دفاع یک دادستان از فعالیت تلگرام
۸۱۸۸۷۵
۲۲ دی ۱۳۹۷ - ۱۰:۳۵
۵۵۱۹ 
دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس در استان البرز در کانال خود فیلمی از بخشش یک محکوم به قصاص، منتشر و اعلام کرده که بخشش این فرد نتیجه وجود تلگرام بوده است.

ایسنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان فردیس در استان البرز در کانال خود فیلمی از بخشش یک محکوم به قصاص، منتشر و اعلام کرده که بخشش این فرد نتیجه وجود تلگرام بوده است.

دفاع یک دادستان از فعالیت تلگرام

حسن جهانشاهلو در کانال خود نوشته، "کاری به سیاسی کاری در تلگرام ندارم اما این فیلم نتیجه وجود تلگرام بود؛ آزادی یک محکوم به قصاص با کمک خیرین از سراسر کشور.

ارتباط بی واسطه با مردم شهر فردیس نیز هر چند بسیار سخت و دشوار است اما از برکت همین فضای مجازی است، جایی که تندترین انتقادات و معایب خودم، دادسرای فردیس و مجموعه شهرستان را مستقیم به خودم می‌گویند بدون هر نوع لکنت زبانی؛ دشوار از این جهت که در بعضی موارد کاری از دستم بر نمیاد."

دفاع یک دادستان از فعالیت تلگرام

جهانشاهلو پیش از این درباره بخشش این محکوم به قصاص در کانال خود با انتشار عکس چک مبلغ لازم برای دیه گفته بود: «فضای مجازی همیشه هم بد نیست، کارهای بزرگی می‌شود با آن انجام داد یک گروه از افراد خیر کنار هم جمع شدند همت کردند و موجبات رهایی از قصاص یک محکوم را فراهم کردند آن هم با مبالغ کم اما همت زیاد؛ هر چند بدون هماهنگی با اینجانب این کار را شروع کردند اما پایان خوشی داشت ممنون تک تک اعضای این گروه خیر هستم.

دفاع یک دادستان از فعالیت تلگرام

به معاونت فرهنگی دادگستری کل استان البرز پیشنهاد دادم موسس این گروه به نمایندگی از سایرین مورد تقدیر معنوی قرار گیرد؛ خیلی خوب است این جمع از هم متلاشی نشود و پرونده دیگری را از شروع کنند، وقتی این چک را امضا کردم حال خوبی داشتم.»

برچسب ها:
انتشار یافته: 4
در انتظار بررسی:0
Iran, Islamic Republic of
10:59 - 1397/10/22
آقای دادستان آیا نمی شد این فیلم را در یک پیام رسان داخلی به نمایش گذاشت؟!
Iran, Islamic Republic of
11:04 - 1397/10/22
دستگیری اون پسر سیرجانی و شاه مازندران و خیلی جرائم دیگه به لطف همین تلگرام و اینستا بوده پلیس فتا با تکیه به مجازی پیش میره فلیترینگ کار بیهوده ای بود
United Arab Emirates
19:41 - 1397/10/22
همانطور یک یک قاضی حکم بر ممنوعیت تلگرام داد شما هم حکم بر. ازادی دهید
نام:
* نظر:
تعداد کاراکترهای مجاز: 450
قوانین ارسال نظر
بانک اطلاعات مشاغل تهران و کرج