآمد مناسب بدون وابستگی به نوسانات قیمت ارز و طلا
  • بهره‌مندی از تجربه موفقیت آمیز یک کسب و کار با تجربه (لازم نیست چرخ را اختراع کنید) بهره‌مندی از قدرت برند تیپاکس
  • بهره‌مندی از یک چرخه‌ی کامل کسب و کار به محض ورود به سیستم تیپاکس
  • بهره‌مندی از مزایای سیستم‌های مارکتینگ و تبلیغاتی یکپارچه همسو با سایر شعب تیپاکس
  • بهره‌مندی از کلیه‌ی دستورالعمل‌های چگونگی انجام کار و فعالیت‌های روزمره

تمام موارد بالا به این معنا است که فرد به محض دریافت شعبه‌ی خود، از تمام مزایای یک کسب و کار چند ساله بهره‌مند می‌شود.

 

چرا برای راه‌اندازی کسب و کار خود از این مدل کسب و کار استفاده کنیم؟

بر اساس گزارش Forbes بیش از ۹۰ درصد استارت‌آپ‌ها در ۵ ساله ابتدایی راه‌اندازی خود شکست خورده و کسب و کار خود را تعطیل می‌کنند و بسیاری از کارشناسان معتقدند برای راه‌اندازی یک کسب و کار فرآیند‌های بسیار پیچیده و پر ریسکی وجود دارند که طی کردن آن‌ها نیازمند سرمایه مالی، علمی، انسانی و تجربه فراوانی دارد.

جالب است اکثر کسب و کار‌هایی که در ایران به صورت فرد محور شکل می‌گیرد، بر اساس پتانسیل موجود کنونی می‌باشد؛ مواردی مانند: یک ایده‌ی خوب، یک مکان خوب، یک سرمایه‌ی مناسب به هیچ عنوان تضمین کننده‌ی موفقیت یک کسب و کار نبوده و نخواهد بود.

اما در مدل فرنچایز، فرنچایز گیرنده وارد یک مدل موفق از پیش آزموده شده می‌شود. در واقع فرنچایز گیرنده با بهره‌گیری از تجربیات شرکت واگذار کننده، چرخه‌ی کسب و کار خود را به صورت کامل در طی یک ماه تکمیل می‌کند.

 

ثبت درخواست اعطای نمایندگی

برای ثبت درخواست نمایندگی تیپاکس، به صفحه اخد نمایندگی تیپاکس در وب‌سایت این شرکت مراجعه کنید و اطلاعات خود را در فرم مربوطه ثبت کنید. کارشناسان تیپاکس با شما تماس می‌گیرند و درصورتی که شرایط پذیرش را داشته باشید برای مصاحبه حضوری قراری را تنظیم می‌کنند.

بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج